E.GLOB Piekary Sląskie

Awatar użytkownika
WILK-STA
Posty:24
Rejestracja:25 cze 2013, o 10:20
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:A, B
E.GLOB Piekary Sląskie

Post autor: WILK-STA » 20 lut 2015, o 16:44

Witam serdecznie. Powracam znów na trasę i mam pytanie czy któryś z kolegów miał już do czynienia z firma E.GLOB z Myszkowic z siedzibą w Piekarach Śląskich, lub posiada jakiekolwiek informacje. Od początku marca będę miał możliwość dla nich popracować, i przydałaby się jakaś informacja. Z góry dziękuje.
BORN TO RIDE AND RIDE TO LIVE

Awatar użytkownika
WILK-STA
Posty:24
Rejestracja:25 cze 2013, o 10:20
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:A, B

Re: E.GLOB Piekary Sląskie

Post autor: WILK-STA » 23 lut 2015, o 17:36

Co do firmy w przeciągu miesiąca się okaże . Postanowiłem się u nich zatrudnić i zobaczymy jak to wyjdzie. Warunki przedstawili całkiem w porządku. Choć wiadomo że to tylko na razie teoria. A więc trzymać kciuki, bym znów czegoś nie musiał szukać.
BORN TO RIDE AND RIDE TO LIVE

Awatar użytkownika
robinhood
Użytkownik
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:1 mar 2015, o 15:17

Re: E.GLOB Piekary Sląskie

Post autor: robinhood » 1 mar 2015, o 15:25

Na dzień dobry już Ci kolego współczuje. Jeżdżą pod Optimą z Warszawy, a więc kilometrów nie natrzaskasz. Jeśli Ci opowiadał bajki, że najlepsi u niego zarabiają po 4,5tys. zł na miesiąc to bajka niesamowita. Przed wyjazdem proponuje zrobić zdjęcia auta jak wygląda, żebyś po 3tyg. się nie zdziwił, że utnie Ci z wypłaty, bo coś zniszczyłeś co oczywiście już było. Jeśli wierzysz, że wyjeżdżasz na 3 tyg. to bądź pewny, że po 3tyg. na pewno nie wrócisz, bo Optima ma problem ze ściągnięciem kierowcy, więc się nie zdziw jak wyjdzie Ci miesiąc w trasie i nie, nie licz, że dostaniesz za to coś extra. Co do spalania, nakładają na Ciebie normę 11,7l i nie daj Boże zrobisz 11,9 to jeśli zrobisz w miesiąc 10tys. kilometrów to zetnie Ci z wypłaty 100zł jak nie lepiej, bo naraziłeś go na koszta... a jak zrobisz 11,5l to nie licz nawet na to, że dostaniesz premie, a tylko na to, że poklepie Cie po ramieniu i powie, że mogło być lepiej ;)

Szczerze Ci odradzam ale zapewne po miesiącu sam tym rzucisz...

Pozdro

Awatar użytkownika
robinhood
Użytkownik
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:1 mar 2015, o 15:17

Re: E.GLOB Piekary Sląskie

Post autor: robinhood » 10 mar 2015, o 14:11

Kto mi nie wierzy no to proszę daję dowód, że to niestabilna i kiepska firma.
http://rejobs.pl/jobs/kierowca-kat-b-mi ... dowy-ue-3/
http://oferty.praca.gov.pl/portal/index ... ebb52c2b11

Szukają kolejnych 3 naiwnych, a dopiero co w styczniu szukali 4, czyżby z 4 tylko jeden wytrwał ? :D
OMIJAJCIE ICH SZEROKIM ŁUKIEM :)

Awatar użytkownika
19odra22
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:6 lip 2014, o 22:20
Samochód:master
Firma:vip
Uprawnienia:b

Re: E.GLOB Piekary Sląskie

Post autor: 19odra22 » 11 mar 2015, o 15:08

Miałem "przyjemność" z w/w firma. Powiem szczerze dla kierowców bez doświadczenia to jest jakąś opcja. Zwiedzisz trochę UE i to wszystko landem za kwotę 2100 za 3 tyg. Średnia km na tydzień oscyluje w okolicach 2 tys. Dlaczego ok dla chłopaków bez doświadczenia bo za taka kasę ktoś kto jeździ i zna jezyki pracować nie będzie. Obsługuje ich Optima z Wawy, kto zna to wie, kto nie to właśnie dlatego jest tak malo km. Jedyne co trzeba Zbyszkowi i Piotrowi oddać to ze po zjeździe od razu się z Toba rozlicza.

Awatar użytkownika
WILK-STA
Posty:24
Rejestracja:25 cze 2013, o 10:20
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:A, B

Re: E.GLOB Piekary Sląskie

Post autor: WILK-STA » 9 kwie 2015, o 11:03

Witam, potwierdzam opinie poprzedników. Wróciłem i wiele z tego co napisaliście się sprawdziło. Miałem wyjechać na 3 tyg wróciłem po 4 tyg i 5 dniach . Tyle w temacie i z dalszą współpracą .
BORN TO RIDE AND RIDE TO LIVE

Awatar użytkownika
E.GLOB
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:17 lip 2014, o 10:34
Samochód:Renault Master
Firma:E.GLOB
Uprawnienia:B,C+E

Re: E.GLOB Piekary Sląskie

Post autor: E.GLOB » 23 kwie 2015, o 18:38

WILK-STA pisze:Witam, potwierdzam opinie poprzedników. Wróciłem i wiele z tego co napisaliście się sprawdziło. Miałem wyjechać na 3 tyg wróciłem po 4 tyg i 5 dniach . Tyle w temacie i z dalszą współpracą .
Witam Panie Kazimierzu.
Był Pan w trasie dokładnie miesiąc i jeden dzień. Przejechał Pan 13000 km w słabym marcu. Został Pan od razu po przyjeździe rozliczony zgodnie z umową. Przed wyjazdem został Pan poinformowany, że ze względu na święta wyjazd się przedłuży. Po powrocie z trasy dosłał Pan propozycje dalszej współpracy w przyszłości.

Co do Pana kolegów, byłych "kierowców" naszej firmy. Chciałbym im serdecznie podziękować za oczernianie firmy, która wyciągnęła ich z kłopotów finansowych i umożliwiła normalne funkcjonowanie.

Chciałbym zaznaczyć, że w naszej firmie nie będą pracować kierowcy, którzy nagminnie uszkadzają sprzęt, ładunki i spalają o 1-2 litry więcej paliwa niż ich koledzy. Proszę sobie odpowiedzieć na pytanie, czy kara dla kierowcy w wysokości 100zł za uszkodzenie lustra wartego 1300zł jest sprawiedliwa?

Pozdrawiam Państwa Serdecznie i życzę współpracy na tak wysokim poziomie w innych firmach.

Piotr Wymysło

Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN

Re: E.GLOB Piekary Sląskie

Post autor: FRONT242 » 26 kwie 2015, o 13:34

E.GLOB pisze: Chciałbym zaznaczyć, że w naszej firmie nie będą pracować kierowcy, którzy ..... spalają o 1-2 litry więcej paliwa niż ich koledzy.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: E.GLOB Piekary Sląskie

Post autor: Wolf » 26 kwie 2015, o 21:37

FRONT242 pisze:
E.GLOB pisze: Chciałbym zaznaczyć, że w naszej firmie nie będą pracować kierowcy, którzy ..... spalają o 1-2 litry więcej paliwa niż ich koledzy.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Front, tutaj akurat się z tobą nie zgadzam, może człowiek źle to określił, ale skoro moim autem jak jeżdżę spalanie mam 9,5l - 10,5l, na bliźniaku pracownik ma tak samo, po czym zatrudniam człowieka "z doświadczeniem" i jemu spalanie wychodzi 12,7l oraz w dniu wolnym od pracy robi 200km podobno stacji benzynowej szuka?? to bez urazy jego szczęście że za szybko z trasy nie zjechał bo nie wiem jak by się konfrontacja zakończyła, zresztą jego nienormatwne spalanie oraz dookólne wycieczki kosztowały mnie 700 Jurków, sorry ale takim ludziom dziękuję. Zresztą w przeciwieństwie do autora tekstu, jak mi pracownik rozwali lusterko to albo sam je odkupi albo mu równowartość z wypłaty obcinam, w myśl zasady auto zdajesz w stanie takim jakim je pobrałeś, zero tolerancji. Nie wiem jak byś się ucieszył jak byś nie mógł jechać a np wiesz że twoje auto pali 12l a kierowcy wyszło 15l, 3l niby nie dużo ale pomnóż to razy te tyś które robimy i zbierają się konkretne kwoty, a na dodatek poobcierał by ci auto i porozbijał lusterka, i taki ziomuś po trasie robi ci strat na 2-3 tyś pl, odpuścił byś takiemu? bo ja zdecydowanie nie.

Awatar użytkownika
Junior
Użytkownik
Użytkownik
Posty:98
Rejestracja:29 mar 2014, o 10:49
Samochód:Sprinter; Master
Firma:Własna
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Łódź

Re: E.GLOB Piekary Sląskie

Post autor: Junior » 26 kwie 2015, o 22:58

Nie oszukujmy się ale spalanie na poziomie 10 litrów to trzeba chyba za tirami ciągle się trzymać. Jeśli wsadzam kierowce to mówię że norma to 12 litrów a jak zaoszczędzi to ma z tego premię. Wydaje mi się że to lepsza motywacja niż śrubowanie norm spalania.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Śląskie”