bus dmc 2.7t+laweta dmc 2t

Tutaj mozesz zadać pytanie zwiazane z transportem do 3,5 DMC
Awatar użytkownika
wojtasek11
Użytkownik
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:12 wrz 2018, o 21:02
Samochód:trafic
Firma:jednoosobowa
Uprawnienia:a b+e c+e d +e
bus dmc 2.7t+laweta dmc 2t

Post autor: wojtasek11 » 28 wrz 2018, o 23:26

witam posiadam busa trafic o dmc 2.7t i lawete o dmc 2t czy jadac prywatnie po samochod do niemiec badz holandi musze posiadac wypełnionego kontrolbuch?dodam ze jestem włascicielem auta i lawety i nie ma żadnej działalnosci czysto prywatny zakup dla siebie
z gory dzieki

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1635
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: bus dmc 2.7t+laweta dmc 2t

Post autor: Wolf » 29 wrz 2018, o 19:18

wojtasek11 pisze:witam posiadam busa trafic o dmc 2.7t i lawete o dmc 2t czy jadac prywatnie po samochod do niemiec badz holandi musze posiadac wypełnionego kontrolbuch?dodam ze jestem włascicielem auta i lawety i nie ma żadnej działalnosci czysto prywatny zakup dla siebie
z gory dzieki
Bus osobowy czy dostawczy? Jeśli osobowy to nie musisz, jeśli dostawczy to wypadało by, nic to ie kosztuje, a ew. masz podkładkę. Oczywiście o E do B nie muszę wspominać. No i ostatnia kwestia tak nie po złości tylko dla "monitoringu osiedlowego" hasło "częsty prywatny zakup dla siebie" nie wiem czy jesteś świadomy ale prywatny zakup i sprzedaż auta przed upływem pełnych 6 miesięcy od jego zakupu grozi bonusem od Skarbówki

Awatar użytkownika
wojtasek11
Użytkownik
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:12 wrz 2018, o 21:02
Samochód:trafic
Firma:jednoosobowa
Uprawnienia:a b+e c+e d +e

Re: bus dmc 2.7t+laweta dmc 2t

Post autor: wojtasek11 » 29 wrz 2018, o 20:35

tak bus osobowy trafic laweta aluminiowa 400kg masy wlasnej a co do skarbówki wiem o co chodzi tylko pierwszy wyjazd busem z laweta w tamte strony i wole zapytać niż płacić a prawko kompletne tak wiec z tym nie problem dzieki za info

Awatar użytkownika
0liwski2nd
Użytkownik
Użytkownik
Posty:154
Rejestracja:10 maja 2018, o 13:41
Samochód:Master
Firma:prywatna
Uprawnienia:Z

Re: bus dmc 2.7t+laweta dmc 2t

Post autor: 0liwski2nd » 30 wrz 2018, o 21:17

Wolf pisze: nie wiem czy jesteś świadomy ale prywatny zakup i sprzedaż auta przed upływem pełnych 6 miesięcy od jego zakupu grozi bonusem od Skarbówki
Owszem grozi... pod warunkiem, że sprzeda drożej niż kupił.... A znając realia papierowe będzie na stracie...

Oczywiście masz rację.. ze skarbówką lepiej nie zadzierać...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”