Radia samochodowe, CD, AUX, USB, Mp3.

Awatar użytkownika
selwas
Użytkownik
Użytkownik
Posty:104
Rejestracja:10 kwie 2013, o 20:22
Samochód:Boxer 3.0Hdi
Firma:P.H.Trans
Uprawnienia:B,C, HDS
Lokalizacja:Myślenice
Radia samochodowe, CD, AUX, USB, Mp3.

Post autor: selwas » 11 lip 2013, o 23:39

Witajcie.
Pochwalcie się sprzętem jaki posiadacie w swoich samochodach. Co polecacie, i czy zmieniacie seryjne głośniki? A może do dobrego radia jakaś tubka? ;)

Ja aktualnie posiadam w jednym z boxerów radio marki Sony, bodaj model CDX, 4x45W. Gra przyzwoicie, głośniki seria.

Awatar użytkownika
wichura
Posty:51
Rejestracja:12 cze 2013, o 23:02
Samochód:Ducato
Firma:Juhnke
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Gorzów Wielkopolski
Kontakt:

Re: Radia samochodowe, CD, AUX, USB, Mp3.

Post autor: wichura » 17 lip 2013, o 19:15

Moje dane:
Radyjko: Panasonic CQ-C7350N
4x50W na mosfetach, MP3, WMA, AAC, Radio RDS, wejścia AUX x1 {prawy + Lewy} wyjścia regulowane x2 {P+L tył, P+L przód} wyjście regulowane Subwoofer. do tego pilot (zgubiłem xD ) i graficzny wyświetlacz. Możliwości podświetlenia radia to 16 barw + do każdej po 8 odcieni + "migotanie" na biało w rytm.
+ do radia milion różnych ustawień do wszystkiego, od tego co ma wyświetlać się, przez ustawienie radja, odtwarzacza mp3 (CD) oraz AUX i podbicie, aż po ustawienie każdego głośnika w inną charakterystykę przenoszonych częstotliwości.... tydzień zabawy by to wszystko ogarnąć
Głośniki:
W drzwiach Magnat 2 kanałowy 8cali, 70W RMS na 4 omach, dokładnej nazwy nie podam, nie chce mi się rozkręcać boczków
w słupkach gwizdki alpine 55W na 4 omach (z kondensatorem)

i zmiana podania zasilania dla radia, przy pełnej mocy i dobrej nucie w głośnikach pożera ponad 20 Amper ;P a w uderzeniu nawet 45A, więc oryginalne bezpieczniki fiatowskie się jarały (oryg 10A) wraz z przewodami ;)

Efekt jest taki że przy dobrym basie to lustra się trzęsą w rytm, a paka skrzypi przy każdym uderzeniu :D
Alter'Ego w trasie - http://www.facebook.com/gabriellashat - Zapraszam!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Lodówki, chłodziarki”