Oszust

Forumowe wysypisko śmieci. Tutaj znajdują się stare, niepotrzebne tematy.
Awatar użytkownika
Bicol
Posty:2
Rejestracja:24 paź 2017, o 10:08
Oszust

Post autor: Bicol » 24 paź 2017, o 10:43

Witam Panowie pożyczyłem jednemu z Waszch kierowców tzn z busa 20euro bo mu brakowało na przejazd w D miał zaraz oddać przelewem robi to już 3miesiace nie odbiera telefonu i nie odpisuje. Dałem mu czas do dzisiejszego wieczora jeżeli się nie odezwie będę systematycznie zamieszczał jego dane wraz z nr telefonu.

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Oszust

Post autor: Dychu » 24 paź 2017, o 11:30

Bicol pisze:Witam Panowie pożyczyłem jednemu z Waszch kierowców tzn z busa 20euro bo mu brakowało na przejazd w D miał zaraz oddać przelewem robi to już 3miesiace nie odbiera telefonu i nie odpisuje. Dałem mu czas do dzisiejszego wieczora jeżeli się nie odezwie będę systematycznie zamieszczał jego dane wraz z nr telefonu.
Witaj,
Kolego, coś chyba Ci się pomyliło....forum to nie spółka z o.o. więc tu nie ma pracowników ale są użytkownicy forum więc nie bardzo wiem o co Ci kaman. Jak komuś pożyczyłeś, to Twoja indywidualna sprawa i ustalaj sobie z nim co i jak a nie mieszaj do tego forum które nie ma nic ani z Tobą ani z nim wspólnego. Zamieszczenie Jego danych publicznie to art. karny więc za chwilke się okaże, że to Ty jemu wisisz całkiem sensowne pieniąszki bo złamiesz prawo więc nim zaczniesz jakieś głupie rzeczy robić, zastanów się dwa razy....

Piszcząc na forum - oszust - już złamałeś prawo i ja osobiście bym Cię pociągnął do odpowiedzialności prawnej i uwierz mi, jesteś już przegrany i wisisz mi dużo sumkę :-). Pomyśl kolego troszkę nim coś zrobisz tym bardziej, że sprawa jest tego nie warta.

Post i Twój numer archiwizuje bo złamałeś prawo więc jak kolega się odezwie i zarządu Twojego IP, musimy mu go dać bo to sprawa karna a do tego chcesz jeszcze forum ubrać więc ogólnie...przegiąłeś troszkę...Nie da się w żadnym cywilizowanym kraju obrażać ludzi i być bezkarny. Bardzo fajnie się zachowałeś, że go poratowałeś ale to sprawa między Wami a nie sprawa ani forum ani publiczna, zrozum to. Wypijesz jedną flaszkę mniej :-) i pogódź się z tym, że gamoni nie brakuje w tym kraju a Ty natrafiłeś na jednego z nich.

Awatar użytkownika
Bicol
Posty:2
Rejestracja:24 paź 2017, o 10:08

Re: Oszust

Post autor: Bicol » 24 paź 2017, o 11:49

Posłuchaj narazie to nikogo nie obraziłem ani nie zamieściłem jego danych więc nie strasz

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Oszust

Post autor: Dychu » 24 paź 2017, o 13:03

Bicol pisze:Posłuchaj narazie to nikogo nie obraziłem ani nie zamieściłem jego danych więc nie strasz
Ja Cię nie straszę ale informuję co się może zdarzyć więc chronię Twoją dupę ale widzę, że nawet tego nie łapiesz...
Już go obraziłeś, tytułując post jako - OSZUST - to już jest karane ale na szczęście nie podałeś Jego danych więc dlatego Cię informuję, że jak podasz, podlegasz pod kodeks karny i zamiast - DZIĘKUJĘ - piszesz mi takie idiotyzmy - NIE STRASZ...więc ja już się nie udzialam i radź sobie sam.

Zablokowany

Wróć do „Śmietnik”