TTD MICHALIK

Awatar użytkownika
mikolaj988
Użytkownik
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:19 cze 2017, o 13:07
Uprawnienia:B
TTD MICHALIK

Post autor: mikolaj988 » 23 cze 2017, o 23:20

Witam wszystkich serdecznie. Chce rozpocząć przygodę w transporcie i chciałbym zapytac czy miał ktos do czynienia z firmą jak w temacie?Jeśli tak będe wdzięczny za każdą informacje☺ Pozdrawiam☺

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: TTD MICHALIK

Post autor: Dychu » 23 cze 2017, o 23:49

Witaj kolego.
Czytając posty, pewnie odkryjesz to co ja...o dobrych firmach się tu nie piszę a o złych tak :-). Dziwna to polityka ale czas to zmienić i nie bać się o swoją dupę, że ktoś nas wygryzie :-). Startuje w przyszłym tygodniu w nowej firmie bo brzmi sensownie wszystko i po miesiącu napiszę Ci szczerze. Boss ma nowe Iveco w automacie i wajkama więc dla mnie ideał, stawka dupy nie urywa bo 170 zł dniówka czy stoisz czy jedziesz ale za to same plusy pozostałe : autko bajka, spedytor własny i działa dla firmy więc jest z nami a nie przeciw bo to były busiarz, fajne trasy i bez stresu więc daje mu szansę :-).
W ciągu dwóch tygodni obdzwoniłem z 50 i dupa, zawsze jakieś detale a tu prawie OK gdyby nie ta stawka. Napisz czego szukasz a postaram się pomóc.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
mikolaj988
Użytkownik
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:19 cze 2017, o 13:07
Uprawnienia:B

Re: TTD MICHALIK

Post autor: mikolaj988 » 24 cze 2017, o 12:44

No właśnie zauważyłem ten fakt...Niestety takie opinie są nie współmierne i moim zdaniem większość negatywnych wypowiedzi jest od ludzi którzy zostali zwolnieni z tego czy innego powodu aczkolwiek znalazłem forum gdzie pozytywnie wypowiadali się o tej firmie. W poniedziałek będę dzwonił i umówię się na spotkanie. Co do moich oczekiwań to nie są jakieś wygórowane...Wiadomo że stawka jest bardzo ważna i musi być adekwatna do wykonywanej pracy i każdy chce zarobić jak najwięcej ale realia są jakie są...dobrze wyposażony samochód też jest ważny no i oczywiście podejście pracodawcy bo każdy z nas ma do kogo wracać i nie na łeb na szyje...Myślę jeszcze o samozartudnieniu bo daje to możliwości rozwoju a nie ukrywam że w przyszłości(dalekiej) chciałbym posiadać kilka busów i kierowców ale narazie potrzebuję jakiegoś punktu zaczepienia. Na priv wyśle Tobie link do oferty którą znalazłem i napisz co o tym myślisz. Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: TTD MICHALIK

Post autor: Dychu » 24 cze 2017, o 15:13

Witaj kolego,
Jak się określisz, będzie mi łatwiej bo jadę we poniedziałek i wtorek na kilka spotkań więc od razu mogę i o Ciebie pytać :-), może razem wystartujemy w nowej firmie :-). Autko to dla mnie priorytet no spędzamy w nim jednak kupe czasu i to nie tylko samochód ale i dom nasz drugi, stawka wiadomo, nie rozmawiam niżej 170 zł dniówka i nie interesują mnie jakieś przestoje po 80 zł bo firma dała dupy i nie ma frachtu. Jeśli taka stawka też Ci odpowiada, na własną działalność też, daj znać bo pewnie znajdę Ci ciekawą ofertę która np. mi nie pasowała bo spedycja...moim zdaniem do dupy ale Ty masz może mocne nerwy i Ci nie przeszkadza oszołom spedytor :-).
Pozdrawiam,
Andrzej

Awatar użytkownika
mikolaj988
Użytkownik
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:19 cze 2017, o 13:07
Uprawnienia:B

Re: TTD MICHALIK

Post autor: mikolaj988 » 24 cze 2017, o 15:27

Widziałeś ofertę którą wysłałem Tobie na priv? Możesz pytać o mnie śmiało chociaż tak jak napisałeś wcześniej 170 dupy nie urywa ale od czegoś trzeba zacząć :) Jeszcze się rozglądam bo robote mam ale nie związaną z transportem do którego mnie tak ciągnie ale nie chcę też podjąć złej decyzji(za dużo już ich było w moim życiu) Ja w po weekendzie dzwonie do firmy co w temacie umówie się na spotkanko i będę wiedział więcej to napisze :)
Pozdrawiam
Mikołaj

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: TTD MICHALIK

Post autor: Dychu » 24 cze 2017, o 15:32

Mikołaj, nie mam żadnego PW od Ciebie więc może jako nowi userzy mamy poblokowaną tą opcję, nie wiem ale nie mam nic. Ja sprawdzę kilka firm, Ty też i wymienimy się informacjami i tak może zaczniemy na forum nową erę, uczciwości :-).

Awatar użytkownika
mikolaj988
Użytkownik
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:19 cze 2017, o 13:07
Uprawnienia:B

Re: TTD MICHALIK

Post autor: mikolaj988 » 24 cze 2017, o 15:43

Era uczciwości :) fajnie brzmi :) Ale tak powinno być :) rzetelna wymiana informacji bez obawy o własny stołek. W mojej opinii jeżeli ktoś jest dobry w tym co robi to żaden pracodawca nie będzie chciał go zamienić na kogoś innego...ale taka mentalność naszego narodu :) A co do priv to sprawdź maila może tam coś będzie bo ja dostałem wiadomość że poszło...

Awatar użytkownika
mikolaj988
Użytkownik
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:19 cze 2017, o 13:07
Uprawnienia:B

Re: TTD MICHALIK

Post autor: mikolaj988 » 24 cze 2017, o 15:43

Era uczciwości :) fajnie brzmi :) Ale tak powinno być :) rzetelna wymiana informacji bez obawy o własny stołek. W mojej opinii jeżeli ktoś jest dobry w tym co robi to żaden pracodawca nie będzie chciał go zamienić na kogoś innego...ale taka mentalność naszego narodu :) A co do priv to sprawdź maila może tam coś będzie bo ja dostałem wiadomość że poszło...

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: TTD MICHALIK

Post autor: Dychu » 24 cze 2017, o 15:57

Pewnie mamy poblokowane....ale OK, masz mail do mnie : andrzej....@gmail.com.
Wiesz...jeśli właścicielami forum są właściciele firm, firmy, to nigdy nie przeczytamy dobrych informacji o firmach, złych całą masę :-), wiadomo, niszczymy konkurencje i nie robimy innym reklamy. Pisz na mail i damy sobie radę poza forum :-).

Pozdrawiam,
Andrzej

P.S. Mail własnie dotrał więc już sukces ale PW nadal nie. Czytałem ofertę i takich firm nie szukam, poczytaj ze zrozumieniem, zadzwoń i zrozumiesz :-).
Ostatnio zmieniony 24 cze 2017, o 23:40 przez Dychu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
mikolaj988
Użytkownik
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:19 cze 2017, o 13:07
Uprawnienia:B

Re: TTD MICHALIK

Post autor: mikolaj988 » 24 cze 2017, o 22:55

Ok właśnie wysłałem maila pozdrawiam :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Śląskie”