Podstawowe zwroty DE, FR, IT, ES

Tutaj dowiesz się co należy zabrać ze sobą w trasę.

Awatar użytkownika
polskachiny3godziny
Użytkownik
Użytkownik
Posty:15
Rejestracja:6 kwie 2018, o 17:11
Samochód:Scania3,5t
Firma:Trans
Uprawnienia:A+A
Re: Podstawowe zwroty DE, FR, IT, ES

Post autor: polskachiny3godziny » 6 kwie 2018, o 23:50

toshiba pisze:
wiktor990 pisze:Proponuję wgrać sobie aplikację na telefon "Słownik Google". Wybierasz język mówisz do telefonu program tłumaczy i po chwili z głośnika wydobywa się przetłumaczone zdanie w języku wybranym.
Niby cud miód apka, ale nie ma nic wspólnego z realiami busiarza.
Ma, jak dzisiaj pytałem gdzie kupić pluszowego byka w hiszpanii, jakiś czas temu jakiś francuz na załadunku chciał mi coś mega ważnego powiedzieć i sam odpalił w swoim telefonie tą apke i mi powiedział że nie będzie 500 kilo tylko 624 to też się przydało xdddd

Także ta aplikacja jest super.

No i często zaczepiam pracujące dziewczyny w sklepach i pytam je jak obrać jakiś tam owoc albo co to jest i czy mi wytłumaczy to też się przydaje ta apka :D

Awatar użytkownika
Elanguages
Użytkownik
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:24 lut 2023, o 14:49

Re: Podstawowe zwroty DE, FR, IT, ES

Post autor: Elanguages » 24 lut 2023, o 14:56

Angielski w wersji ebook pdf mp3 audiobook mp4 filmik.

Kurs angielski dla kierowców ciężarówek pełny kurs, że już nic nie będziesz więcej potrzebował znajdziesz na elanguages.pl zakładka kursy i kurs angielski dla kierowców ciężarówek.

Kurs w wersji MP3 czyli audiobook do słuchania, MP4 czyli filmik z napisami polski angielski + zapisaną wymową, lektorem i czasem na powtórzenie po lektorze oraz PDF z zapisanymi słówkami i zwrotami + aktualizacje na samym końcu PDF'a gdy znajdę nowe słówka przydatne dopisuję je na końcu PDF'a i aktualizuję kurs. Lektor mówi po polsku i 2x po angielsku przy czym za drugim razem mówi wolno. Kurs jest podzielony na 63 tematy. Łącznie 13 godzinne nagranie do kompleksowej nauki angielskiego dla kierowców ciężarówek. To jedyny tak zrobiony kurs na rynku, w pełni kompletny. Poniżej 4 przykładowe tematy z 63.

W tym na przykład:
1. Angielski na załadunku i rozładunku (zwroty typu Przyjechałem na rozładunek. / O której jest rozładunek. / Wolę załadunek z prawej strony. itp.)
2. Miejsca (np. dok przeładunkowy, rampa, miejsce przeładunku, brama, biuro itd.)
3. Pojazdy i maszyny (np. wózek widłowy, przyczepa, naczepa, solówka, ciężarówka, HGV LGV itd.)
4. Pracownicy (np. magazynier, spedytor, szef, menedżer, kierowca ciężarówki itd.)

Kurs jest dostępny na stronie elanguages.pl > Kursy lub Sklep > Kurs angielski dla kierowców ciężarówek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pierwsza trasa”