pierwsza trasa zjaD

Tutaj dowiesz się co należy zabrać ze sobą w trasę.

Awatar użytkownika
mateusz3352
Użytkownik
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:4 cze 2016, o 15:25
Samochód:master
Firma:phu emmos
Uprawnienia:b
pierwsza trasa zjaD

Post autor: mateusz3352 » 4 cze 2016, o 15:28

Witam.jestem w trakcie mojej pierwszej trasy. Z jedzeniem ok prysznic jazda i tak dalej. Mam tryb pracy 3/1. Rozpoczelem prace w poniedzialek 23.05 i 3tyg mijaja 13.06. Jak to jest z powrotami. Piszecie spedycji zeby sciagneli was juz na weekend do domu?

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: pierwsza trasa zjaD

Post autor: Wolf » 4 cze 2016, o 16:26

Jeśli własny speed to raczej będzie pilnował terminów, jak będzie kicha to ściągnie cie wcześniej, natomiast jeśli jeździcie dla spedycji to jak znam życie będziesz stał bez ładunku najdłużej jak się da i w ostatniej chwili pozwolą ci zjechać.

Awatar użytkownika
mateusz3352
Użytkownik
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:4 cze 2016, o 15:25
Samochód:master
Firma:phu emmos
Uprawnienia:b

Re: pierwsza trasa zjaD

Post autor: mateusz3352 » 4 cze 2016, o 17:16

No wlasnie zmienila nam sie spedycja. Jest o wiele lepiej niz tydzien temu na starej ciagle pospiech i tak dalej a teraz zapyta se chociaz na ktora dojade na weekend piwiedzieli sami zebym obie znalazl dobre miejsce a nie jak wczesniej ze musiale sie prosic zeby pojechac do sklepu nawet. Myslisz zeby w poniedzialek napisac zeby znalezli ladunek z rozladunkiem w piatek w polsce?

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: pierwsza trasa zjaD

Post autor: Wolf » 4 cze 2016, o 20:06

Myślę że spokojnie możesz mu wysłać info że tylko przypominasz, zgodnie z ustaleniami na koniec tygodnia powinieneś być już w domu w PL, bez zbędnego rozpisywania się na temat ładunków czy tym podobnych kwestii

Awatar użytkownika
afro2463
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:5 lip 2016, o 17:58
Samochód:renault master
Firma:abc
Uprawnienia:B

Re: pierwsza trasa zjaD

Post autor: afro2463 » 5 sie 2016, o 17:44

Wolf pisze:Myślę że spokojnie możesz mu wysłać info że tylko przypominasz, zgodnie z ustaleniami na koniec tygodnia powinieneś być już w domu w PL, bez zbędnego rozpisywania się na temat ładunków czy tym podobnych kwestii
To prawda nie ma co się rozpisywać, jak jesteś za bardzo spolegliwy to spedytorzy wchodzą na głowę. Ty masz być po trzech tygodniach w domu więc to on powinien to sobie rozplanować. Oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku nie ma co bardzo wojować bo można dużo stracić na tym.

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: pierwsza trasa zjaD

Post autor: Dychu » 10 lip 2017, o 12:48

kamil543 pisze:a co z tą trasą coś jest nie tak

______________________________
Kasy pancerne
Kuknełeś na daty wpisów ? .....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pierwsza trasa”