Na jakich oponkach jezdicie lato/zima

Awatar użytkownika
BartekKSU
Posty:27
Rejestracja:15 cze 2013, o 12:02
Samochód:Peugeot Boxer
Firma:DANKO
Uprawnienia:B+Taczki
Na jakich oponkach jezdicie lato/zima

Post autor: BartekKSU » 16 cze 2013, o 16:05

Ja osobiscie w moim polishcampercargowagenie mam lato micheline bardzo fajna opona nie sciera sie szybko trzyma elegancko na suchym i mokrym na zime bridgestone troche szumi na suchym asfalcie ale dobrze wgryza sie w snieg jezdzilem na oryginalach continentala z peugeota to w hiszpani przy 43 stopniach celcjiusza odpadł mi bierznik jak z nalewki. a no i w starszych modelach peugeota bez kolebki z tylu na zapas polecam wyciagniecie odrazu zapasu na pake bo sa kosmiczne problemy z opuszczeniem zapasówki na linkach zacina sie pekaja klucze do opuszczania dla swietego spokoju warto wozic zapas na pace
Obrazek
Lepsze 30 minut snu, niż wieczność pod ziemią :)

Awatar użytkownika
bumer
Posty:31
Rejestracja:29 mar 2013, o 18:09
Samochód:Peugeot Boxer 3.0
Firma:Własna
Uprawnienia:B + ADR
Lokalizacja:Leszno/Wrocław

Re: Na jakich oponkach jezdicie lato/zima

Post autor: bumer » 17 cze 2013, o 10:31

Lato jak do tej pory na fabrycznych Continentalach, średnia opona, dość szybko się ściera. Zima to Fulda Conveo Truck, genialna opona - cicha, dobrze trzyma i przejechałem przy odpowiednim traktowaniu na nich 180 tys.

Awatar użytkownika
pan samochodzik
Użytkownik
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:12 mar 2014, o 22:47

Re: Na jakich oponkach jezdicie lato/zima

Post autor: pan samochodzik » 12 mar 2014, o 23:29

Ja większość aut mam na michelinkach nie narzekam cenowo http://www.tirendo.pl/samochodowe/opony ... nie/owszem trzeba zapłacić ale na bezpieczeństwie się nie zaoszczędzi do tej pory zawsze się sprawdzały i oby tak dalej dobre oferty idzie znaleźć na necie albo w znajomych salonach potrzeba popytać tu tam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenie / Koła / Opony”