Szukam aplikacji wagi w Austri

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
bambo
Posty:316
Rejestracja:26 lip 2013, o 13:04
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:A,B
Szukam aplikacji wagi w Austri

Post autor: bambo » 16 gru 2016, o 11:15

Witam może ktoś ma albo wie o aplikacji stworzonej przez Czechów z wagami w Austri stronkę od Czecha dostałem pokazuje wszystko ale mówiłem mi że jest aplikacja gdzie na bieżącą informuje która waga i gdzie czynna może redakcja tu do Dekera się zwracam może byś przeszukal nie jeżdżę przeladowany a jak już to może 200 kg bo sobie na to nie pozwalam i mam normalnego szefa ale jak to mówią licho nie śpi dobrze mieć cosik takiego jak jest a tu wspomniana strona z rozmieszczenie wag https://goo.gl/maps/CUQG1fEDLjN2 Pozdrawiam wszystkich :)
Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego
Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości.
Człowiek może być biedny. Ale dopóki ma cel i usiłuje go osiągnąć... jest piękny


Masutatsu Ōyama

Awatar użytkownika
Dekker
Administrator
Administrator
Posty:416
Rejestracja:9 mar 2013, o 13:59
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Rzeszów
Kontakt:

Re: Szukam aplikacji wagi w Austri

Post autor: Dekker » 3 sty 2017, o 15:19

bambo pisze:Witam może ktoś ma albo wie o aplikacji stworzonej przez Czechów z wagami w Austri stronkę od Czecha dostałem pokazuje wszystko ale mówiłem mi że jest aplikacja gdzie na bieżącą informuje która waga i gdzie czynna może redakcja tu do Dekera się zwracam może byś przeszukal nie jeżdżę przeladowany a jak już to może 200 kg bo sobie na to nie pozwalam i mam normalnego szefa ale jak to mówią licho nie śpi dobrze mieć cosik takiego jak jest a tu wspomniana strona z rozmieszczenie wag https://goo.gl/maps/CUQG1fEDLjN2 Pozdrawiam wszystkich :)
Postaram się coś poszukać. Ja znajdę to dam znać. ;)
Pomogłem? Podziękuj http://www.facebook.com/pages/Busy-szyb ... 5746436100 <- Lubię to!
Czekamy na wasze wiadomości!
Zobacz również:
memyztransportu.pl - memy z transportu wzięte (typowy spedytor, Andrzej szofer kierowca zawodowy, widzimy sie na dżangłerze)
ebusiarze.pl - darmowe ogłoszenia o pracę dla busiarzy, kierowca międzynarodowy, kierowca krajowy, spedytor
odlotowe-skarpetki.pl - Kolorowe skarpetki,
Śmieszne skarpetki na prezent

Awatar użytkownika
TOMMIcox
Użytkownik
Użytkownik
Posty:50
Rejestracja:9 lip 2013, o 10:17
Samochód:Boxer
Uprawnienia:B,C+E
Lokalizacja:POMORSKIE(GS)

Re: Szukam aplikacji wagi w Austri

Post autor: TOMMIcox » 8 lut 2017, o 08:05

Wchodzę na tę stronę ale prócz mapy google to ja tam wag nie widzę.zblizam mapę i też nie widać wag.wiec jak to działa?Proponuje jeszcze tu na forum podać nr autostrady km gdzieś wagi się znajdują.i wtedy można nanieść na nawigację.czesc wag mam nanesionych.jednak niewszystkie.ale wspólnymi siłami ma glibysmy ogarnąć to.

Awatar użytkownika
bambo
Posty:316
Rejestracja:26 lip 2013, o 13:04
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:A,B

Re: Szukam aplikacji wagi w Austri

Post autor: bambo » 8 lut 2017, o 10:32

Virstra bez nazwu musisz odznaczyc jak jest oznaczone to jeszcze raz wł i wył i wł Powinno działać każdemu co przesłałem działa, ja wiem ze niektóre rzeczy są bardzo trudne ..... :)
Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego
Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości.
Człowiek może być biedny. Ale dopóki ma cel i usiłuje go osiągnąć... jest piękny


Masutatsu Ōyama

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”