ostrzeżenie

Wszytki tematy, problemy, propozycje, nowości związane z forum
Awatar użytkownika
Związkowiec
Posty:1
Rejestracja:8 wrz 2017, o 12:12
Uprawnienia:BC
ostrzeżenie

Post autor: Związkowiec » 8 wrz 2017, o 12:41

do wszystkich szukających pracy jako kierowca na busa z Legnicy i okolic .Ostrzegam przed firmą Verdura z Legnicy która swoje auta parkuje na stacji Orlen na końcu ulicy Chojnowskiej Jest to firma oszukańcza gdyż pracowałem w tej Firmie i miałem wypadek z winy Niemieckiego kierowcy w związku z tym pracodawca obarczył mnie formalnościami zgłoszenia szkody a jednocześnie potrącił mi z wynagrodzenia za naprawę auta informując mnie że odda mi zajęte pieniądze po zgłoszeniu szkody szkodę tą zgłosiłem lecz ubezpieczyciel zażądał różnego rodzaju informacji te informacje miał przekazać ubezpieczycielowi pracodawca lecz jak dotąd tego nie zrobił .Kiedy zażądałem od pracodawcy zwrotu zabranych pieniędzy zostałem wyzwany i straszony a przecież ja wywiązałem się z swojego obowiązku więc postanowiłem sprawę tą skierować na drogę sądową .Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: ostrzeżenie

Post autor: Wolf » 14 wrz 2017, o 21:31

W tym przypadku nie proś, nie błagaj, wyślij poleconym za zwrotnym potwierdzeniem odbioru wypełniony wniosek do sądu o wypłatę wynagrodzenia z informacją że czekasz jeden dzień od otrzymania przez nich pisma na przelew, jeśli cię oleją opłać pozew, jest to kwota kilkudziesięciu pln i po temacie.
Związkowiec pisze:do wszystkich szukających pracy jako kierowca na busa z Legnicy i okolic .Ostrzegam przed firmą Verdura z Legnicy która swoje auta parkuje na stacji Orlen na końcu ulicy Chojnowskiej Jest to firma oszukańcza gdyż pracowałem w tej Firmie i miałem wypadek z winy Niemieckiego kierowcy w związku z tym pracodawca obarczył mnie formalnościami zgłoszenia szkody a jednocześnie potrącił mi z wynagrodzenia za naprawę auta informując mnie że odda mi zajęte pieniądze po zgłoszeniu szkody szkodę tą zgłosiłem lecz ubezpieczyciel zażądał różnego rodzaju informacji te informacje miał przekazać ubezpieczycielowi pracodawca lecz jak dotąd tego nie zrobił .Kiedy zażądałem od pracodawcy zwrotu zabranych pieniędzy zostałem wyzwany i straszony a przecież ja wywiązałem się z swojego obowiązku więc postanowiłem sprawę tą skierować na drogę sądową .Pozdrawiam

Blusky13
Posty:1
Rejestracja:19 wrz 2019, o 16:02
Samochód:IVECO
Firma:blusky
Uprawnienia:b

Re: ostrzeżenie

Post autor: Blusky13 » 19 wrz 2019, o 16:14

Dołączam się do postu i również przestrzegam przed tą firmą , pan prezes to zwykły oszust i kawał chama w dodatku . Nie wypłaca wynagrodzenia za pracę z obiecanych 2100 otrzymałem 700 zł i to z opóźnieniem , sprawa idzie do sądu .

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy forum”