E.GLOB Piekary Sląskie

Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN
Re: E.GLOB Piekary Sląskie

Post autor: FRONT242 » 27 kwie 2015, o 07:49

Ja nie chce robic za adowkata jakiegos kierowcy , ale wedlog mnie sprawa wyglada tak ... jezeli jest stala trasa od dluzszego czasu np. Warszawa-Paryz ... znana jest trasa przejazdu , waga ( mniej wiecej towaru ) , to mozna wedlog tego wyliczac ile powinno wynosic spalanie na 100 km . W ktoryms z postow pisales ze twoja fura pali tyle samo na pusto i tyle samo z towrem . Ja z mojego doswiadczenia wiem ze jak jade pusty a jak mam tone na pace to moj sprinter pali o 2-3 litry wiecej na setke .
Jezeli trasy sa rozne , po drogach gorskich , landowkach , autostradach to spalanie na 100 km bedzie bardzo rozne . Nie mowimy tu o tym ze kierowca bladzi po 200 km i raz na miesiac rozbija lusterka , bo taki czlowiek sie poprostu nie nadaje do tej roboty , tak jak ja nie nadaje sie na ksiedza :D
Ja stosuje taka zasade ze jezeli pracownik w mojej firmie uszkodzi jakis przedmiot to ma o tym odrazu zameldowac a nie ukrywac ten fakt . Nie potracam kosztow bo wiem ze bylo to zrobione przypadkowo , to wchodzi w koszta pracy - dzialalnosci .
Nie zatrudniam kierowcow bo nie potrzebuje , jezdze sam z pracownikiem ktory robi za kierowce . Gdybym mial firme tak jak ty ktora trudni sie spedycja to bym stosowal taka sama zasade o ktorej piszesz - ZERO TOLERANCJI . Polamales lusterko , wgniotles blotnik - TO PLACISZ TY a nie ubezpieczenie , bo od tego ze ubezpieczenie placi/pokrywa koszty to ONO pozniej rosnie .
Ja jezdze 25 lat samochodami i nigdy nie mialem wypadku ani stluczki z mojej winy , wiec skoro ja moge to i kierowca ktoremu place i ktory jest zawodowcem tez moze . Jak jest inaczej to NEXT PLEASE .

Metoda o ktorej pisze JUNIOR wedlog mnie jest OK .
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: E.GLOB Piekary Sląskie

Post autor: Wolf » 27 kwie 2015, o 08:22

Junior, myślę że jak zaczniesz zatrudniać ludzi, trafisz na takich jak ja to zrozumiesz o co chodzi, mało, ale to bardzo mało jest ludzi którzy się starają i szanują swoje miejsce pracy. W kwestii spalania, masz Sprintera i Mastera a to są smoki, ja wybrałem Fiaty 2.3.

Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN

Re: E.GLOB Piekary Sląskie

Post autor: FRONT242 » 27 kwie 2015, o 08:27

Wolf pisze:Junior, myślę że jak zaczniesz zatrudniać ludzi, trafisz na takich jak ja to zrozumiesz o co chodzi, mało, ale to bardzo mało jest ludzi którzy się starają i szanują swoje miejsce pracy.
Wolf - tak jest w kazdej branzy , nie tylko w przypadku z kierowcami . Ja w ciagu 15 lat prowadzenia dzialalnosci mialem z 20 pracownikow . Powiem ze z tych 20 to naprawde solidnych i rzetelnych bylo 2 , reszta to nygusy i opierdalacze , wiec ja dobrze wiem jak ciezko jest znalesc DOBREGO PRACOWNIKA . Jak takiego procownika sie znajdzie to watro mu wiecej pare zlociszy zaplacic . Taka metode wlasnie stosuje od kilku lat i dobrze na tym wychodze .
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: E.GLOB Piekary Sląskie

Post autor: Wolf » 27 kwie 2015, o 08:33

Dokładnie o to mi chodzi, nie wiem w czym problem, ale mam wrażenie że po wyjeździe i pierwszym weekendowych opowieściach większości odbija i wiedzą lepiej jak się pracuje na busach

Awatar użytkownika
robinhood
Użytkownik
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:1 mar 2015, o 15:17

Re: E.GLOB Piekary Sląskie

Post autor: robinhood » 4 maja 2015, o 23:52

Nie wierzę sam Piotruś się wypowiedział :D wielki spedytor, który "znajdzie" Ci ładunek jeśli optima nie da rady... Pochwal się Piotrek ile w tym jest prawdy, że te ładunki znajdujesz ? Bo ja pracując w Waszej pożal się firmie przestałem ponad 20 dni, a Ty w tym czasie zbijałeś bąki i leciałeś w kulki głupim tłumaczeniem, że nie ma ładunków. Wam po prostu jest na rękę, żeby kierowca przesiedział za granicą jak najdłużej za jak najmniejsze pieniądze.
Czytając "13000km w "słabym" marcu to mi się śmiać chce. Dla Was każdy miesiąc jest słaby, bo jeździcie pod chu**wą spedycją i sam Piotruś jesteś piz*ą, a nie spedytorem :) Zmieniłem firmę i my teraz jakoś potrafimy natrzaskać 5tys. w tydzień lekkim chu**m i jeśli ktoś wyciągnął mnie z problemów finansowych to tylko obecny szef.
Jesteście porażką, a nie solidną firmą, bo solidna firma nie zatrudnia ludzi na śmieciówki za 500zł brutto.
Nie próbuj się wybielać na forum, bo gów*o Ci to da, gdyż każdy kto u Was pracował wie jak wygląda rzeczywistość.

Awatar użytkownika
robinhood
Użytkownik
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:1 mar 2015, o 15:17

Re: E.GLOB Piekary Sląskie

Post autor: robinhood » 5 maja 2015, o 00:11

Proszę bardzo kolejny miesiąc i co...
Kolejne ogłoszenie...
Tym razem nie szukają 2 czy 3 pracowników. Teraz szukają ich, aż 5 :D

http://www.nuzle.pl/ramka/?h=XV1O3W7VTi ... Z5xofdq0s=

Piotrze skoro jesteście taką fantastyczną firmą to powiedz mi, dlaczego z miesiąca na miesiąc szukacie coraz większej ilości kierowców ? Proszę ino nie pociskaj mi bajek, że jesteście tak niesamowici, że dokupiliście kolejne auta :D
Wasza "firma" to dno i jedna wielka żenada. Moim najgorszym wspomnieniem z transportem jest czas spędzony w tym czymś, co Wy nazywacie firmą...

Awatar użytkownika
Adam Rzadek
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:11 maja 2015, o 19:40
Samochód:Master
Firma:E.Glob
Uprawnienia:B

Re: E.GLOB Piekary Sląskie

Post autor: Adam Rzadek » 11 maja 2015, o 20:00

Witam, byłem kierowcą E.Glob.
Jeździłem u nich rok temu i wymienię plusy i minusy:

+ Wypłata gwarantowana 3 tys za 3 tyg., którą zawsze dostawałem
+ Robota była
+ Nowe auta
+ Pnuematyczny fotel

- W trasie raz byłem 3,5 tyg, a nie 3
- Umowa śmieciowa jak wszędzie (na początek, po 3 mieś o prace)

Ponad to pracodawca pilnuje spalania, ale znowu jeśli ktoś normalnie jeździ to bez problemu
zrobi 11,5- 11,7.
Ogólnie wrażenia pozytywne, trzeba tylko pilnować cmr'ek, dokumentacji i dbać o sprzęt. Jeśli nie leciał ktoś w chu..ja to pracodawca był ok.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Canspray
Użytkownik
Użytkownik
Posty:22
Rejestracja:11 lip 2014, o 13:36
Uprawnienia:B

Re: E.GLOB Piekary Sląskie

Post autor: Canspray » 1 lip 2015, o 21:07

Jedno auto konkretnie zbite, chyba po spotkaniu z dużym. Ciekawe czy szofer cały. Ale jak jeździł po 3 dni bez spania pod Optimą to się nie ma co dziwić.

Awatar użytkownika
jelon80
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:10 lis 2015, o 22:12

Re: E.GLOB Piekary Sląskie

Post autor: jelon80 » 10 lis 2015, o 22:38

Witam. Czytam tak na temat tej firmy i jakos nie moge sie zgodzic z waszymi argumentami. Pracowalem u Piotra jakis czas okolo 8 msc. I nie moge nic na ich temat zlego powiedzieć. Wyjazdy zawsze były po 3 tygodnie plus 2 dni.Co do spalania jakos nie miałem problemów zeby zmiescic sie w normie a jeżeli trzeba bylo dac ogien to zawsze normy olewalem i nigdy nikt sie nie przyczepil. Kilometrow malo to fakt bo to Optima. Co do jakiś potracen za cos co nie uszkodziles to jakas bajka chyba nie robilem zdjec auta i jakos nigdy nie chcieli mi wmówić ze cos rozwalilem. A jezeli kierowca jezdzi jak baran to niestety musi sie nauczyc ze trzeba dbac i uwazac. Zaraz pewnie odezwa sie wszyscy czemu odszedlem dostalem lepsza oferte i skorzystalem. (Chociarz teraz zastanawiam sie czy warto bylo bo bynajmniej Piotr placil na czas i zawzze po zjezdzie a tam gdzie mialo byc lepiej bylo jeszcze gorzej) tak na marginesie.

Awatar użytkownika
derf
Użytkownik
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:12 sty 2016, o 14:26

Re: E.GLOB Piekary Sląskie

Post autor: derf » 12 sty 2016, o 20:42

Wolf pisze:
FRONT242 pisze:
E.GLOB pisze: Zresztą w przeciwieństwie do autora tekstu, jak mi pracownik rozwali lusterko to albo sam je odkupi albo mu równowartość z wypłaty obcinam, w myśl zasady auto zdajesz w stanie takim jakim je pobrałeś, zero tolerancji..

Rozumiem że pieniądze , które pobierasz z asistans za rozbite lusterko zostawiasz d
la siebie ?

Człowieku zastanów się jak daleko można się posunąć w wstawianiu kitów młodym kierowcą i nie rób z siebie pośmiewska !
I pewnie zaraz mi będziesz tłumaczył , że nie zgłaszasz tak małej szkody , co ?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Śląskie”