STACJA TOTAL - na drodze E19 miedzy Antwerpia a Bruksela

Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN
STACJA TOTAL - na drodze E19 miedzy Antwerpia a Bruksela

Post autor: FRONT242 » 4 kwie 2015, o 12:05

STACJA TOTAL - na drodze E19 miedzy Antwerpia a Bruksela , scislej mowiac miedzy MECHELEN a ANTWERPIA .

Link do mapy :
https://www.google.pl/maps/place/Mechel ... ab2f4d5800

PLUSY :
- Stajca paliw
- Darmowy parking , darmowa toaleta .
- Prysznic . Cena prysznica to chyba 2 euro albo 1.50 , nie pamietam .
- Duzy parking z oddzielnym wjazdem dla TIRow i busow . Parking jest tak wykumany ze przypadkowe osoby z osobowek nie maja po co tam chodzic bo to nie po drodze , wiec jest cicho i spokojnie .
- Automaty do kawy ( duzy wybor !!! )
- Dobra duza knajpa z przystepnymi cenami
- Sklepik ze wszystkim ( fajki piwo slodycze itd ) .

MINUSY :
- Prysznic czesto nie dziala i nie daja klucza .
Czasem jak prysznic nie dziala to warto poprosic o klucz do prysznica w zenskiej toalecie i czasem babka z okienka sie zgodzi , a czasem mowi ze drugi tez jest zjebany .
- na stacji nie ma maszyny do wyplacania gotowki , mozna wyplacac przy kasie ale nie ze wszystkich kart , jak jest na karcie symbol mastercard lub visa to nie wyplaca , pojebana filozofia , nie wnikam , tez chvj wie ile prowizji wezma przy kasie , nie polecam
- Duza liczba natarczywych pedalow , na stacji chyba maja jakis wazny punkt spotkan ( nie pytalem bo mnie nie interesuje ) . Chcialem napisac " chvj im w dupe " , ale wycofuje sie :lol:

Czy jest wifi ? hmmmm nie wiem bo nigdy nie uzywam , nie mam czasu na pierdoly :lol: . Jak ktos wie to niech sie dopisze .

Have a nice night :D
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=5CZxni7tWcg[/youtube]
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

Wróć do „Belgia”