Jaka nawigacja?

Awatar użytkownika
Iglak
Użytkownik
Użytkownik
Posty:325
Rejestracja:11 lis 2014, o 19:50
Samochód:Superb
Firma:Własna
Uprawnienia:A, B
Lokalizacja:Łódź
Re: Jaka nawigacja?

Post autor: Iglak » 10 gru 2016, o 20:42

Pewnie, śpiewa i robi laske jak żadna inna! Troche dystansu do siebie... poprostu chcemy Cie przekonac ze nie sztuka jest wydac dana kwote na katarzyne ktora defaqto niewiele rozni sie od podanych przez nas.
Z każdym dniem rośnie liczba osób które mogą mnie pocałować w dupe!

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Jaka nawigacja?

Post autor: Wolf » 10 gru 2016, o 20:50

wiktor990 pisze:Może sprecyzuje o co mi chodzi:

1. Wyznaczanie tras dostosowanych do ciężarówek​.
2. Planowanie trasy z wyprzedzeniem w aplikacji MyDrive.
3. Dożywotnia subskrypcja TomTom Traffic.
4. Dożywotnia usługa Fotoradary.
5. Dożywotnie mapy dla ciężarówek.
6. Opcja nawigacji dla wielu pojazdów.
7. Karta SIM i pakiet transferu danych.

Jeżeli jest taka w cenie 200-300 złotych to bardzo chętnie kupię.

Wolf może tak więcej konkretów po co się rozpisywać wypisywać głupoty. Podałem dwie przykładowe nawigacje odpowiedzi nie otrzymałem tylko stek ogólników. Jeżeli uważasz, iż proponowana nawigacja jest lepsza to wskaż w czym jest lepsza gorsza. Wkład "Czym jest nawigacja gps?.." przeszedłeś samego siebie odpowiem Ci tak żarówka też świeci.

Iglak żadna nawigacja, którą posiadłem posiadam auta mi nie rozplandekuje, ale twoja to chyba śpiewa.
Rozumiem że czytanie treści ze zrozumieniem jest dla niektórych naprawdę sporym wyzwaniem, ale proszę pokaż mi w którym miejscu ma to super sprzęt dożywotniego traffica i fotoradary, ja tam widze na rok..

1. Wyznaczanie tras dostosowanych do ciężarówek​. - Igo track i nawet Automapa ma taką funkcję, przy czym w Igo dokładnie wprowadzamy nasze wymiary co do cm, podajemy ilośc osi, nawet klasę ADR mamy do wyboru.
2. Planowanie trasy z wyprzedzeniem w aplikacji MyDrive. - Wow, pokaż mi busiarza który wie gdzie wyląduje z kilkudniowym wyprzedzeniem ;), nie mam tutaj na myśli gdzie wyląduje po 3 czy tez 4 tygodniach jazdy ;)
3. Dożywotnia subskrypcja TomTom Traffic. - j/w nie ma takiej opcji - jest na rok
4. Dożywotnia usługa Fotoradary. - j/w nie ma takiej opcji - jest na rok
5. Dożywotnie mapy dla ciężarówek. - wow, faktycznie pierwsza różnica, ale na fb są grupy gdzie bez problemu zdobędziesz nowe mapy.
6. Opcja nawigacji dla wielu pojazdów. - tutaj to poszedłeś po bandzie, nawet moja żona potrafi sobie zdjąć navi z busa przyczepić do szyby i zmienić profil na pojazd osobowy ;) notabene IGO PRIMO TRUCK
7. Karta SIM i pakiet transferu danych. - tutaj druga różnica, dla usługi live

Z mojego punktu widzenia wydatek 1700 pln dla usługi live ?? musiał bym naprawdę długo się nad tym zastanawiać.

Ale tutaj moja sugestia, dla naszego działu testowego - może jakieś testy tego sprzetu

Jak dobrze kojarzę to trans miał usługę trans phone czy jakoś tak, za ok 100 zł miesięcznie dostawaliśmy telefon z darmowym Sygic oraz wszelkimi powyżej wymienionymi funkcjami plus dodatkowe apki i jakieś tam darmowe pakiety roamingowe,

http://www.transphone.co/

Awatar użytkownika
wiktor990
Użytkownik
Użytkownik
Posty:27
Rejestracja:23 lip 2016, o 15:15
Samochód:BUS
Uprawnienia:B

Re: Jaka nawigacja?

Post autor: wiktor990 » 10 gru 2016, o 21:24

Przeraża mnie wasza głupota kto tu nie umie czytać ze zrozumieniem radzę wrócić do pierwszego wpisu i trochę się zastanowić. Pytałem o wskazanie porównywalnej nawigacji za rozsądną cenę czy to Wolf dla Ciebie zbyt trudne.

Wolf wejdź na stronę TomTom wtedy dostaniesz olśnienia
3. Dożywotnia subskrypcja TomTom Traffic - zapewniam Cię jest.
4. Dożywotnia usługa Fotoradary - jest.
Pkt 2 i 6 chodzi o możliwość nie o manualne zdolności twojej małżonki (pkt 6)

Iglak zapraszam do pierwszego wpisu wyzeruj się i przemyśl na nowo myślenie nie boli i przestań robić sobie laskę.

Dla waszej wiadomości nie interesują mnie półśrodki kupowanie jakiegoś gówna dogrywania hakowania map, bo to zawsze kończy się tym, że urządzenie się zawiesza bądź w nie odpowiednim momencie odmówi nam posłuszeństwa.

Wolf Iglak nie chodzi o zakup jak najdroższej tylko jak najlepszej za najmniejsze pieniądze powtórzcie sobie to kilka razy może dotrze to do Was.

Tak na koniec gówno wiecie wypowiadacie się wszędzie i o wszystkim, ale marne to jest.

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Jaka nawigacja?

Post autor: Wolf » 10 gru 2016, o 22:45

wiktor990 pisze:Przeraża mnie wasza głupota kto tu nie umie czytać ze zrozumieniem radzę wrócić do pierwszego wpisu i trochę się zastanowić. Pytałem o wskazanie porównywalnej nawigacji za rozsądną cenę czy to Wolf dla Ciebie zbyt trudne.

Wolf wejdź na stronę TomTom wtedy dostaniesz olśnienia
3. Dożywotnia subskrypcja TomTom Traffic - zapewniam Cię jest.
4. Dożywotnia usługa Fotoradary - jest.
Pkt 2 i 6 chodzi o możliwość nie o manualne zdolności twojej małżonki (pkt 6)

Iglak zapraszam do pierwszego wpisu wyzeruj się i przemyśl na nowo myślenie nie boli i przestań robić sobie laskę.

Dla waszej wiadomości nie interesują mnie półśrodki kupowanie jakiegoś gówna dogrywania hakowania map, bo to zawsze kończy się tym, że urządzenie się zawiesza bądź w nie odpowiednim momencie odmówi nam posłuszeństwa.

Wolf Iglak nie chodzi o zakup jak najdroższej tylko jak najlepszej za najmniejsze pieniądze powtórzcie sobie to kilka razy może dotrze to do Was.

Tak na koniec gówno wiecie wypowiadacie się wszędzie i o wszystkim, ale marne to jest.
KU.WA ty naprawdę o zgrozo nie udajesz, wyraźnie na stronie producenta jest informacja że funkcja traffic oraz fotoradary są na rok, ale najwyraźniej wiesz lepiej niż sam producent co jest zawarte w cenie.

https://www.tomtom.com/pl_pl/drive/truc ... cker-6000/

Awatar użytkownika
wiktor990
Użytkownik
Użytkownik
Posty:27
Rejestracja:23 lip 2016, o 15:15
Samochód:BUS
Uprawnienia:B

Re: Jaka nawigacja?

Post autor: wiktor990 » 10 gru 2016, o 23:01

KU.WA ty naprawdę o zgrozo nie udajesz, wyraźnie na stronie producenta jest informacja że funkcja traffic oraz fotoradary są na rok, ale najwyraźniej wiesz lepiej niż sam producent co jest zawarte w cenie.

https://www.tomtom.com/pl_pl/drive/truc ... cker-6000/[/quote]

Padam na kolana jaki ty jesteś ograniczony i takie są wszystkie twoje mądrości to jest żałosne.

https://www.tomtom.com/pl_pl/drive/truc ... e-edition/

Niech Iglak teraz da Ci łapkę w górę :lol:

Awatar użytkownika
niedzwiedz123
Użytkownik
Użytkownik
Posty:160
Rejestracja:27 lut 2016, o 12:02

Re: Jaka nawigacja?

Post autor: niedzwiedz123 » 10 gru 2016, o 23:34

NIE KARMIĆ TROLLA

Awatar użytkownika
wiktor990
Użytkownik
Użytkownik
Posty:27
Rejestracja:23 lip 2016, o 15:15
Samochód:BUS
Uprawnienia:B

Re: Jaka nawigacja?

Post autor: wiktor990 » 10 gru 2016, o 23:43

niedzwiedz123 pisze:NIE KARMIĆ TROLLA
A kogo masz na myśli Kolego? Jeżeli mnie to tak na pewno nie miałem co robić i założyłem ten temat by potrolować.

Awatar użytkownika
Doktor
Użytkownik
Użytkownik
Posty:173
Rejestracja:4 sie 2018, o 21:05
Samochód:Jumper
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR

Re: Jaka nawigacja?

Post autor: Doktor » 4 sie 2018, o 23:05

Odświeżam temat :)
Zgadam się z kolega Wolfem w 200%, odświeżyłem, aby może pociągnąć go i dołączyć wątek androida, bo większość aplikacji pod androida wymaga dostępu do internetu w tym auto mapa, a to zmora przy jeździe za granice, nie wiem jak Wy, ale mam same złe doświadczenia z aplikacjami, które potrzebują stałego dostępu do netu.

Awatar użytkownika
detectivus
Użytkownik
Użytkownik
Posty:164
Rejestracja:27 lis 2016, o 14:00
Samochód:Iveco Daily Hi-Matic
Uprawnienia:B+E, C
Lokalizacja:Wołomin

Re: Jaka nawigacja?

Post autor: detectivus » 5 sie 2018, o 02:20

Doktorze, ja na co dzień użytkowałem iGo i map Google jednocześnie, obie stale podłączone do sieci - iGo dla traffica - Google wiadomo dlaczego. Robiąc 10-12 tyś km miesięcznie zużywało mi to internetu około gigabajta, a w korkach się prawie nie stało...
Nie rozumiem więc gdzie problem z nawigacją online? Licząc oczywiście że mamy też drugą - z mapami na pokładzie.

Awatar użytkownika
Doktor
Użytkownik
Użytkownik
Posty:173
Rejestracja:4 sie 2018, o 21:05
Samochód:Jumper
Uprawnienia:A,B,C+E,ADR

Re: Jaka nawigacja?

Post autor: Doktor » 5 sie 2018, o 08:41

Gdzie problem, po pierwsze już się operatorzy wycwanili i powoli wracają opłaty za roaming, po drugie nie tylko w unii jeździmy, a do tego już miałem nie jeden przypadek, że mając aktywną kartę, nawigacje mi się wykrzaczała bo nie było zasięgu, a aplikacja akurat w tym momencie coś chciała ściągnąć czy zalogować się na serwer.
Pytanie też do czego ten net jest aplikacji potrzebny, oflajnowa auto mapa na win CE jak ma włączone info o korkach się nie wykrzaczy bez netu, co najwyżej nie odświeży danych o tychże korkach, ale już jej wersja na androida, bez netu w każdej chwili może stanąć.
Sam też piszesz, że masz druga z mapami na pokładzie, wiec jednak sam też dostrzegasz problem skoro się zabezpieczyłeś.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawigacja”