Gdzie wymienić walutę przed pierwszą trasą ?

Tutaj dowiesz się co należy zabrać ze sobą w trasę.

Awatar użytkownika
Walentus1
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:21 wrz 2015, o 12:36
Gdzie wymienić walutę przed pierwszą trasą ?

Post autor: Walentus1 » 21 wrz 2015, o 12:37

Witam serdecznie, wyjeżdzam za parę dni w pierwszą trasę , mam już wszystko gotowe prawie i zastanawiam się jeszcze gdzie najkorzystniej będzie wymienić walutę ? Słyszałem o kantorach internetowych, że są tam korzystniejsze kursy , prawda to ? Korzystał ktoś z was? Gdzie wy wymieniacie? Z góry dzięki za odpowiedzi.

Awatar użytkownika
oskarzzap95
Użytkownik
Użytkownik
Posty:30
Rejestracja:30 maja 2015, o 05:39
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zielona Góra, Lubuskie

Re: Gdzie wymienić walutę przed pierwszą trasą ?

Post autor: oskarzzap95 » 21 wrz 2015, o 16:21

Wiesz co, ja korzystam z facebooka :) Jest sporo grup sprzedam-kupie-zamienie itp.
znajdź odpowiednią dla swojego miasta, ogłoś się, że kupisz euro. Ktoś sprzeda CI za cenę wyższą niż w kantorze, a ty kupisz za niższą niż w kantorze :D Obustronna korzyść, ja jadę za 2tyg. w trasę i zrobię tak samo :)

Awatar użytkownika
piurko
Użytkownik
Użytkownik
Posty:95
Rejestracja:5 sty 2014, o 00:20
Samochód:Master III
Uprawnienia:A,B

Re: Gdzie wymienić walutę przed pierwszą trasą ?

Post autor: piurko » 21 wrz 2015, o 20:27

oskarzzap95 pisze:Wiesz co, ja korzystam z facebooka :) Jest sporo grup sprzedam-kupie-zamienie itp.
znajdź odpowiednią dla swojego miasta, ogłoś się, że kupisz euro. Ktoś sprzeda CI za cenę wyższą niż w kantorze, a ty kupisz za niższą niż w kantorze :D Obustronna korzyść, ja jadę za 2tyg. w trasę i zrobię tak samo :)
Czy to warte zachodu ??? Kupujesz 100euro to ile zaoszczędzisz... 2 - 3 zł . Dobry kantor i jest ok.

Awatar użytkownika
JuniorS
Posty:98
Rejestracja:13 lut 2014, o 18:42
Samochód:MAN TGX 18.440
Firma:Trans Cargo
Uprawnienia:B,C+E
Lokalizacja:Wrocław

Re: Gdzie wymienić walutę przed pierwszą trasą ?

Post autor: JuniorS » 3 paź 2015, o 10:58

Wydaje mi się że w kantorze... Gdzie ? W PL znajdziesz wszędzie. Na zachodzie zapomnij.
Ja wymieniam na granicy. Zgorzelec, Olszyna... 2,3 zł w tą czy w tamtą. Nie bądźmy już takimi dusigroszami...
Obrazek MANIEK !

Awatar użytkownika
michalbusiarz
Użytkownik
Użytkownik
Posty:26
Rejestracja:1 wrz 2016, o 22:34
Samochód:Fiat Ducato 3.0
Firma:Podwykonawca Lays
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Siedlce

Re: Gdzie wymienić walutę przed pierwszą trasą ?

Post autor: michalbusiarz » 7 wrz 2016, o 15:21

Na starej DK na którymś z CPN jeśli się nie pomylę na Nevadzie jest kantor i jest kilka groszy mniej jeśli chodzi o wymiane waluty.. Przed granicami lepiej wymienić bo jest taniej niż w mieście lub w banku..

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: Gdzie wymienić walutę przed pierwszą trasą ?

Post autor: Dychu » 10 lip 2017, o 12:42

Panowie, czy Wy wszyscy jesteście na zachodzie pierwszy raz ? :-). Po jaką cholere mi jakiś kantor ? , otwieraM konto w dobrym banku gdzie mają karty płatnicze embasowe (wypukłe), wpłacam siębie na konto odpowiednią kwotę i w każdym państwie albo płacę tą kartą albo wypłacam sobie w razie potrzeby tyle gotówki ile mi potrzeba danego państwa więc nie szukam kantorów, nie kombinuje gdzie tanio a gdzie drożej tylko mój bank mi robi z automatu przewalutowanie i zawsze mam do dyspozycji walute danego kraju. Inne formy to już prehistoria i dinozaury więc nie bardzo Was ogarniam o co kaman :-).
Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pierwsza trasa”