Transport małym Vanen.

Tutaj mozesz zadać pytanie zwiazane z transportem do 3,5 DMC
Awatar użytkownika
spawacz
Użytkownik
Użytkownik
Posty:13
Rejestracja:24 mar 2016, o 17:22
Uprawnienia:B,C
Transport małym Vanen.

Post autor: spawacz » 12 lis 2017, o 22:49

Witam. Pytanie jak w temacie. Autko to Ford Transit Custom L2H1. Miało by to sens bawić się takim autem?? Wiem że małe i z niewielkimi możliwościami ale zostawiam to jako alternatywe jakbym nie znalazł pracy jako kierowca na samo " C" . A nie oszukując się nikt zbytnio nie chce zatrudnić kierowcy bez doświadczenia itd. A jak już to robota u dziada złomem do którego z daleka widać tabliczke" utrata uprawnień" lub "pewna śmierć". Z tąd taki pomysł na otwarcie mini transportu. Kasy również nie mam zamiaru jak co utopić lub popaść w długi więc samo przez się autko byłoby używane.
Myślę również nad takim rozwiązaniem by nieobskoczyć miejscowych hurtowni motoryzacyjnych,farmaceutycznych lub podzwonić po spedycjach i nie popytać o robote na swojej działalności i ładónków na małe.
Jak sądzicie warto by było czy temat mało opłacalny rodem "bo transport się nie opłaca"??
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Transport małym Vanen.

Post autor: Wolf » 13 lis 2017, o 21:07

spawacz pisze:Witam. Pytanie jak w temacie. Autko to Ford Transit Custom L2H1. Miało by to sens bawić się takim autem?? Wiem że małe i z niewielkimi możliwościami ale zostawiam to jako alternatywe jakbym nie znalazł pracy jako kierowca na samo " C" . A nie oszukując się nikt zbytnio nie chce zatrudnić kierowcy bez doświadczenia itd. A jak już to robota u dziada złomem do którego z daleka widać tabliczke" utrata uprawnień" lub "pewna śmierć". Z tąd taki pomysł na otwarcie mini transportu. Kasy również nie mam zamiaru jak co utopić lub popaść w długi więc samo przez się autko byłoby używane.
Myślę również nad takim rozwiązaniem by nieobskoczyć miejscowych hurtowni motoryzacyjnych,farmaceutycznych lub podzwonić po spedycjach i nie popytać o robote na swojej działalności i ładónków na małe.
Jak sądzicie warto by było czy temat mało opłacalny rodem "bo transport się nie opłaca"??
Pozdrawiam
Każdy transport się opłaca o ile jest robiony z głową, przy takim skrzacie fakt ciężko to załadować, ale nawet 3ep chyba upchniesz tyle że nie za wysokie, na FB kiedyś widziałem posty chłopaka który Doblo MAX śmigał po eu, więc wszystko możliwe. W wakacje jeździłem Daily 3 generacji tyle że maxem i tam miałem na 6ep miejsca, i nie powiem, nie narzekałem na brak zajęcia, a wręcz padałem na twarz, wszystko jest kwestia na jakie stawki się zgodzisz. Spedycje raczej blaszek już nie chcą nawet Flash słynny z nich przyjmuje już tylko plandeki.

Awatar użytkownika
niedzwiedz123
Użytkownik
Użytkownik
Posty:160
Rejestracja:27 lut 2016, o 12:02

Re: Transport małym Vanen.

Post autor: niedzwiedz123 » 13 lis 2017, o 23:47

A Wolf tu akurat musze sprostowac - Flash nadal przyjmuje blachy. Na blachy mozna jeszcze dostac sie do firmy Pan-Europa, jednak tam sa totalnie psie stawki i trasy typu 2800-3100km na strzala, wiec to bilet w jedna strone.

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Transport małym Vanen.

Post autor: Wolf » 15 lis 2017, o 13:52

niedzwiedz123 pisze:A Wolf tu akurat musze sprostowac - Flash nadal przyjmuje blachy. Na blachy mozna jeszcze dostac sie do firmy Pan-Europa, jednak tam sa totalnie psie stawki i trasy typu 2800-3100km na strzala, wiec to bilet w jedna strone.
Masz rację, w sumie w rozmowie sugerowali że woleli by plandekę od blaszki, a nie że nie chcą blaszek ;)

Awatar użytkownika
spawacz
Użytkownik
Użytkownik
Posty:13
Rejestracja:24 mar 2016, o 17:22
Uprawnienia:B,C

Re: Transport małym Vanen.

Post autor: spawacz » 16 lis 2017, o 13:16

Eitam. A orietujesię ktoś coś w temacie dostawcy farmaceutycznego jako taki dostawca.Całeszczęściemożnakupićspecjalnykontener na miare do autka taka mini chłodnia -mroźnia. Ami nie jest tona stłew jakiśspecjalny sposób przytwierdzone do auta więc mozna w każdej chwili zdemontować.

Awatar użytkownika
jarekvolvo
Moderator
Moderator
Posty:917
Rejestracja:21 lis 2015, o 21:22
Samochód:Transit,Master,Ducat
Uprawnienia:AB

Re: Transport małym Vanen.

Post autor: jarekvolvo » 16 lis 2017, o 14:14

Chłopie !!! Czytaj, co piszesz !

Awatar użytkownika
spawacz
Użytkownik
Użytkownik
Posty:13
Rejestracja:24 mar 2016, o 17:22
Uprawnienia:B,C

Re: Transport małym Vanen.

Post autor: spawacz » 16 lis 2017, o 21:12

Lapka mam bez polskich znaków i ciężko w dodatku spacja nie działa jak się należy.

Awatar użytkownika
jarekvolvo
Moderator
Moderator
Posty:917
Rejestracja:21 lis 2015, o 21:22
Samochód:Transit,Master,Ducat
Uprawnienia:AB

Re: Transport małym Vanen.

Post autor: jarekvolvo » 16 lis 2017, o 21:23

AAAaaale i tak nie wiem do końca, o co Ci chodzi----

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania i odpowiedzi”