Napady na busy

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
bambo
Posty:316
Rejestracja:26 lip 2013, o 13:04
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:A,B
Re: Napady na busy

Post autor: bambo » 31 gru 2016, o 11:33

Z tymi gadzetami mysle ze jest tak inaczej moze sluzby odpowiedzialne za bezpieczeństwo które to przeprowadzają kontrolę mysle i tak napisze z moich spostrzeżeń ze inaczej podchodzą do młodych inaczej juz starszych a jeszcze jak widzą spokój opanowanie to tez oni robią to co dziennie tez w jakis sposob sa psychologami ja zawsze ze potrafie sie dogadac to im cukruje ( duzo glupot narobilem w zyciu ,takze nie daze ich sympatia ale ...... ) smieje sie pewne zeczy owijam w zart i tlumacze ze jest bardzo niebezpiecznie i nie sluzy to do celow przestepczych tylko dom ewentualnej obrony . 3 razy miale fest kontrole wszystko wyciagali wlacznie z dokladnym kipiszem kurrnika ,rentgen itd i powiem tak zawsze te kontrole przebiegaly naprawdę w miły sposób jak to mozna nazwac te kontrole 3 gdzie znalezli gaz ,paralizator , tomfe , kubotan, kiedys wozilem siekiere teraz mam mlotek przy sonbie zawsze :D to byly w UK , Norwegi i Niemczech nic mi nie zabrali wziwli raz gaz do sprawdzenia chyba patrzyli na skladniki myslalem ze zabiorą powiedzieli mi ze jak skoncza kontrole to poloza mi na siedzeniu nie doreki ze względu bezpieczenstwa .I niewpi.........m tu farmazon bo troche juz przeżyłem ,kastetu nie znalezli ale jego tez nie zawsze zabieram kiedys pytali sie mnie na co mi kominiarka , a ja na to ze w Norwegi do chodza stopnie do minus 30 - 40 stopni i trzeba miec twarz zakryta bo ja tam czesto jezdze usmiechneli sie i ok . ,a poza tym lubie swoja kominiarke bo jest ciepla :) Teraz kazdy z was musi sobie zadac jedno zasadnicze pytanie czy nawet jak zaplace kare za posiadanie czegos co wazne zdrowie, zycie ,czy kasa trzeba powiedziec ze jest niebezpiecznie .Lubie gadżety zawsze lubilem " kolekcjonowalem " rozne Drugie zasadnicze podstawowe pytanie i tu bardzo powazne czy wasza psychika pozwoli wam to uzyc strach paralizuje i mozecie nawet posiadajac rozne rzeczy gadzety sami sobie zaszkodzic nie kazdego stac na to zeby wziasc i np. Rozje.....c komus leb w samo obronie moze byc tak ze nawet gazu nie nacisniecie . Wiec dla niektórych lepiej w miarę mozliwosci odpalic auto i spier.......c . Chodziaz jak jest mozliwosc to i tak lepiej spier.... c niz potem tlumaczyc sie przed sadem ,chodziaz jak zawsze mówię Lepiej byc przez 3 sadzonym niz przez 4 niesionym , A napewno już nie wychodzic patrzyć kto chodzi po pace :D bo Herkules dupa gdzie ludzi kupa :)
Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego
Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości.
Człowiek może być biedny. Ale dopóki ma cel i usiłuje go osiągnąć... jest piękny


Masutatsu Ōyama

Awatar użytkownika
niedzwiedz123
Użytkownik
Użytkownik
Posty:160
Rejestracja:27 lut 2016, o 12:02

Re: Napady na busy

Post autor: niedzwiedz123 » 31 gru 2016, o 13:18

Gosciu te halucynki, ktore zjadles troche pojebaly Ci interpunkcje.

P.s. ile za gram?

Awatar użytkownika
bambo
Posty:316
Rejestracja:26 lip 2013, o 13:04
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:A,B

Re: Napady na busy

Post autor: bambo » 31 gru 2016, o 13:51

I widzicie mając 46 lat wieloletnie doświadczenie chcący pomoc otrzymuje taka odpowiedź bo jakiś w kur... jeb.. f.e.s.t zasiada na forum a pewnie jest z wiesmenbuka buka typu realni, czy eu , nie chce obrażać ale ty mnie obraziłes pisząc Chalucynki a nie jestem cpunem także ciąg smuge i rwij na wiesmenbuka. Długo się nie udzielalem i chyba nie będę bo widzę że nie warto a jak coś źle wpisane to każdy powinien wiedzieć że pisząc na smartfonie w moim wieku bez okularów jeszcze z tym poprawianiem słów nie zawsze wyjdzie tak jak ma być .Więcej nie napiszę także piszcie no nie będę się ponizal chodziaz niepotrzebnie się unioslem. Napisze tyle FORUM ZCHODZI NA PSY !!! ponizania, wysmiewania chyba naprawdę większość przychodzi tu z wiesmenbuka chodzi mi o forum nie samą stronę bo tu redakcja tudzież administracja zaczynają fajnie to ogarniać, powtórzę się fajnie czytelnie wiadomości ale.....wracając do samego forum gdzie użytkownicy mogą się podzielić doświadczeniem to tak j/w naprawdę fajne pomocne i kulturalne na początku było to forum wystarczy popaczec ilu pomocnych i doswiadczonych się już nie udziela no nic . Pozdrawiam wszystkich i życzę szczęśliwego nowego roku 2017 tyle powrotów co wyjazdów.
Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego
Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości.
Człowiek może być biedny. Ale dopóki ma cel i usiłuje go osiągnąć... jest piękny


Masutatsu Ōyama

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”