Fiat Ducato Maxi 150koni

Opisy oraz galerie naszych Busów
Regulamin forum
1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu.
2. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Obsługiwane kierunki: -
3. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 2 są obowiązkowe.
4. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
5. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.
6. Nie używamy klawisza CAPS LOCK gdyż pisanie z jego użyciem wśród społeczności internetowej uznawane jest za krzyk, a tego nie chcemy na tym forum i w tym dziale.
7. NIE umieszczamy tematów technicznych, zapytań gdzie kupić, ogłoszeń kupię/sprzedam i tym podobnym. Tematy takie będą usuwane.
Awatar użytkownika
Homer
Użytkownik
Użytkownik
Posty:10
Rejestracja:13 lis 2013, o 19:59
Uprawnienia:B+E
Re: Fiat Ducato Maxi 150koni

Post autor: Homer » 21 gru 2013, o 22:01

Nie jest wymagana : )

Awatar użytkownika
Żeton
Użytkownik
Użytkownik
Posty:27
Rejestracja:7 paź 2013, o 01:55
Samochód:FIAT DUCATO 150koni
Firma:ATP Euro Trans
Uprawnienia:B+E

Re: Fiat Ducato Maxi 150koni

Post autor: Żeton » 22 gru 2013, o 20:53

kilka obiecanych fotek

:arrow: Pólka i imię

Obrazek Obrazek

:arrow: Tyłek

Obrazek

:arrow: Wnetrze, zasłona na tylnej ścianie

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Mich@ł
Użytkownik
Użytkownik
Posty:47
Rejestracja:27 wrz 2013, o 17:40
Samochód:Opel
Firma:---
Uprawnienia:B

Re: Fiat Ducato Maxi 150koni

Post autor: Mich@ł » 23 gru 2013, o 11:16

Według mnie szkoda takiego fajnego Ducato,żeby go podpiąć pod przyczepę i tak go katować. Przypuśćmy będzie załadowany samochód jak i teściowa to po mojemu jak tak będziesz ganiał auto non stop to ostro będzie przekitrane nawet jak na 150 koni. No chyba,że to będą lekkie ładunki w miarę.

Kolejna kwestia to już parkowanie na parkingach pod jakimiś miejscami gdzie jest wifi. Nie wszędzie będziesz mógł stanąć bo już będzie dłuższy zestaw niż samo ducato.

Ktoś się pytał na poprzedniej stronie o spanie itd. Skoro będzie miał tacho to będą go obowiązywać pauzy to i będzie mógł się wyspać no chyba,że będzie stosował nie dozwolone "używki" czego mu nie życzę.

Awatar użytkownika
kamilp
Posty:25
Rejestracja:6 lip 2013, o 13:03
Samochód:Boxer Blacha 3.0HDI
Firma:Normalna
Uprawnienia:b

Re: Fiat Ducato Maxi 150koni

Post autor: kamilp » 23 gru 2013, o 18:48

Ładny ducato ładny ! :D Dbaj o niego ;)

Awatar użytkownika
jezus
Posty:33
Rejestracja:17 cze 2013, o 14:42
Samochód:boxer 160hp
Uprawnienia:b c adr

Re: Fiat Ducato Maxi 150koni

Post autor: jezus » 23 gru 2013, o 20:54

Kolego na auto o DMC powyżej 3.5t w transporcie tak samo jak licencja przewoźnika tak samo i kwalifikacja jest wymagana wiec lepiej zacznij robić bo do Wielkanocy nie ruszysz w trasę hehe żartuje ale jak się myślę proszę mnie poprawić

Awatar użytkownika
Darecki
Użytkownik
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:23 paź 2013, o 22:03
Samochód:Mercedes 208D
Uprawnienia:B

Re: Fiat Ducato Maxi 150koni

Post autor: Darecki » 23 gru 2013, o 22:53

jezus pisze:Kolego na auto o DMC powyżej 3.5t w transporcie tak samo jak licencja przewoźnika tak samo i kwalifikacja jest wymagana wiec lepiej zacznij robić bo do Wielkanocy nie ruszysz w trasę hehe żartuje ale jak się myślę proszę mnie poprawić
Masz rację, bus który ma w papierach 3.510t już tacho, licencja i wszystko jak na zestaw 42t

Awatar użytkownika
Żeton
Użytkownik
Użytkownik
Posty:27
Rejestracja:7 paź 2013, o 01:55
Samochód:FIAT DUCATO 150koni
Firma:ATP Euro Trans
Uprawnienia:B+E

Re: Fiat Ducato Maxi 150koni

Post autor: Żeton » 24 gru 2013, o 13:45

Mich@ł pisze:Według mnie szkoda takiego fajnego Ducato,żeby go podpiąć pod przyczepę i tak go katować. Przypuśćmy będzie załadowany samochód jak i teściowa to po mojemu jak tak będziesz ganiał auto non stop to ostro będzie przekitrane nawet jak na 150 koni. No chyba,że to będą lekkie ładunki w miarę.

Kolejna kwestia to już parkowanie na parkingach pod jakimiś miejscami gdzie jest wifi. Nie wszędzie będziesz mógł stanąć bo już będzie dłuższy zestaw niż samo ducato.

Ktoś się pytał na poprzedniej stronie o spanie itd. Skoro będzie miał tacho to będą go obowiązywać pauzy to i będzie mógł się wyspać no chyba,że będzie stosował nie dozwolone "używki" czego mu nie życzę.
powiem tak kolego fiacik zrobił 200tys z przyczepa i ma sie dobrze :D

Awatar użytkownika
Żeton
Użytkownik
Użytkownik
Posty:27
Rejestracja:7 paź 2013, o 01:55
Samochód:FIAT DUCATO 150koni
Firma:ATP Euro Trans
Uprawnienia:B+E

Re: Fiat Ducato Maxi 150koni

Post autor: Żeton » 24 gru 2013, o 13:47

jezus pisze:Kolego na auto o DMC powyżej 3.5t w transporcie tak samo jak licencja przewoźnika tak samo i kwalifikacja jest wymagana wiec lepiej zacznij robić bo do Wielkanocy nie ruszysz w trasę hehe żartuje ale jak się myślę proszę mnie poprawić
kolego licencja i cała reszta już jest wczoraj przyszla karta do tacho tak wiec po nowym roku ogień bo miedzy świętami a sylwestrem jadę odebrać przyczepę z gwarancji :mrgreen:

Awatar użytkownika
Żeton
Użytkownik
Użytkownik
Posty:27
Rejestracja:7 paź 2013, o 01:55
Samochód:FIAT DUCATO 150koni
Firma:ATP Euro Trans
Uprawnienia:B+E

Re: Fiat Ducato Maxi 150koni

Post autor: Żeton » 24 gru 2013, o 15:43

Witam busik oznakowany :D :D przepraszam ze takie słabe foto ale autko na warsztacie stało i trochę ciasno było żeby coś lepszego zrobić, antena od CB tez już na swoim miejscu

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Żeton
Użytkownik
Użytkownik
Posty:27
Rejestracja:7 paź 2013, o 01:55
Samochód:FIAT DUCATO 150koni
Firma:ATP Euro Trans
Uprawnienia:B+E

Re: Fiat Ducato Maxi 150koni

Post autor: Żeton » 24 gru 2013, o 15:56

kamilp pisze:Ładny ducato ładny ! :D Dbaj o niego ;)

Będę dbał kolego i to bardzo jeśli chodzi o auto to jestem strasznie pedantyczny i wszystko musi być tip top właśnie zamówiłem zasłony z dromadera :D :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze Busy”