Panowie.. nie wiem... może jakaś zrzutka dla rodziny śp Kol

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
jarekvolvo
Moderator
Moderator
Posty:917
Rejestracja:21 lis 2015, o 21:22
Samochód:Transit,Master,Ducat
Uprawnienia:AB
Re: Panowie.. nie wiem... może jakaś zrzutka dla rodziny śp

Post autor: jarekvolvo » 22 gru 2016, o 14:52

Doskonale Cię rozumiem.
Ja także chciałbym pomóc WSZYSTKIM.... .jednak Boskiej mocy nie mam, najwyżej człowieczą... .
Z prostej konieczności musimy działać selektywnie, jednemu pomogę, bo tego wybrałem, innemu nie, wybierze go ktoś inny.... .
Sporo osób patrzy na nie dziwnie wiedząc, że jestem ojcem chrzestnym PAROWOZU - adoptowałem go, płacę co miesiąc składkę na jego remont. Ludkowie pytają, dlaczego nie adoptowałem np, dziecka nienarodzonego, krokodyla, czy sieroty z Etiopi. Dlatego - po prostu - że to może zrobić każdy, także adoptować lokomotywę - więc gdzie tu pytanie ? Ja to, ty tamto, ów coś innego... .

Tak, chciałbym pomóc wszystkim...... ale nie mogę.... więc zrobię choć tyle....

Awatar użytkownika
Camonierro

Re: Panowie.. nie wiem... może jakaś zrzutka dla rodziny śp

Post autor: Camonierro » 22 gru 2016, o 16:31

Piszesz, ze od pomocy jest rząd... spoko tylko, że rząd nie ma swoich pieniędzy natomiast te świńskie ryje będą się potem chwalić jak to pomogli biednej wdowie (nie dodając, że za nasze pieniądze). A co do adopcji sieroty z Etiopii to przypomina mi się jak chodziłem jeszcze do szkoły i nauczycielka pytała mnie jakie jest moje zdanie na temat Pani Janiny Ochojskiej. Stwierdziłem, że jest idiotką ale niech se robi co chce nic mi do tego ja natomiast wolę pomagać tym których znam ewentualnie łączą mnie jakieś więzi na przykład z kierowcą którym jest każdy z nas a przytrafiła mu się chyba najgorsza możliwa sytuacja... niestety wielu Polaków to cebuliony ale nie każdy taki jest... być Polakiem to nie tylko urodzić się w RP i mówić po Polsku. By być Polakiem trzeba czegoś więcej. Śmieć Morel też się tu urodził i mówił po naszemu ale nie przeszkadzało mu to mordować Polskich patriotów.

Awatar użytkownika
orys
Użytkownik
Użytkownik
Posty:657
Rejestracja:19 sie 2014, o 02:13
Uprawnienia:B, C, Level D AFS,

Re: Panowie.. nie wiem... może jakaś zrzutka dla rodziny śp

Post autor: orys » 29 gru 2016, o 17:31

Camonierro pisze: A co do adopcji sieroty z Etiopii to przypomina mi się jak chodziłem jeszcze do szkoły i nauczycielka pytała mnie jakie jest moje zdanie na temat Pani Janiny Ochojskiej. Stwierdziłem, że jest idiotką
No tak. Gimbaza podsumowała kobietę, która pomimo niepełnosprawności zrobiła OIDP doktorat z astronomii i kieruje jedną z największych organizacji charytatywnych w naszej częsci Europy...
Obrazek

Awatar użytkownika
0liwski
Moderator
Moderator
Posty:322
Rejestracja:30 wrz 2016, o 23:23
Samochód:KILKA...Sp.z.o.o.
Uprawnienia:B, C
Lokalizacja:POMORSKIE

Re: Panowie.. nie wiem... może jakaś zrzutka dla rodziny śp

Post autor: 0liwski » 29 gru 2016, o 18:53

orys pisze:
Cameron pisze: A co do adopcji sieroty z Etiopii to przypomina mi się jak chodziłem jeszcze do szkoły i nauczycielka pytała mnie jakie jest moje zdanie na temat Pani Janiny Ochojskiej. Stwierdziłem, że jest idiotką
No tak. Gimbaza podsumowała kobietę, która pomimo niepełnosprawności zrobiła OIDP doktorat z astronomii i kieruje jedną z największych organizacji charytatywnych w naszej częsci Europy...
Stwierdzeniem, że Ochojska jest.......to samemu trzeba być Cameron...niezłym.....a tu sobie wstaw !@#$%^&*
Ochojska kręci lody nie mniejsze niż Owsiak....ale tylko skończony kretyn nazwie Ochojską czy Owsiaka idiotą... :lol:
Kierowca międzynarodówki to...stan umysłu... ;)

Awatar użytkownika
orys
Użytkownik
Użytkownik
Posty:657
Rejestracja:19 sie 2014, o 02:13
Uprawnienia:B, C, Level D AFS,

Re: Panowie.. nie wiem... może jakaś zrzutka dla rodziny śp

Post autor: orys » 29 gru 2016, o 22:09

0liwski pisze:Ochojska kręci lody nie mniejsze niż Owsiak....
Skąd u Was to założenie (bo idę o zakład, że dowodów nie masz żadnych) że jak ktoś prowadzi organizację charytatywną to na pewno z niej kradnie? Czy przypadkiem nie bierze się ono ze starej zasady, że każdy mierzy swoją miarą?
Obrazek

Awatar użytkownika
Saint
Użytkownik
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:29 gru 2016, o 02:28
Samochód:Renalut Master
Firma:xxx
Uprawnienia:B

Re: Panowie.. nie wiem... może jakaś zrzutka dla rodziny śp

Post autor: Saint » 30 gru 2016, o 01:58

Orys o Owsiaku było pełno artów nt. jego, jego żony i spółek. Niestety media głównego nurtu nie podają takich info.

Awatar użytkownika
bambo
Posty:316
Rejestracja:26 lip 2013, o 13:04
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:A,B

Re: Panowie.. nie wiem... może jakaś zrzutka dla rodziny śp

Post autor: bambo » 30 gru 2016, o 15:22

Bez urazy niech kazdy mysli co chce dla mnie fundacje, kosciulek wraz z bialym balwanem to złodziejstwoi kur wszystko jest poukladaane wedlug hierarhi nie będę tlumaczyl i rozpisywał kazdy inteligentny zrozumie pokrutce to kazdy sie dzieli rasia rasie myje ile Rzad ma z tego pieniedzy i zysku ze sa takie fundacje to juz kazdy moze sobie wyobrazić odpada kasa na na sprzet roznego typu bo fundacje kupuja a kupa debili ich utrzymuje ( Naród ) :D takze polow na sprzet polowa dla prezesów i rodzin fundacji i w ten sposóbkazdy zadowolony a fundacja czysta nikt im sie do Dupska nie dobierze . Wystarczy popaczec jak zyja prezesi fundacji kazdy z ich rodzin ma prace nie mowiac o majątku. Pomóc owszem człowiekowi biednemu na ulicy dac gotówkę czy kupic jedzenie ,spali sie chata na wsi rodzinie sąsiedzi robią miedzy soba zzute na odbudowanie na pomoc danej rodzinie tak to jest miec serce gest i zasady byc czlowiekiem. Jedynegoo ktorego znalem ktory zrobił cos od tak jak pisze S.P Marek Kotanski powinien zostac " Świętym " dlaczego tak pisze a dlatego ze wracajac do czarnej choloty wyswieca siee tylko ich Maksymilian Kolbe co takiego zrobil ,a Janusz Korczak dlaczego nie zostal swietym ,zreszta niby bylo 12 apostołów i tak niech zostanie a tu jak nasral . Druga sprawa aborcji jak zarabia kościół zakaz aborcji bo urodzi sie dziecko chore to jest dwa w jednym chrzest za ktory trzeba zapłacić a zaraz pogrzeb i co kasa jest jest . Ludie opamietajcie sie dawajcie i utrzymujcie zbliza sie Wielka Olkiestra Świątecznej Pomocy kto da wiecej Dyrygent napewno bedzie zadowolony :D Będę mial pomoc dam czlowiekowi osobiście , ale chyba założę fundację to jest mysl ,mam pomysla :D przestane jezdzic narazac sie i bede z rodzina . SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2017 TYLE POWROTÓW CO WYJAZDÓW
Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego
Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości.
Człowiek może być biedny. Ale dopóki ma cel i usiłuje go osiągnąć... jest piękny


Masutatsu Ōyama

Awatar użytkownika
bambo
Posty:316
Rejestracja:26 lip 2013, o 13:04
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:A,B

Re: Panowie.. nie wiem... może jakaś zrzutka dla rodziny śp

Post autor: bambo » 31 gru 2016, o 17:35

Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego
Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości.
Człowiek może być biedny. Ale dopóki ma cel i usiłuje go osiągnąć... jest piękny


Masutatsu Ōyama

Awatar użytkownika
0liwski
Moderator
Moderator
Posty:322
Rejestracja:30 wrz 2016, o 23:23
Samochód:KILKA...Sp.z.o.o.
Uprawnienia:B, C
Lokalizacja:POMORSKIE

Re: Panowie.. nie wiem... może jakaś zrzutka dla rodziny śp

Post autor: 0liwski » 31 gru 2016, o 21:01

orys pisze:
0liwski pisze:Ochojska kręci lody nie mniejsze niż Owsiak....
Skąd u Was to założenie (bo idę o zakład, że dowodów nie masz żadnych) że jak ktoś prowadzi organizację charytatywną to na pewno z niej kradnie? Czy przypadkiem nie bierze się ono ze starej zasady, że każdy mierzy swoją miarą?
a skąd u was towarzyszu ORYS ten brak wiedzy nt. spółek "Złoty Melon", "jasna Sprawa", "Mrówka Cała" i innych których nazw mi się już nawet nie chce tu przytaczać.
Widzę, że wy towarzyszu Orys pojęcia nie macie o Pani Lidii Niedźwieckiej....i czemu od lat prawie 10 - ciu giną pieniądze - bo dziwnie Owsiaki się rozliczyć nie chcą z (SIC) KILKUDZIESIĘCIU milionów.... złotych
Skala nadużyć o jakich zapewne towarzyszu ORYS nie wiecie...albo wiedzieć nie chcecie..albo wiecie ale lepiej nic nie mówić....

O tym, ze Owsiaki to dzieci resortowe milicji tez pewnie nie wiedziałeś. i to dlaczego SB-ckie dzieci tak się świetnie w TV zaklimatyzowały też penie ci nic nie wiadomo... A dowody sądy znają.....tylko, że skorumpowany i nuiezlustrowany (jako jedyny w POLSCE) resort niby sprawiedliwości...nie może się doczekać wymiecenia SB-eckich sędziów....

O tym towarzyszu ORYS wiesz dobrze, więc ujmę to tak... nie rżnij głupa waść i oszczędź wstydu sobie..... :lol:
Kierowca międzynarodówki to...stan umysłu... ;)

Awatar użytkownika
orys
Użytkownik
Użytkownik
Posty:657
Rejestracja:19 sie 2014, o 02:13
Uprawnienia:B, C, Level D AFS,

Re: Panowie.. nie wiem... może jakaś zrzutka dla rodziny śp

Post autor: orys » 7 sty 2017, o 17:17

Saint pisze:Orys o Owsiaku było pełno artów nt. jego, jego żony i spółek. Niestety media głównego nurtu nie podają takich info.
Jeśli "artykułami" nazywasz przedruki w prawicowych portalikach z blogaska Matki Kurki, to tak, było ich tysiące.

Owsiak juz kilkukrotnie wygrał w sądzie z tym oszczercą (przegrał tylko jedną sprawę za to, że nazwał go w publicznym filmie wulgarnym słowem).

Ile według Was człowiek ma jeszcze razy udowadniać przed sądem swoją niewinnośc, żebyscie byli w stanie przyznać, że faktycznie jest niewinny?
0liwski pisze:a skąd u was towarzyszu ORYS ten brak wiedzy nt. spółek "Złoty Melon", "jasna Sprawa", "Mrówka Cała" i innych których nazw mi się już nawet nie chce tu przytaczać.
No właśnie jak widać wiedzę mam - bo nie czerpię jej od człowieka którego życiową obsesją jest zgnojenie Owsiaka.
Widzę, że wy towarzyszu Orys pojęcia nie macie o Pani Lidii Niedźwieckiej....i czemu od lat prawie 10 - ciu giną pieniądze - bo dziwnie Owsiaki się rozliczyć nie chcą z (SIC) KILKUDZIESIĘCIU milionów.... złotych
Żadne pieniądze nie giną, są na koncie, co sam Matka Kurka w swoim ostatnim tekscie przyznał (bo on tam dalej pluje). Podstawową sprawą, której nie rozumie Matka Kurka jest to, że proces zakupów trwa znacznie dłużej niż roczny cykl rozliczeniowy orkiestry. A ponieważ nie wiadomo ile się uzbiera piehniędzy w danym finale nie można organizować przetrargów z wyprzedzeniem. Zorganizowanie przetargu i cała procedura prowadząca do finalizowania zakupów także trochę trwa - po pierwsze dlatego, że tomografów się nie kupuje w warzywniaku za rogiem, a po drugie dlatego, że kupując sprzet medyczny na taką skalę nie robi się tego po cenach z folderu tylko negocjuje znaczące upusty. Dlatego na przykład dziś orkiestra ma jeszcze nie wydane pieniądze z 2014 roku. A że to nie jest tak, że się z jednej strony do banku wkłada najnowsze, a z drugiej wyciąga te najstarsze, tylko one się na koncie mieszają, to i Matka Kurka się gubi.
Skala nadużyć o jakich zapewne towarzyszu ORYS nie wiecie...albo wiedzieć nie chcecie..albo wiecie ale lepiej nic nie mówić....
Jest jeszcze jedna możliwość - jako ktoś, kto w odróznieniu od Ciebie, 0liwski, przeczytał akta sądowe sprawy Owsiaka (były dostępne na jakimś lokalnym legnickim forum kiedyś) wiem, że Matka Kurka robi burzę w szklance wody i żadnych nadużyć na znaczącą skalę tam nie było (nie mówię, że nie było jakichś pomniejszych nieprawidłowości, bo to jest w końcu olbrzymia organizacja, ale akurat Matka Kurka żadnych nie znalazł). Owsiak, także dzięki Matce Kurce i skupianiu na siebie uwagi prawicowych mediów jest prześwietlony jak żadna inna organizacja w Polsce i wierz mi, taki wróg publiczny jak Owsiak już dawno by siedział, gdyby dało się cokolwiek na niego znaleźć.
O tym, ze Owsiaki to dzieci resortowe milicji tez pewnie nie wiedziałeś.
Chodzi Ci o to, że jego ojciec był szeregowym policjantem? No i co z tego? Najwyraźniej zawód ojca za komuny nie przeświadcza o poglądach dzieci, o czym świadczy fakt, że wiele tzw. resortowych dzieci jest dzisiaj prominentymi politykami PiS. Że nie wspomnę o samych resortowych ojcach jak Kryże czy Piotrowicz :)
i to dlaczego SB-ckie dzieci tak się świetnie w TV zaklimatyzowały też penie ci nic nie wiadomo...
NIe wiadomo mi nic jakoby ktokolwiek się aklimatyzował w TV dzięki temu, że był dzieckiem SBka. W ostatnich czasach zresztą jest wręcz przeciwnie.
A dowody sądy znają.....tylko, że skorumpowany i nuiezlustrowany (jako jedyny w POLSCE) resort niby sprawiedliwości...nie może się doczekać wymiecenia SB-eckich sędziów....
Większość sędziów w sądach niższych kategorii (czyli w tych, w których orzekano w sprawie rzekomych przekrętów Owsiaka) to ludzie którzy ledwo pamiętają PRL. Sędzia Leżak na przykład ukończył studia w 2005 roku, czyli urodził się pewnie w 1980 albo i później, trochę się twój bełkot o SB-ckim spisku sedziów kupy nie trzyma :)
O tym towarzyszu ORYS wiesz dobrze, więc ujmę to tak... nie rżnij głupa waść i oszczędź wstydu sobie..... :lol:
Ja nie muszę rżnąć głupa, Ciebie już ktoś bardzo ładnie wystrugał :)
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”