oferty pracy

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
endi
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:24 wrz 2016, o 18:25
oferty pracy

Post autor: endi » 24 wrz 2016, o 18:33

witam.
rece opadaja na pracodawce, co chce wyslac mnie w kurs bez wyposazenia w telefon sluzbowy, co o tym myslec?
z jednej strony potrzebuje kasy na gwalt, przynajmniej zrobic jeden kurs 3/1 , ktory wlasnie takowy pracodawca prywaciarz mi oferuje, stawka 160 pln na dzien, ale telefon w moim zakresie, wiec jakby nie patrzec, wychodze stratny te 50 zl, za wiecej PLN nie robie doladowania, mam to w d....e jak nie bedzie ze mna kontaktu po przekroczeniu budzetu na koncie.
aha i coraz czesciej spotykam sie z jakims limitem, wyglada mi to na brak zaufania pracodawcy wobec mojej persony co powinno juz byc dla mnie pierwszym objawem do omijania takiego rpacodawcy szerokim lukiem, w sensie ze po 1 kursie odejmuje od wyplaty 500 zl na zabezpieczenie jak bym chcial odejsc bez slowa a on nie ma kogo wsadzic na moje miejsce, dopiero po 2 kursie dostane doplate calosc + 500 z pierwszego.
co o tym myslec?

Awatar użytkownika
niedzwiedz123
Użytkownik
Użytkownik
Posty:160
Rejestracja:27 lut 2016, o 12:02

Re: oferty pracy

Post autor: niedzwiedz123 » 25 wrz 2016, o 11:14

Mysle, ze moja opinia nie bedzie sie roznic od opinii innych forumowiczow - uciekaj jak najdalej.

Znalezienie nowej pracy na busach to kwestia kilku dni

Awatar użytkownika
Drajwer
Posty:38
Rejestracja:9 paź 2016, o 17:33
Samochód:FiatDucato15r
Firma:Express :P
Uprawnienia:B
Lokalizacja:PL - Śląsk - Bytom

Re: oferty pracy

Post autor: Drajwer » 9 paź 2016, o 22:11

Szef kombinator, szukaj dalej, uwierz.
Do po­rozu­miewa­nia się na drodze kierow­cy używają:
kierun­kow­skazów, świateł sto­pu i środ­ko­wego palca.
~magda_em

Stłuczki zbliżają ludzi.
Na­wet, jeżeli kierow­cy jadą w prze­ciw­ne strony.
~McClane

Awatar użytkownika
kusto
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:10 sty 2017, o 17:15

Re: oferty pracy

Post autor: kusto » 11 sty 2017, o 10:20

Witam.
Aktualnie szukam pracy na busa UE
Jak to jest niby ofert pracy na busa na rynku dużo a jak szukam od jakiegoś czasu to dostaje propozycje typu 120 z dniówki albo 2000zł podstawa brutto i każdy kilometr powyżej 8000 na wyjeździe płacony jakieś grosze.Ech.

No fakt nie mam doświadczenia w międzynarodówce ale bez przesady robota jak każda inna dla kogoś choć trochę ogarniętego. Tak czytam to forum od dłuższego czasu i czytam jak ludzie dostali tą pracę i się pytają co to są winiety, albo pasy transportowe itp.Jak oni to się znaleźli za kółkiem :D
Dobra nie będę się rozpisywał bo pewnie ze mną jest coś nie tak i powinienem się cieszyć i przyjąć następną ofertę za jakąś głodową stawkę.
Może koledzy znają jakąś firmę która przyjmie 30latka z 10 letnim prawkiem z doświadczeniem na dostawczakach ale bez międzynarodówki. Najlepiej z woj. śląskiego ale jak auto pod dom to może być nawet Pomorze :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”