Czvżby ruszyło ???????

Wszytki tematy, problemy, propozycje, nowości związane z forum
Awatar użytkownika
Doktor
Użytkownik
Użytkownik
Posty:173
Rejestracja:4 sie 2018, o 21:05
Samochód:Jumper
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR
Re: Czvżby ruszyło ???????

Post autor: Doktor » 16 maja 2019, o 19:15

A co do fejsa, on sie nie nadaje na merytoryczne rozmowy, tylko fotomania, przechwałki i docinki :(

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Czvżby ruszyło ???????

Post autor: Wolf » 16 maja 2019, o 20:32

Doktor pisze:
16 maja 2019, o 19:14
toś mu ćwieka zabił :)
No wiesz jak ktoś bajki wciska to niech teraz myśli ;)

Awatar użytkownika
piotr152
Użytkownik
Użytkownik
Posty:93
Rejestracja:16 wrz 2017, o 09:10
Samochód:renault
Uprawnienia:b

Re: Czvżby ruszyło ???????

Post autor: piotr152 » 5 cze 2019, o 05:09

Wolf pisze:
12 maja 2019, o 21:48
Ortalion Trenera pisze:
12 maja 2019, o 13:31
Jeszcze jest trzeci rodzaj dziada: :lol:

Dziad na swoim.
Ale jemu się opłaca, on może wszystkich pierdo.... i tak prawdy ci nie powie.

:D
Heh niedawno takiego trafiłem, od słowa do słowa na załadunku wyskoczył że jeździ dla siebie a okazało się że jedziemy razem, mówię fajnie, to ile masz za ten kurs, wyszło że 1/3 mniej niż ja, ale ok, następnie mówię że fajne auto, moje już takie leciwe pięcioletnie, a on że już dwa lata spłaca i jeszcze dwa mu zostały, pytam się a dużo km robisz miesięcznie, no tak średnio 15 tysi, mówię że ładnie, na co że od początku pod jedna spedycją, mówię nieźle, po przejechaniu ok 100 km dojechaliśmy do granicy, mówię że ja tutaj do oporu leje bo VAT trzeba odzyskać, zalałem idę do ludka do auta bo tacho wypełniałem i chciałem żeby było podobnie, zerkam na zegarki, a tam 120k km przebiegu ;) i tak sobie pomyślałem że moja matematyka to chyba bardzo kuleje bo dwa lata to 24 miesiące i każdego po 15k km to tak ze 3x więcej powinno być, dałem sobie spokój z dalszą rozmową, jedynie pomyślałem sobie że go jeszcze podrażnię i w trakcie któregoś z naszych postojów jak poszedł do WC zlałem do baku zapasową 20l bańkę paliwa ;) gdzie jadąc za mną powinien mieć mniejsze spalanie, na rozładunku u mnie wskazówka była troszkę poniżej połowy a u niego na niecałej 1/4 ;)
ty to prawie detektyw jesteś .....masz powód do dumy ....dlatego należy unikać znajomości z trasy żeby nie trafić na takich jak ty....ŻENADA

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Czvżby ruszyło ???????

Post autor: Wolf » 5 cze 2019, o 09:16

piotr152 pisze:
5 cze 2019, o 05:09
Wolf pisze:
12 maja 2019, o 21:48
Ortalion Trenera pisze:
12 maja 2019, o 13:31
Jeszcze jest trzeci rodzaj dziada: :lol:

Dziad na swoim.
Ale jemu się opłaca, on może wszystkich pierdo.... i tak prawdy ci nie powie.

:D
Heh niedawno ...
ty to prawie detektyw jesteś .....masz powód do dumy ....dlatego należy unikać znajomości z trasy żeby nie trafić na takich jak ty....ŻENADA
Myślę że twoje EGO nie pozwoliło na przyswojenie przekazanej treści, tu nie chodzi o szukanie dziury w całym tylko o tępienie BAJKOPISARZY, rozumiem że ciebie w żadne sposób nie drażnią ściemy i bajki opowiadane na parkingach ?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy forum”