TTD MICHALIK

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS
Re: TTD MICHALIK

Post autor: Dychu » 25 cze 2017, o 09:44

Witaj Mikołaj,
Puściłem mail z numerem do siebie, będzie nam łatwiej wymieniać się informacjami o firmach.

Pozdrawiam,
Andrzej

Awatar użytkownika
bucek
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:29 maja 2017, o 14:58
Uprawnienia:B

Re: TTD MICHALIK

Post autor: bucek » 26 cze 2017, o 11:57

Koledzy Dychu i mikolaj988
coś nowego na temat TTD Michalik?

ppozdrawiam

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: TTD MICHALIK

Post autor: Dychu » 28 cze 2017, o 14:43

Witaj kolego,
Ja nie szukam pracy w takich firmach czyli od kilometrów bo nigdy nie wiesz ile uda Ci się zrobić, nie jest to zależne od Ciebie więc musisz poczekać na opnie kolegi. Są normalne firmy które płacą w mierę godnie, właśnie jadę jutro z taką podpisać umowę i pewnie od poniedziałku wyjechać. Zapytasz co jest godnie, 200 zł dniówka czy jedziesz czy stoisz i nie walisz 22.000 km miesięcznie a spokojnie 15-16.000 km i to jest uczciwe. Autko oczywiście max 2 lata i takie firmy znajdziesz jak spokojnie i bez paniki poszukasz.

Pozdrawiam,
Andrzej

Awatar użytkownika
DawidBusiarzFiat
Użytkownik
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:6 lip 2017, o 14:13
Samochód:Fiat Ducato Maxi
Uprawnienia:B

Re: TTD MICHALIK

Post autor: DawidBusiarzFiat » 6 lip 2017, o 14:25

Co do Michalika to szczerze polecam. Kasa dobra zwłaszcza jak ma się niski zus, trasy ok auta masterki zawsze zadbane, kurniki i wejkamy. Spedytorzy super tylko jedna spedytorka Mirella robi troszkę problemów. Włochy autostradą płatną, Francja jak się spieszy to też płatną. Byłem pracowałem i szczerze polecam. Osobiście poniżej 5 tyś plus 500 na zus nie schodziłem.

Awatar użytkownika
DawidBusiarzFiat
Użytkownik
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:6 lip 2017, o 14:13
Samochód:Fiat Ducato Maxi
Uprawnienia:B

Re: TTD MICHALIK

Post autor: DawidBusiarzFiat » 6 lip 2017, o 14:26

a propo kilometrówki to spokojnie u Michalika robi się kilometrów od ch**a ale wszystko na spokojnie bez pośpiechu

Awatar użytkownika
kjs13
Posty:2
Rejestracja:10 paź 2018, o 19:50
Uprawnienia:B,C

Re: TTD MICHALIK

Post autor: kjs13 » 10 paź 2018, o 20:05

Napiszcie jak Wam "leci" w pracy.
Szukam też pracy na busach. Nigdy nie jeździłem, więc wolę się trochę zorientować jak to wygląda.
Z tego co się orientuje, to Michalik wymaga własnej działalności a nie chciałbym jej zakładać skoro nigdy nie jeździłem na busach międzynarodowych i nie wiem co będzie za miesiąc lub dwa.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Śląskie”