Iveco Zgierz

O wszystkim i o niczym
Awatar użytkownika
Junior
Użytkownik
Użytkownik
Posty:98
Rejestracja:29 mar 2014, o 10:49
Samochód:Sprinter; Master
Firma:Własna
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Łódź
Iveco Zgierz

Post autor: Junior » 23 sie 2014, o 09:12

Na prośbę kolegi z zaprzyjaźnionej firmy mającego u siebie w firmie Iveca zakupione właśnie w Zgierzu proszę omijać pana Dariusza G. bo prezentuje on podejście do klienta kup i spie****j wiem bo byłem świadkiem kilku takich rozmów i nie polecam podpisywania z tym panem czegokolwiek.

Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN

Re: UMÓW SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ NOWYM IVECO DAILY

Post autor: FRONT242 » 23 sie 2014, o 09:48

Junior pisze:Na prośbę kolegi z zaprzyjaźnionej firmy mającego u siebie w firmie Iveca zakupione właśnie w Zgierzu proszę omijać pana Dariusza G. bo prezentuje on podejście do klienta kup i spie****j wiem bo byłem świadkiem kilku takich rozmów i nie polecam podpisywania z tym panem czegokolwiek.
Junior - no niestety tak jest wszedzie ( nie tylko w polsce ) , do momentu jak kupujesz to jestes SUPER STAR ... a jak wyjedziesz za brame to juz nie bedzie tak milo :D Wszystkie obiecanki typu " pan pozniej przyjedziesz i wstawimy/zrobimy " umawiane na tak zwany " krzywy ryj " sa w trybie czasowym bardzo ciezkie do wyegzekwowania . Wszystko trzeba brac na pismie !!! bo pozniej jest " a ja tak nie mowilem , nie obiecywalem " .
Zanim cokolwiek sie podpisze i zaplaci to trzeba wszystko dokladnie obadac , poczytac itd . Szczegolnie jezeli odnosi sie to do parametrow samochodu , dodatkowych pakietow i gwarancji ... Tak jak w zyciu codziennym - NIE DAC SIE WYDYMAC :D

Napisalem to nie odnoszac sie do uzytkownika ori , bo go nie znam i nie wiem co to za gostek . Napisalem jak jest generalnie . Z mojego doswiadczenia : kupilem 2 letniego sprintera w komisie . Przy zakupie mial na blizniakach nowe opony dobrej firmy . Na drugi dzien odbieralem fure to nie sprawdzilem po raz dziesiaty . Wracam do chaty , za kilka dni patrze a te kutasy z komisu podmienili opony ... wstawili jakies chinskie gowno ktore wymienilem po 2 miesiacach na normalne dobre opony . Pojechalem do komisu ... to od razu jak wysiadlem chlopaki byli tak nastawieni ze " bez bejsbola nie podchodz " . Zrobilem zadyme , zadzwonili po policje . Policja powiedzila ze tak pan odebral , to jest uzywany samochod z komisu i nic nie poradzimy . Musialem sobie odpuscic , skuwiele mnie wydymali . Ale zanim zaplacilem kase za fure , to kawka , ciasteczko poklepywanki po ramieniu ... stare bandyckie numery :D Trzeba uwazac na kazdym kroku . TRUST NOONE or GET FUCKED .
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

Awatar użytkownika
Ori
Bus Team
Bus Team
Posty:50
Rejestracja:11 lip 2014, o 16:17
Samochód:Quad ATV 300
Firma:Uni-Truck
Uprawnienia:A,B,C

Re: UMÓW SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ NOWYM IVECO DAILY

Post autor: Ori » 23 sie 2014, o 10:22

Panowie, różni ludzie się zdarzają, załóżcie nowy wątek, a tu trzymajmy się tematu, kto chce śmigać nowym Daily ;) ?
Gdy mówisz, że możesz lub nie możesz - w obu przypadkach masz rację!
Henry Ford

Awatar użytkownika
Junior
Użytkownik
Użytkownik
Posty:98
Rejestracja:29 mar 2014, o 10:49
Samochód:Sprinter; Master
Firma:Własna
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Łódź

Re: Iveco Szczecin

Post autor: Junior » 24 sie 2014, o 09:26

Pytanie do admina dlaczego w temacie jest dopisek Szczecin a nie Zgierz?

Awatar użytkownika
Dekker
Administrator
Administrator
Posty:416
Rejestracja:9 mar 2013, o 13:59
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Rzeszów
Kontakt:

Re: Iveco Szczecin

Post autor: Dekker » 24 sie 2014, o 11:05

Junior pisze:Pytanie do admina dlaczego w temacie jest dopisek Szczecin a nie Zgierz?
Mój blad. Już poprawilem ;)
Pomogłem? Podziękuj http://www.facebook.com/pages/Busy-szyb ... 5746436100 <- Lubię to!
Czekamy na wasze wiadomości!
Zobacz również:
memyztransportu.pl - memy z transportu wzięte (typowy spedytor, Andrzej szofer kierowca zawodowy, widzimy sie na dżangłerze)
ebusiarze.pl - darmowe ogłoszenia o pracę dla busiarzy, kierowca międzynarodowy, kierowca krajowy, spedytor
odlotowe-skarpetki.pl - Kolorowe skarpetki,
Śmieszne skarpetki na prezent

Awatar użytkownika
dawid781
Posty:145
Rejestracja:24 sie 2014, o 22:10
Samochód:Citroen Jumper
Uprawnienia:B
Lokalizacja:RLE

Re: Iveco Zgierz

Post autor: dawid781 » 11 paź 2014, o 20:33

monia_2012 pisze:Ile km dokładnie jest Zgierz od Łodzi?
https://www.google.pl/maps/@51.9537506, ... 7,6z?hl=pl
:shock:
Obrazek

Dogodzić wszystkim się nie da ale wszystkich wkurw...ć to już żaden problem.

Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN

Re: Iveco Zgierz

Post autor: FRONT242 » 11 paź 2014, o 20:45

monia_2012 pisze:Ile km dokładnie jest Zgierz od Łodzi?
Blondynka po 1 Zywcu ? :lol:
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

ODPOWIEDZ

Wróć do „HydePark”