Czy reklamujecie jakoś swoje usługi?

O wszystkim i o niczym
Awatar użytkownika
detectivus
Użytkownik
Użytkownik
Posty:164
Rejestracja:27 lis 2016, o 14:00
Samochód:Iveco Daily Hi-Matic
Uprawnienia:B+E, C
Lokalizacja:Wołomin
Re: Czy reklamujecie jakoś swoje usługi?

Post autor: detectivus » 23 sie 2018, o 22:15

Pantofel Post...

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Czy reklamujecie jakoś swoje usługi?

Post autor: Wolf » 1 kwie 2019, o 11:20

Długopisy ze wskazanej oferty są ciekawą propozycją, gdzie 200 szt kosztuje 404 brutto, a tego nigdy za wiele, smycze czy breloczki, to może bardziej trwałe, ale coś z czego korzysta się sporadycznie, nie trzymasz tego kilka razy dziennie w dłoni, myślę że gdy tylko jakoś wyrobu jest dobra to może być ciekawe, kolejnym gadżetem reklamowym to pamięć Flash ale tutaj tak samo musi działać, a tych reklamowych już sporo przerobiłem i niestety typowe jednorazówki.

Awatar użytkownika
Doktor
Użytkownik
Użytkownik
Posty:173
Rejestracja:4 sie 2018, o 21:05
Samochód:Jumper
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR

Re: Czy reklamujecie jakoś swoje usługi?

Post autor: Doktor » 4 kwie 2019, o 18:54

Ja mam inne zdanie, chyba reklamować musi się, założyciel tematu :)
Nasza branża jest tak specyficzna, że nawet dziwie się szefom firm, którzy płacą za logo czy dane kontaktowe firmy na plandekach i tak jeździmy dla spedycji, bez względu na to czy mamy z nimi umowy, czy szukamy zleceń np. na transie, wiec reklama to strata kasy ;) , co innego firmy które jeżdżą u siebie na miejscu w mieście, jakieś lokalne przeprowadzki, lokalne wożenie ładunków dla osób prywatnych, takie współczesne taxi bagażowe.

Awatar użytkownika
mazuer
Użytkownik
Użytkownik
Posty:90
Rejestracja:7 sty 2018, o 11:44
Samochód:Iveco Daily
Firma:Iveco
Uprawnienia:A, B, C, C+E

Re: Czy reklamujecie jakoś swoje usługi?

Post autor: mazuer » 26 sie 2019, o 14:05

A moim zdaniem duże możliwości jeżeli chodzi o promocję, o reklamę daje właśnie facebook. Zauważcie, że wiele firm decyduje się tylko i wyłącznie na promocję za pośrednictwem mediów społecznościowych - głównie jest to facebook.
Koszta są w zasadzie zerowe - to co trzeba włożyć, to jedynie czas.
Opcjonalnie, jeżeli nie mamy czasu, to proponuję tutaj jeszcze sprawdzić, zawsze można dopytać, jaki może być koszt takiej usługi.

daniel36Wilk12
Posty:2
Rejestracja:9 lip 2020, o 16:55
Uprawnienia:B

Re: Czy reklamujecie jakoś swoje usługi?

Post autor: daniel36Wilk12 » 9 lip 2020, o 16:56

Bardzo fajna sprawa z zamówieniem oświetlenia do domu czy do firmy na zamówienie. Znalazłam firmę, która zajmuje się jego wykonaniem https://topro.pl. Bardzo fajnie to wygląda. Postanowiłam zamówić takie litery do firmy jako reklamę, są świetnie widoczne z ulicy.

Awatar użytkownika
Łabądź02
Użytkownik
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:8 cze 2022, o 17:20

Re: Czy reklamujecie jakoś swoje usługi?

Post autor: Łabądź02 » 23 paź 2023, o 10:19

U nas pozycjonowanie lokalne, zlecone https://market.tbms.pl/seo-pozycjonowan ... -w-google/ - są już efekty, widać przyrost klientów. Więc warto ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „HydePark”