IN TIME UWAGA OSZUST

Awatar użytkownika
miczppp
Posty:77
Rejestracja:20 cze 2014, o 17:52
Samochód:Ducato
Firma:kontrans
Uprawnienia:b
IN TIME UWAGA OSZUST

Post autor: miczppp » 12 gru 2014, o 15:05

Pan Artur Śiudak to oszust zalega mi z płatnością faktury juz 2 miesiące (ale nie tylko mi bo to przecież znana z oszustw firma) przestrzegam przed tym człowiekiem arogancki nie odbierający telefonów matoł

Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN

Re: IN TIME UWAGA OSZUST

Post autor: FRONT242 » 12 gru 2014, o 15:15

miczppp pisze:Pan Artur Śiudak to oszust zalega mi z płatnością faktury juz 2 miesiące (ale nie tylko mi bo to przecież znana z oszustw firma) przestrzegam przed tym człowiekiem arogancki nie odbierający telefonów matoł
Kiedys napisalem na forum ze zycie to jest DZUNGLA ......
Straszenie sie wtedy plules i wyjasniales mi zycie :D
WELCOME TO CIVILIZATION !!!!! ucz sie zycia bo na swojej drodze spotkasz wiecej takich " panow aRTuRuFF WySiUtAkUFF " :lol:
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

Awatar użytkownika
miczppp
Posty:77
Rejestracja:20 cze 2014, o 17:52
Samochód:Ducato
Firma:kontrans
Uprawnienia:b

Re: IN TIME UWAGA OSZUST

Post autor: miczppp » 12 gru 2014, o 15:21

FRONT242 odnoszę wrażenie że cię to bawi? wiesz bo mnie wcale :( a życia to człowiek się uczy całe życie chyba że ty już wszystko wiesz

Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN

Re: IN TIME UWAGA OSZUST

Post autor: FRONT242 » 12 gru 2014, o 15:28

miczppp pisze:FRONT242 odnoszę wrażenie że cię to bawi? wiesz bo mnie wcale :( a życia to człowiek się uczy całe życie chyba że ty już wszystko wiesz
Nie wiem wszystkiego , nie ma takich ludzi ktorzy wiedza wszystko ... chociaz tacy ktorzy uwazaja ze wiedza wszystko to sa w domu wariatow :D Ja mam 4 dychy na karku i przeszedlem juz troche wiec czesto pisze DOSADNIE i na TEMAT .... nie mysle jak gimnazjalista z blond kreconymi wlosami :D
Ty uczysz sie zycia i z czasem zaczniesz zmieniac swoje poglady .... i sam przyznasz ze zycie TO JEST DZUNGLA

Poczytaj co pisales 2-3 miesiace temu :D
http://busiarze.com.pl/forum/viewtopic. ... ngla#p6289
" Jam tobie nie wrog " .....
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

Awatar użytkownika
miczppp
Posty:77
Rejestracja:20 cze 2014, o 17:52
Samochód:Ducato
Firma:kontrans
Uprawnienia:b

Re: IN TIME UWAGA OSZUST

Post autor: miczppp » 12 gru 2014, o 15:36

FRONT242 to jest temat o nie uczciwym płatniku jak chcesz pogadac to na pw

ODPOWIEDZ

Wróć do „Świętokrzyskie”