Rozstanie z bliską osobą

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
Pedro
Posty:27
Rejestracja:5 kwie 2013, o 17:02
Uprawnienia:B
Rozstanie z bliską osobą

Post autor: Pedro » 7 kwie 2013, o 13:42

Wielu z was zapewne posiada dziewczynę/żonę i jak sobie radzicie z rozłąką? Co wasze partnerki mówią o tym zawodzie?

Nie raz słyszałem, że chłopaki wracali na pusto, bo z dziewczyną jakiś problem mieli, lub z tel. służbowego ogromne rachunki przychodziły za rozmowy.

Awatar użytkownika
Majkel
Kierowca
Kierowca
Posty:34
Rejestracja:24 mar 2013, o 15:44
Samochód:Audi a3 1.9tdi 131km
Firma:Szukam
Uprawnienia:B,C,C+E,T
Lokalizacja:Borowy Mlyn/Bytow

Re: Rozstanie z bliską osobą

Post autor: Majkel » 7 kwie 2013, o 14:41

Temat jak najbardziej trafiony, dlatego tez leci podziekowanie.

Wiem po sobie co czuje ja gdy odjezdzajac mam oczy we lzach pomimo tego, ze jestem facetem. Nie ukrywam, jest to silniejsze odemnie. Najbardziej cieszy mnie to gdy moja kobieta mowi do mnie ostatnie slowa '' Szerokosci i Lustereczko dla Ciebie Misiu ''. ;)

Prosze o jak najwiecej wypowiedzi w tym temacie, jak sobie z tym radzicie, a najbardziej by mnie cieszylo gdyby sie jakas kobieta kierowcy wypowiedziala. Pozdrawiam. ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
MiroBusiarz
Bus Team
Bus Team
Posty:99
Rejestracja:30 mar 2013, o 00:20
Samochód:Zepsuty
Firma:Krzak
Uprawnienia:B + ADR
Lokalizacja:[PZ] - Poznań Zadupie

Re: Rozstanie z bliską osobą

Post autor: MiroBusiarz » 7 kwie 2013, o 23:38

Ja jestem przyzwyczajony do weekendowych tylko pobytów w domu, moja żonka także...
Pięciodniową rozłąkę nadrabiamy w weekend, w tygodniu wisimy wieczorami na Skype. Nie ma tragedii zatem, ale za domkiem się tęskni...

Awatar użytkownika
Kamil_ols
Posty:11
Rejestracja:4 kwie 2013, o 22:27
Samochód:Peugeot Boxer 3.0
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Olsztyn/Poznań

Re: Rozstanie z bliską osobą

Post autor: Kamil_ols » 9 kwie 2013, o 00:34

Ja 2 tygodnie jeszcze wytrzymuję,tym bardziej jak jest robota i się nie stoi tylko jedzie.Im dłużej tym odczuwam już brak mojej kobietki.
Niestety moja "piękna" gorzej to znosi .Czasem mi płacze przez telefon co potęguje również moją tęsknotę.
Cały czas mam nadzieję.że się przyzwyczai w końcu ale dosyć wrażliwa jest,więc będziemy musieli się pewnie męczyć oboje.

Awatar użytkownika
Amcia
Posty:140
Rejestracja:29 mar 2013, o 18:34
Samochód:Citroen Berlingo
Lokalizacja:Rzeszów

Re: Rozstanie z bliską osobą

Post autor: Amcia » 9 kwie 2013, o 11:24

A co myślicie o jeździe ze panią swojego serca? Mi zaproponowała, że chciałaby ze mną jeździć. Osobiście jestem dość sceptycznie nastawiony do tego typu wyjazdów. Chciałbym poznać też wasz punkt widzenia. ;)
Obrazek
Zapraszam na mojego bloga - http://www.amcia.busiarze.com.pl
Polub mnie na Facebooku! http://www.facebook.com/amcia.blog

Awatar użytkownika
Lucky_Luke
Użytkownik
Użytkownik
Posty:198
Rejestracja:1 kwie 2013, o 18:38
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Bydgoszcz

Re: Rozstanie z bliską osobą

Post autor: Lucky_Luke » 9 kwie 2013, o 16:26

Chciałbym taką co by chciała jeździć w trasy ... ale jestem przekonany, ze po 2 tyg by wymiękła :P
Pozdrawiam
Lucky Luke
Szybszy Od Własnego Cienia !

Awatar użytkownika
Amcia
Posty:140
Rejestracja:29 mar 2013, o 18:34
Samochód:Citroen Berlingo
Lokalizacja:Rzeszów

Re: Rozstanie z bliską osobą

Post autor: Amcia » 9 kwie 2013, o 16:38

Lucky_Luke pisze:Chciałbym taką co by chciała jeździć w trasy ... ale jestem przekonany, ze po 2 tyg by wymiękła :P
Właśnie jestem przekonany, że prędzej to ja bym wymiękł. Nie lubię być za długo z jedną osobą. :D Silna dziewczyna, chce jeździć. No i mogłaby prowadzić, bo jazda busem jej idzie lepiej niż niejednemu chłopu, który boi się cofnąć, bądź nie umie.
Obrazek
Zapraszam na mojego bloga - http://www.amcia.busiarze.com.pl
Polub mnie na Facebooku! http://www.facebook.com/amcia.blog

Awatar użytkownika
Toreba
Bus Team
Bus Team
Posty:110
Rejestracja:3 kwie 2013, o 05:46
Uprawnienia:kat. B
Lokalizacja:Rzeszów, Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Rozstanie z bliską osobą

Post autor: Toreba » 9 kwie 2013, o 17:41

Powiem coś na ten temat trochę z innej strony. Straciłem dziewczynę pewnego pięknego czerwcowego wieczora. Nie mogłem w domu znaleźć miejsca, potrzebowałem pustki - paradoksalnie jeszcze większej jaką doznałem, gdy straciłem dziewczynę. Jazda na busach sprawiła, że wiele sobie przemyślałem, w samotności. Gdyby nie jazda nie wiem jakbym sobie z tym poradził, to moje doświadczenie. ;)

W tym momencie mam inną dziewczynę, jesteśmy razem prawie 2 lata i jeżeli była by oferta pracy kierowcy skierowana dla młodego w systemie 3/1, 4/1 w UE - nie ma takiej opcji. Szanuję siebie i drugą osobę.

Awatar użytkownika
Dandi
Użytkownik
Użytkownik
Posty:26
Rejestracja:2 kwie 2013, o 15:05
Samochód:Fiat Marea
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Konin/Grodziec

Re: Rozstanie z bliską osobą

Post autor: Dandi » 16 kwie 2013, o 20:49

moja wybranka chciała jezdzić ze mna, ale czym bliżej tego wyjazdu to ona coraz bardziej była negatywnie nastawiona :) aż wkońcu dostałem ultimatum, :D Pewnie domyślacie się co wybrałem. NIestety na codzień widuje kolegów busiarzy i za każdym razem czuje niedosyt, ale co poradzić.. czasem trzeba wybrać piorytety. Mam nadzieje że znajde coś w krajówce. Chodź bardzo bardzo cięzko. Może wskocze kiedyś na C+E wtedy w większej przestrzeni w innym wymiarze czasu pracy może wtedy się skusi :) Pozdrawiam :D

Awatar użytkownika
swq
Użytkownik
Użytkownik
Posty:23
Rejestracja:4 kwie 2013, o 22:31
Samochód:ducato
Firma:Dziad-Trans
Uprawnienia:B, B+E,C,C+E

Re: Rozstanie z bliską osobą

Post autor: swq » 21 kwie 2013, o 19:05

Gdy poznaje jakąś osobę zawsze jej mówię jaką pracę wykonuje i że nigdy jej nie rzucę. Znalazła się jedna taka szalona która wytrzymała kilka lat, lecz i nawet jej już ostatnio puściły nerwy i zrezygnowała z bycia dziewczyna "drivera".

Wybierając taką pracę, a nie inną zdawałem sobie sprawę, że skazuje siebie na samotność i po prostu się z tym pogodziłem. Nie widzę jakoś problemu w tej samotności, ale potrafię sobie wyobrazić, że jestem ewenementem i serdecznie współczuje chłopakom którzy muszą dzielić miłość między kierownicą i kobietą.
To niedziela w Brukseli
nad nami i przed nami —
srebrne drzewo dzwoniące
obwieszone
papugami.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”