Poprowadzę busy po Europie

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie
Re: Poprowadzę busy po Europie

Post autor: Wolf » 10 sty 2018, o 14:49

Chyba masz rację, ostatnio mam strasznie stresujący okres i ciężko jest mi się skupić, ale wracając do głównego wątku, kiedyś chyba na jesieni byłem na spotkaniu/szkoleniu gdzie były omawiane różnego rodzaju zagadnienia, i między innymi była kwestia opłacalności, gdzie wg ich kalkulacji stawka 0,36 to stawka na "0", i nie potrafili wytłumaczyć jak się opłaca jazda poniżej, ale jeździmy i się da, kolejna kwestia znajoma firma z dużymi autami jeździ dla dużej spedycji gdzie uwaga jeżdżą za 0,75e, ale faktycznie nawet 0,70 im nie wychodzi, bo niby za podloty do 100km nie płacą powyżej pół stawki itd, w tej stawce opaty drogowe są po stronie przewoźnika !!!!, to jest dopiero masakra, ale twierdzą że zarabiają, a wygenerowany zysk mimo że mały z każdego auta przy kilkunastu szt. robi już swoje i co jakiś czas dobierają kolejne zestaw

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Poprowadzę busy po Europie

Post autor: Dychu » 10 sty 2018, o 14:53

Wolf pisze:Chyba masz rację, ostatnio mam strasznie stresujący okres i ciężko jest mi się skupić, ale wracając do głównego wątku, kiedyś chyba na jesieni byłem na spotkaniu/szkoleniu gdzie były omawiane różnego rodzaju zagadnienia, i między innymi była kwestia opłacalności, gdzie wg ich kalkulacji stawka 0,36 to stawka na "0", i nie potrafili wytłumaczyć jak się opłaca jazda poniżej, ale jeździmy i się da, kolejna kwestia znajoma firma z dużymi autami jeździ dla dużej spedycji gdzie uwaga jeżdżą za 0,75e, ale faktycznie nawet 0,70 im nie wychodzi, bo niby za podloty do 100km nie płacą powyżej pół stawki itd, w tej stawce opaty drogowe są po stronie przewoźnika !!!!, to jest dopiero masakra, ale twierdzą że zarabiają, a wygenerowany zysk mimo że mały z każdego auta przy kilkunastu szt. robi już swoje i co jakiś czas dobierają kolejne zestaw
Spokojnie Wilku, wszyscy mamy ciężki okres i nie jesteśmy zadowoleni tym co sie dzieje na rynku dlatego to postanowiłem zmienić to, pomóc sobie i jak widzę, bardzo się cieszę jest duży odzew ludzi którzy chcą zmienić to chore podejście do nas, ludzi którzy robią im tą całą robotę. To właśnie ludzie którzy do mnie piszą, dzwonią, upewnili mnie, że musimy to zrobić bo wszyscy jesteśmy w dupie ciemnej no i działam :-).

Rafalk1978
Posty:1
Rejestracja:20 sie 2020, o 09:35

Re: Poprowadzę busy po Europie

Post autor: Rafalk1978 » 20 sie 2020, o 09:38

Cześć, widzę ze post dość stary. Czy temat aktualny?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”