Fiat Ducato 3.0 10EP

Opisy oraz galerie naszych Busów
Regulamin forum
1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu.
2. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Obsługiwane kierunki: -
3. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 2 są obowiązkowe.
4. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
5. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.
6. Nie używamy klawisza CAPS LOCK gdyż pisanie z jego użyciem wśród społeczności internetowej uznawane jest za krzyk, a tego nie chcemy na tym forum i w tym dziale.
7. NIE umieszczamy tematów technicznych, zapytań gdzie kupić, ogłoszeń kupię/sprzedam i tym podobnym. Tematy takie będą usuwane.
Awatar użytkownika
Pawel-Z
Użytkownik
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:9 sty 2016, o 03:44
Fiat Ducato 3.0 10EP

Post autor: Pawel-Z » 25 sty 2016, o 01:51

Cześć wszystkim ;)

Właśnie sobie zakupiłem Fiata Ducato ;) Stan bardzo dobry(Jakie patenty poprzedni właściciel zrobił, to szkoda gadać :shock: )

Marka:Fiat
Model:Ducato
Moc:157 KM
Pojemność: 3.0
Rok:2011
Przebieg: 310000km
Wyposażenie:
-ABS/ESP
-Halogeny
-Kurnik SPOJKAR
-Zabudowa plandeka 10 EP
-Klimatronic
-Tempomat
-Ogrzewanie postojowe(Muszę pojechać na serwis bo nie grzeje)
Zdjęcia prosto od sprzedawcy. Swoje zrobię jak już go przerejestruję ;)

Obrazek

Obrazek

Co do tej pory zrobiłem? Wyczyściłem go trochę z jakiegoś tłustego nabłyszczacza(chyba PLAK :? )naprawiłem rurę od ogrzewania postojowego, usunąłem kabel który był podpięty do akumulatora :shock: , wywaliłem lampkę która była podpięta do żarówki... Samochód będzie powoli modyfikowany. ;)

Pierwszy wyjazd prawdopodobnie 1 go lutego ;) Kierunek to całe UE ;)

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Fiat Ducato 3.0 10EP

Post autor: Wolf » 25 sty 2016, o 09:58

Nie to żebym się czepiał, ale auto 2011 rok i 310kkm tylko? coś mi tu nie pasuje, takimi nie wygórowanymi przebiegami przedstawia się auta z 2013 a nawet czasami z 2014, albo trafiłeś rodzynka albo coś jest nie tak, na twoim miejscu podjechał bym do serwisu poświęcił kilka pln i zrobił sobie pełną diagnostykę silnika i skrzyni biegów.

A w kwestii auta, rewelacja, a najistotniejszy klimatronik :) masz cały czas w miarę taką samą temperaturę w kabinie, ostatnio gdzieś widziałem na sprzedaż Ducato blachę 3.0 z przebiegiem ponad 900kkm ;)

Awatar użytkownika
Pawel-Z
Użytkownik
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:9 sty 2016, o 03:44

Re: Fiat Ducato 3.0 10EP

Post autor: Pawel-Z » 25 sty 2016, o 19:47

Samochód serwisowany, i sprawdzony ;) Stan widać po samochodzie ;) Skrzynia dobrze chodzi, w zawieszeniu nic nie stuka, silnik bardzo ładnie chodzi, fotele,gałka i kierownica nie wytarta ;) Umiem ocenić stan samochodu ponieważ sam sprzedaję i wiem jakich sztuczek używają sprzedający ;) Jutro jadę po nowe opony,akumulator,wycieraczki,olej,filtry i trzeba ogarnąć ogrzewanie postojowe ;) Ostatnio jechałem w samej koszulce tak było ciepło ;)

Awatar użytkownika
Pawel-Z
Użytkownik
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:9 sty 2016, o 03:44

Re: Fiat Ducato 3.0 10EP

Post autor: Pawel-Z » 29 sty 2016, o 17:38

Witam

Niestety wyjazd się przesunął o tydzień więc byłem na serwisie u wujka i został zalany nowy olej, sprawdzony cały samochód, wymienione filtry, opony oraz naprawione ogrzewanie postojowe. Dodatkowo zrobiłem kilka modyfikacji ;)
Deska na szybie, naklejka pod deską , żarówki LED w środku.

W lato wpada nowa belka z tyłu robiona od podstaw, plastiki pomalowane w kolorze Piano Black,owiewki Spojkar oraz zostanie oklejony folią w kolorze Arlon Blue Aluminium ;)

Obrazek
fot. by Google

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
3D3D3D
Użytkownik
Użytkownik
Posty:73
Rejestracja:19 lip 2014, o 11:51
Samochód:Renault Master 2.3
Firma:FHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Śląsk

Re: Fiat Ducato 3.0 10EP

Post autor: 3D3D3D » 29 sty 2016, o 20:55

Mojego kolegę za taką półkę na podszybiu w Austrii ukarali mandatem 120EU.
"Wszystko jest możliwe. Szczególnie wtedy, kiedy najmniej się tego spodziewasz."
-Anne Rice-

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Fiat Ducato 3.0 10EP

Post autor: Wolf » 29 sty 2016, o 21:43

3D3D3D pisze:Mojego kolegę za taką półkę na podszybiu w Austrii ukarali mandatem 120EU.
podali podstawę prawną ?

Awatar użytkownika
Pawel-Z
Użytkownik
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:9 sty 2016, o 03:44

Re: Fiat Ducato 3.0 10EP

Post autor: Pawel-Z » 29 sty 2016, o 22:09

Wolf pisze:
3D3D3D pisze:Mojego kolegę za taką półkę na podszybiu w Austrii ukarali mandatem 120EU.
podali podstawę prawną ?
Dokłądnie? Sam jestem tego ciekaw. W żadnym stopniu mi nie ogranicza widoczności.

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Fiat Ducato 3.0 10EP

Post autor: Wolf » 29 sty 2016, o 22:20

Pawel-Z pisze:
Wolf pisze:
3D3D3D pisze:Mojego kolegę za taką półkę na podszybiu w Austrii ukarali mandatem 120EU.
podali podstawę prawną ?
Dokłądnie? Sam jestem tego ciekaw. W żadnym stopniu mi nie ogranicza widoczności.

Nie wiem jak z małą, ale u siebie miałem długą i musiałem troszkę pojeździć żeby się przyzwyczaić, strasznie zmniejszyła polew widzenia. Jazda z półką to tak jak jazda Jeepem Cherooki a bez półki jak fordem galaxy, efekt jest mega przytłaczający ;), ale fakt, jest gdzie papiery położyć czy netbooka postawić, nie mówiąc o kubkach czy innych drobiazgach.

Awatar użytkownika
3D3D3D
Użytkownik
Użytkownik
Posty:73
Rejestracja:19 lip 2014, o 11:51
Samochód:Renault Master 2.3
Firma:FHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Śląsk

Re: Fiat Ducato 3.0 10EP

Post autor: 3D3D3D » 30 sty 2016, o 00:25

Moje opowieści Cię nie kręcą, ok. Znalazłem podobny przypadek na forum

viewtopic.php?f=46&t=1664
"Wszystko jest możliwe. Szczególnie wtedy, kiedy najmniej się tego spodziewasz."
-Anne Rice-

Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN

Re: Fiat Ducato 3.0 10EP

Post autor: FRONT242 » 30 sty 2016, o 00:44

3D3D3D pisze:Moje opowieści Cię nie kręcą, ok. Znalazłem podobny przypadek na forum

viewtopic.php?f=46&t=1664
watek podobny ze facet chcial srac i bal sie wyjsc z kabiny samochodu i wysrac w rowie ... i nasral w majtki ... bo jakby nasral w rowie to by bylo WBREW PRAWU ( bo srac po rowach nie wolno ) , .... to albo sraj w majty albo sraj po rowach i zyj swoim krotkim zyciem ( jak kumasz o co mi chodzi ... ???? )
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze Busy”