Iveco Daily 35S18A8

Opisy oraz galerie naszych Busów
Regulamin forum
1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu.
2. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Obsługiwane kierunki: -
3. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 2 są obowiązkowe.
4. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
5. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.
6. Nie używamy klawisza CAPS LOCK gdyż pisanie z jego użyciem wśród społeczności internetowej uznawane jest za krzyk, a tego nie chcemy na tym forum i w tym dziale.
7. NIE umieszczamy tematów technicznych, zapytań gdzie kupić, ogłoszeń kupię/sprzedam i tym podobnym. Tematy takie będą usuwane.
Awatar użytkownika
GroObY
Posty:31
Rejestracja:25 wrz 2013, o 10:40
Samochód:Iveco Daily
Uprawnienia:B,C,C+E
Lokalizacja:Opolskie
Iveco Daily 35S18A8

Post autor: GroObY » 28 sie 2017, o 22:29

Marka: - Iveco
Model: - Daily 35S18A8
Rok produkcji : - 2017
Przebieg: - 568 km
Obsługiwane kierunki: - Polska
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Iveco Daily 35S18A8

Post autor: Dychu » 28 sie 2017, o 22:37

Śliczna ta Ivonka ale powiedź kolego, czy mi się wydaje czy to Hi-Matic tam jest ? Jak jest to ten cudny 8 biegowy ?

Awatar użytkownika
GroObY
Posty:31
Rejestracja:25 wrz 2013, o 10:40
Samochód:Iveco Daily
Uprawnienia:B,C,C+E
Lokalizacja:Opolskie

Re: Iveco Daily 35S18A8

Post autor: GroObY » 28 sie 2017, o 23:21

Dychu pisze:Śliczna ta Ivonka ale powiedź kolego, czy mi się wydaje czy to Hi-Matic tam jest ? Jak jest to ten cudny 8 biegowy ?
8-biegowa automatyczna HiMatic - tak jak mówisz

Awatar użytkownika
detectivus
Użytkownik
Użytkownik
Posty:164
Rejestracja:27 lis 2016, o 14:00
Samochód:Iveco Daily Hi-Matic
Uprawnienia:B+E, C
Lokalizacja:Wołomin

Re: Iveco Daily 35S18A8

Post autor: detectivus » 29 sie 2017, o 14:54

Dychu pisze:Śliczna ta Ivonka ale powiedź kolego, czy mi się wydaje czy to Hi-Matic tam jest ? Jak jest to ten cudny 8 biegowy ?
Dychu, akurat po oznaczeniu można poznać, wszystkie wersje HiMatic mają końcówkę oznaczenia ...A8.
Np. w Twoim wypadku wyglądało by to tak: 70C21A8 :-)

A Koledze GroObY gratuluję auta, bo to już jest naprawdę top of the top. Widzę akcesoryjne wygodne zagłówki, radio Iveconnect - pewnie jeszcze z kamerą wsteczną, oczywiście w HiMatic'u. No - naprawdę jestem prawie zazdrosny... (zaraz dzwonię do dealera po te zagłówki :-))

PS. Czyżbym widział przyciski od sterowania fabrycznym zawieszeniem pneumatycznym???

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Iveco Daily 35S18A8

Post autor: Dychu » 29 sie 2017, o 15:18

detectivus pisze: Dychu, akurat po oznaczeniu można poznać, wszystkie wersje HiMatic mają końcówkę oznaczenia ...A8.
Np. w Twoim wypadku wyglądało by to tak: 70C21A8 :-)

A Koledze GroObY gratuluję auta, bo to już jest naprawdę top of the top. Widzę akcesoryjne wygodne zagłówki, radio Iveconnect - pewnie jeszcze z kamerą wsteczną, oczywiście w HiMatic'u. No - naprawdę jestem prawie zazdrosny... (zaraz dzwonię do dealera po te zagłówki :-))

PS. Czyżbym widział przyciski od sterowania fabrycznym zawieszeniem pneumatycznym???
Dopiero poznaję Ivonkę więc jeszcze nie rozgryzłem oznaczenia ale dzięki za info, teraz będę wiedział o co kaman :-).
Też jestem zazdrosny chociaż to nie moja branża, nie jeżdżę blaszkami a firanami no i przede wszystkim, wejkama jakaś do tego bo gdzieś się muszę przespać :-).

Awatar użytkownika
Laweciarz
Posty:145
Rejestracja:23 paź 2014, o 20:12
Samochód:Iveco Daily
Uprawnienia:B,B+E,

Re: Iveco Daily 35S18A8

Post autor: Laweciarz » 29 sie 2017, o 18:10

Piękna Iwona. U kogoś pracujesz ? co będziesz woził ? tylko Polska,czy małe wypady poza granice Polski?
Laweciarz
Obrazek

Awatar użytkownika
GroObY
Posty:31
Rejestracja:25 wrz 2013, o 10:40
Samochód:Iveco Daily
Uprawnienia:B,C,C+E
Lokalizacja:Opolskie

Re: Iveco Daily 35S18A8

Post autor: GroObY » 4 wrz 2017, o 18:43

detectivus pisze:
Dychu pisze:Śliczna ta Ivonka ale powiedź kolego, czy mi się wydaje czy to Hi-Matic tam jest ? Jak jest to ten cudny 8 biegowy ?
Dychu, akurat po oznaczeniu można poznać, wszystkie wersje HiMatic mają końcówkę oznaczenia ...A8.
Np. w Twoim wypadku wyglądało by to tak: 70C21A8 :-)

A Koledze GroObY gratuluję auta, bo to już jest naprawdę top of the top. Widzę akcesoryjne wygodne zagłówki, radio Iveconnect - pewnie jeszcze z kamerą wsteczną, oczywiście w HiMatic'u. No - naprawdę jestem prawie zazdrosny... (zaraz dzwonię do dealera po te zagłówki :-))

PS. Czyżbym widział przyciski od sterowania fabrycznym zawieszeniem pneumatycznym???
Zawieszenie wzmocnione jest ale zwykłe :) z moimi ładunkami nie potrzebuje pneumatycznego ;P


Laweciarz pisze:Piękna Iwona. U kogoś pracujesz ? co będziesz woził ? tylko Polska,czy małe wypady poza granice Polski?
W końcu po paru latach pracuję u siebie :D Latam po kraju i czasami Czechy a towar to opakowania dla branży rolniczej .

Awatar użytkownika
GroObY
Posty:31
Rejestracja:25 wrz 2013, o 10:40
Samochód:Iveco Daily
Uprawnienia:B,C,C+E
Lokalizacja:Opolskie

Re: Iveco Daily 35S18A8

Post autor: GroObY » 4 wrz 2017, o 18:51

Jeszcze takie tam wyrko
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Iveco Daily 35S18A8

Post autor: Dychu » 4 wrz 2017, o 19:27

Hm...opłaca Ci się po PL latać ? Też kusi mnie przejść na swój rozrachunek ale do wiosny chcę zbadać rynek spedycji :-), jak trafię sensowną, pewnie też zakupię jakąś furkę i ruszam dla siebie bo to inna bajka i dość nerwówki i tłumaczenia się jakiejś dziwnej spedytorce czy spedytorowi.

Awatar użytkownika
GroObY
Posty:31
Rejestracja:25 wrz 2013, o 10:40
Samochód:Iveco Daily
Uprawnienia:B,C,C+E
Lokalizacja:Opolskie

Re: Iveco Daily 35S18A8

Post autor: GroObY » 5 wrz 2017, o 07:32

Dychu pisze:Hm...opłaca Ci się po PL latać ? Też kusi mnie przejść na swój rozrachunek ale do wiosny chcę zbadać rynek spedycji :-), jak trafię sensowną, pewnie też zakupię jakąś furkę i ruszam dla siebie bo to inna bajka i dość nerwówki i tłumaczenia się jakiejś dziwnej spedytorce czy spedytorowi.
Opłaca mi się kolego ponieważ towar rozwożę też swój a nie bawię się w transport dla innych firm .

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze Busy”