Tytułem eksperymentu - umywalka w Masterze...

W tym dziale znajdziesz informacje dotyczące m.in wyboru nawigacji, CB radia oraz internetu w Polsce i zagranicą.
Awatar użytkownika
RiseMom
Użytkownik
Użytkownik
Posty:16
Rejestracja:22 sie 2018, o 08:57
Re: Tytułem eksperymentu - umywalka w Masterze...

Post autor: RiseMom » 7 lis 2018, o 09:57

Szacunek ale ja bym nie dał rady jeździć z umywalką, jeżeli komuś to nie przeszkadza to świetne ułatwienie.

Awatar użytkownika
jarekvolvo
Moderator
Moderator
Posty:917
Rejestracja:21 lis 2015, o 21:22
Samochód:Transit,Master,Ducat
Uprawnienia:AB

Re: Tytułem eksperymentu - umywalka w Masterze...

Post autor: jarekvolvo » 7 lis 2018, o 12:03

No, to nie kibel;) , .. nie śmierdzi, nie wadzi ;). Ale życie ułatwia. I właśnie zamówiłem pompkę elektryczną i kran z wyłącznikiem by uniezależnić się od umiejscowienia zbiornika...

Awatar użytkownika
jarekvolvo
Moderator
Moderator
Posty:917
Rejestracja:21 lis 2015, o 21:22
Samochód:Transit,Master,Ducat
Uprawnienia:AB

Re: Tytułem eksperymentu - umywalka w Masterze...

Post autor: jarekvolvo » 12 lis 2018, o 18:36

Wariacji na temat ciąg dalszy... . Mam już pompkę elektryczną i kran od kampera z wyłącznikiem. "Szkielet" zrobiony na szybko, z odpadowych kawałków płyt, co ograniczało wymiary i zasięg roboty, kąty nachylenia w stosunku do podlogi też pixdrzwi... chodziło o zasadę. Plastikowa pokrywka służy jako stolik, kran jest składany, można go dopasować w każdej płaszczyźnie, przekręcenie gałki włącza pompę... . Grzanie wody oczywiście dolną rurą od Webasta.. .
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
jarekvolvo
Moderator
Moderator
Posty:917
Rejestracja:21 lis 2015, o 21:22
Samochód:Transit,Master,Ducat
Uprawnienia:AB

Re: Tytułem eksperymentu - umywalka w Masterze...

Post autor: jarekvolvo » 15 lis 2018, o 19:46

Ha!! Sam siebie będę chwalił :) :)
Qurcze, jaka wygoda... . O ile zamontowanie nisko na tylnej ściance było mało praktyczne, o tyle z boku i wysoko jest rewelacyjne. Idąc spać - normalne mycie, rano po spaniu - tak samo. I do tego dostęp do wody od zewnątrz z rurki... . Na lato dorobię jeszcze trójnik i dam wąż z prysznicem, by mieć go na dworze... .

Awatar użytkownika
jarekvolvo
Moderator
Moderator
Posty:917
Rejestracja:21 lis 2015, o 21:22
Samochód:Transit,Master,Ducat
Uprawnienia:AB

Re: Tytułem eksperymentu - umywalka w Masterze...

Post autor: jarekvolvo » 16 lis 2018, o 20:33

Przez chwilę o tym myślałem :) ;), ale raczej wolałbym nie robić kibelka w/pod autem. Bo potem na tym miejscu może i Ty zaparkujesz... . I nosem kręcić będziesz :/...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Technologie”