Nawigacja w Europie

Awatar użytkownika
Laweciarz
Posty:145
Rejestracja:23 paź 2014, o 20:12
Samochód:Iveco Daily
Uprawnienia:B,B+E,
Re: Nawigacja w Europie

Post autor: Laweciarz » 13 lip 2015, o 21:16

thetox231 pisze:A jakie nie drogie urządzenie z igo i mapami europy polecacie ? Bo są rożne wersje igo np do 300zł z dożywotnia aktualizacją map, czy mapy się aktualizuje przez urządzenie czy trzeba ręcznie wgrywać podpinając do komputera?
Ja mam TomToma właśnie z dożywotnią aktualizacją map i sprawa wygląda tak,że musisz się zarejestrować na TomTom i tam podać swój email i wysłać im paragon zakupu i oni wtedy to akceptują i na emaila przychodzą Ci aktualizacje i trzeba podpinać pod kompa.
Laweciarz
Obrazek

Awatar użytkownika
01wuja10
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:23 lis 2016, o 10:13
Samochód:Master 2015
Uprawnienia:B

Re: Nawigacja w Europie

Post autor: 01wuja10 » 23 lis 2016, o 10:29

Kolego MiroBusiarz. Tak się składa, że ja na Poznań z Rawicza zawsze latam tą drogą 'na Ostrów' jak to piszesz. Bynajmniej mnie tak zawsze iGo prowadzi i wydaje mi się, że to faktycznie jest trasa szybsza.

Awatar użytkownika
pietyahouse
Użytkownik
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:18 gru 2016, o 23:55
Samochód:ducato

Re: Nawigacja w Europie

Post autor: pietyahouse » 28 gru 2016, o 12:44

Witam
Małe pytanie czy igo to nazwa urządzenia czy nazwa programu z mapami?Chodzi mi oto czy mogę wgrać sobie igo na np. larka?
Ewentualnie jeżeli jest taka możliwość to jaka wersja igo będzie najlepsza na Niemcy i beneluksy?
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
detectivus
Użytkownik
Użytkownik
Posty:164
Rejestracja:27 lis 2016, o 14:00
Samochód:Iveco Daily Hi-Matic
Uprawnienia:B+E, C
Lokalizacja:Wołomin

Re: Nawigacja w Europie

Post autor: detectivus » 28 gru 2016, o 15:02

IGo to nazwa programu nawigacyjnego, zainstalujesz na dowolnym urządzeniu.
Jak na Latka to takiego co ma min. 256mb RAMu i 8gb pamięci inaczej Ci się będzie cielo i liczyło trasę pół dnia. Zresztą te parametry są dla każdej navi niezależnie od producenta.
Ja na przykład kupiłem w zeszłym tygodniu U-Route o takich parametrach plus do tego Bluetooth, transmiter FM, wejście do kamery cofania, mapy iGo Truck na Europę i ekran 7". Cena na Alle... 397zł z wysyłką gratis z Lublina.
Śmiga pięknie...
Aha, jeszcze jedno, iGo jest bardzo dobra na EU, ale np ja na Polsce używam AutoMapy. Ale to co na kraju to już każdego gust osobny.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawigacja”