Pytania nowicjusza

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
ElCygano
Posty:1
Rejestracja:10 sty 2018, o 15:18
Uprawnienia:B, A2
Re: Pytania nowicjusza

Post autor: ElCygano » 10 sty 2018, o 17:19

Ja mam podobny problem... szukam obecnie pracy i zastanawiam się nad busami... robiłem prywatnie trasy do Chorwacji, Niemiec, Holandii itd. Ale to nie była praca... tutaj czego się obawiam to przede wszystkim pracodawcy.. czy nie oszuka, czy pozwoli odpocząć, czy pomoże w razie W (w końcu nigdy nie miałem styczności z taką pracą). No i jak i gdzie znaleźć dobrego pracodawcę? Nigdy nie byłem karany, nie miałem wypadku, 22 lata na karku, staram się pracować dobrze, szybko się uczę, ale nie mam doświadczenia w zawodzie.. a chyba żaden porządny pracodawca nie zatrudni takiego żółtodzioba bez dobrego CV :/

Awatar użytkownika
Pawelek.
Użytkownik
Użytkownik
Posty:3
Rejestracja:8 lip 2016, o 14:10
Samochód:Fiat Ducato
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Łuków

Re: Pytania nowicjusza

Post autor: Pawelek. » 13 sty 2018, o 12:10

Poprzeglądaj oferty pracy w swojej okolicy na portalu OLX. Wybierz takie, które Cię interesują i kontaktuj się z właścicielami. Znaleźć dobrego pracodawcę jest dzisiaj trudno, ale umów się na rozmowę i zobaczysz jakie zrobi na Tobie wrażenie, chociaż i tak wszystko okaże się po pierwszym wyjeździe, bo równie dobrze może Ci bajki opowiadać. Spróbuj, to nie boli, a i tak wszystkiego musisz się nauczyć na własnych błędach. Brak doświadczenia myślę, że nie będzie jakąś wielką przeszkodą ze względu na to, iż brakuje obecnie kierowców. Powodzenia! ;)

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Pytania nowicjusza

Post autor: Dychu » 13 sty 2018, o 12:45

Dokładnie tak samo bym Ci napisał ElCygano jak Pawelek więc posłuchaj go bo bardzo fajnie Ci to wyjaśnił.
Nie szukaj tylko pracy gdzie chcą Ci płacić od kilometra a dniówki bo już na wstępie tej pracy zrazisz się. Jest dużo firm które zainwestują w Ciebie i nauczą Cie tego zawodu jak będziesz rokował nadzieje, że chcesz robić w tym zawodzie. Dużo zależy od Twojej postawy i chęci więc walcz i ruszaj w Europę :-).

Pozdrawiam i powodzenia kolego.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”