Poprowadzę busy po Europie/Polsce

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
Busiarz98
Posty:2
Rejestracja:23 wrz 2017, o 01:29
Poprowadzę busy po Europie/Polsce

Post autor: Busiarz98 » 15 gru 2017, o 14:22

Witam, poprowadzę busy po Europie lub Polsce. Posiadam doświadczenie w pracy jako kierowca jak i jako spedytor. Nie interesują mnie już duże firmy spedycyjne, preferuję pracę in home. Umiem posługiwać się językiem angielskim jak i niemieckim w stopniu podstawowym. Jestem w stanie nawiązywać nowe kontakty z klientami by nie polegać w 100% na giełdach. Proszę dzwonić o każdej porze dnia i nocy. Pozdrawiam.

tel; 505236736
mail; dani232@outlook.com

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Poprowadzę busy po Europie/Polsce

Post autor: Dychu » 18 gru 2017, o 18:11

Witaj.
Kolego a jakieś referencje masz?, prowadzisz, prowadziłeś busy czy dopiero masz plana ?.
Pytań bo to jednak nie takie proste, ktoś jak ma Ci powierzyć busy czyli swoją przyszłość finansową to chciałby jednak ażeby to nie była osoba która zaczyna kariera a ma jakieś sensowne doświadczenie i swoich klientów, nie klientów których masz w planie pozyskać :-). Rozwiń temat i napisz kilka zdań więcej a zaoszczędzisz czas sobie i innym bo ja akurat dzwoniłem do Ciebie 3 razy i już więcej nie chcę :-).
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
astri
Użytkownik
Użytkownik
Posty:61
Rejestracja:14 lis 2015, o 18:56
Uprawnienia:B

Re: Poprowadzę busy po Europie/Polsce

Post autor: astri » 18 gru 2017, o 20:01

a ja mam pytanie w związku z tym prowadzeniem np. jestem przewoźnikiem, do tej pory sam na giełdach ogarniałem ładunki ale chcę zatrudnić na umowę o pracę lub zlecenie swojego spedytora aby to on mi ogarniał giełdy - czy na transport do 3,5 tony on musi mieć jakąś licencję?

bo właśnie pomijam takie osoby jak kolega w pierwszym poście, że poprowadzi busy czyli prowadzi nie tylko mojego ale kilka lub kilkanaście innych a co jeżeli ja chcę mieć własnego spedytora a jestem przewoźnikiem? spedytor musi mieć licencję jak tylko dla mnie ma pracować?

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Poprowadzę busy po Europie/Polsce

Post autor: Dychu » 18 gru 2017, o 20:49

Kolego astri,
Sorry ale ja nie pomogę bo nic nie wiem o spedycji :-), jestem tylko kierowcą różnych pojazdów ale logicznie rzecz biorąc, nie powinna mu być potrzebna licencja bo nie handluje frachtami a pracuje u Ciebie. Jeździłem pod takimi pseudo spedytorkami którzy najpierw jeździli busami a później chcieli to inaczej robić :-), nie mieli żadnych licencji a prowadzili busy.. Powiem tylko, że dla nas kierowców, nie ma gorszej zarazy jak były kierowca busa został spedytorem i teraz ma nas prowadzić, to dżuma i ja takiej współpracy unikam jak ognia :-).

Awatar użytkownika
0liwski
Moderator
Moderator
Posty:322
Rejestracja:30 wrz 2016, o 23:23
Samochód:KILKA...Sp.z.o.o.
Uprawnienia:B, C
Lokalizacja:POMORSKIE

Re: Poprowadzę busy po Europie/Polsce

Post autor: 0liwski » 20 gru 2017, o 01:40

Dychu pisze: Jeździłem pod takimi pseudo spedytorkami którzy najpierw jeździli busami a później chcieli to inaczej robić .
Dychu pisze:Rozwiń temat ...[...]...akurat dzwoniłem do Ciebie 3 razy i już więcej nie chcę
Coś mi się wydaje, że nick 98 wiele mówi... ;)
No i telefony o każdej porze dnia i nocy.... jakich nie odbiera.. :lol:
Kierowca międzynarodówki to...stan umysłu... ;)

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Poprowadzę busy po Europie/Polsce

Post autor: Dychu » 20 gru 2017, o 11:12

Cóż Piotrze...coraz więcej ludzi idzie na żywca byle tylko jakieś pesso wpadło, może się uda nic nie robić a zarobić, takie czasy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”