FIAT DUCATO 2.3 150KM MAXI 10EP

Opisy oraz galerie naszych Busów
Regulamin forum
1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu.
2. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Obsługiwane kierunki: -
3. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 2 są obowiązkowe.
4. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
5. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.
6. Nie używamy klawisza CAPS LOCK gdyż pisanie z jego użyciem wśród społeczności internetowej uznawane jest za krzyk, a tego nie chcemy na tym forum i w tym dziale.
7. NIE umieszczamy tematów technicznych, zapytań gdzie kupić, ogłoszeń kupię/sprzedam i tym podobnym. Tematy takie będą usuwane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie
Re: FIAT DUCATO 2.3 150KM MAXI 10EP

Post autor: Wolf » 19 gru 2016, o 22:06

dla czego hamownia, bo chcę wiedzieć co robię, z założenia plan miał być max mocy przy minimum spalania, przez tel. wszystko pięknie, dostawczak przecież wejdzie, no u nas plandeki wchodzą, nasze mają 3,45h i dupa, wszystkich jakich z polecenia obdzwoniłem maja 3m wysoki wjazd. Obiecywać mogą wszystko, ale hamownia prawdę ci powie, wgranie softu to najmniejszy pikuś, kupisz sobie obd i jakiś soft z torenta wgrasz, ale wypadało by wiedzieć czy to działa, kiedyś boxa niby miał super działać specjalnie dla tego silnika, po podłączeniu po przejechaniu jakichś 5000km zaczęły mi błędy wskakiwać spalanie prawie 14l/100, i teraz wycinka dpf, zmiana softu na sucho jakoś nie bardzo mi się uśmiecha.

Awatar użytkownika
BotFahrer-Berlin
Posty:1
Rejestracja:23 paź 2017, o 14:21
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PolExpress
Uprawnienia:A,B,T

Re: FIAT DUCATO 2.3 150KM MAXI 10EP

Post autor: BotFahrer-Berlin » 23 paź 2017, o 14:27

Witajcie koledzy. Jestem posiadaczem fiata Ducato z 2016 roku furgon. Co ile kilemotrow należy zmieniac pasek rozrządu z napinaczymi. Podkreslam ze dziennie robie 1000 kilometrow po autostradach niemieckiech. Auto jest eksploatowane na maxa. Blagam o szybka odpowiedz bo mam już przejechane 102 tysiące i wszędzie sa rozbierzne informacje. Podrawiam - BotFahrer

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: FIAT DUCATO 2.3 150KM MAXI 10EP

Post autor: Wolf » 24 paź 2017, o 09:35

BotFahrer-Berlin pisze:Witajcie koledzy. Jestem posiadaczem fiata Ducato z 2016 roku furgon. Co ile kilemotrow należy zmieniac pasek rozrządu z napinaczymi. Podkreslam ze dziennie robie 1000 kilometrow po autostradach niemieckiech. Auto jest eksploatowane na maxa. Blagam o szybka odpowiedz bo mam już przejechane 102 tysiące i wszędzie sa rozbierzne informacje. Podrawiam - BotFahrer
Co 180-200Ko ile masz silnik 2.3, oraz od razu olej w skrzyni biegów.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze Busy”