Irlandia

Awatar użytkownika
Sendula
Użytkownik
Użytkownik
Posty:148
Rejestracja:6 maja 2015, o 22:52
Samochód:Opel Movano/winda
Firma:Robi
Uprawnienia:b
Lokalizacja:Inowrocław/Europa
Irlandia

Post autor: Sendula » 14 sty 2016, o 01:11

Poznalam osobiscie problem parkowania w Irlandii, konkretnie w Dubinie w ostatni piatek. Najprostszym rozwiazaniem jest powrót do portu na Topaza.

Awatar użytkownika
orys
Użytkownik
Użytkownik
Posty:657
Rejestracja:19 sie 2014, o 02:13
Uprawnienia:B, C, Level D AFS,

Re: Irlandia

Post autor: orys » 14 sty 2016, o 17:08

A na czym dokładnie ten problem polega, jeśli można zapytać? Bo parę razy byłem, nawet dużymi, i nic nie zaobserwowałem - parkowałem normalnie na jakichś małych industrial estate razem z innymi.

A jak naprawdę chcesz być bardzo 100% z prawem, to tu masz listę autoryzowanych parkingów dla ciężarówek w Dublinie: http://www.dsps.ie/?page_id=149
(znaczy: nie truck stopów, tylko miejsc, w których można legalnie zaparkować ciężarówkę).
Obrazek

Awatar użytkownika
Sendula
Użytkownik
Użytkownik
Posty:148
Rejestracja:6 maja 2015, o 22:52
Samochód:Opel Movano/winda
Firma:Robi
Uprawnienia:b
Lokalizacja:Inowrocław/Europa

Re: Irlandia

Post autor: Sendula » 19 sty 2016, o 01:22

Na płatnych wiem, że są parkingi, ale wiemy wszyscy, że busem jeździmy głównie bezplatnymi. 2krotnie w poprzednim tygodniu odwiedzilam Dublin i stacje sa wersji mikro, a jesli juz odrobine wieksza, to piękny znaczek wisi, że po 1-2 h zakladaja blokadę. Jedynie na Lidlu mozesz stanac, ale tez tylko w ciagu dnia, bo na noc szlaban zakladaja i tez toalety nie posiadaja. Na zonie nie masz toalety, a to juz nie te czasy i nie ta pora roku, żeby sikac koło auta. Poza tym kobiecie to nie przystoi.

Awatar użytkownika
Sendula
Użytkownik
Użytkownik
Posty:148
Rejestracja:6 maja 2015, o 22:52
Samochód:Opel Movano/winda
Firma:Robi
Uprawnienia:b
Lokalizacja:Inowrocław/Europa

Re: Irlandia

Post autor: Sendula » 19 sty 2016, o 01:25

Przy okazji bardzo dziękuję za sciage. Wczesniej mnie nikt w tym nie poinstruowal i szukalam sama. Tutaj jak widzisz tez nic nie znalazlam. Wielkie dzieki.

Awatar użytkownika
orys
Użytkownik
Użytkownik
Posty:657
Rejestracja:19 sie 2014, o 02:13
Uprawnienia:B, C, Level D AFS,

Re: Irlandia

Post autor: orys » 19 sty 2016, o 02:47

No tak, jak pani chce, żeby było za darmo, a z toaletą to róznie bywa. Może jeszcze frytki do tego? :)

Ja przez lata jazdy po UK wyrobiłem sobie taką taktykę - zajeżdżamy na duży parking, gdzie jest za darmo do dwóch godzin. Robimy prysznic i co tam kto potrzebuje, a potem jedziemy 10 minut dalej na jakiś leśny parking albo industrial estate... :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Sendula
Użytkownik
Użytkownik
Posty:148
Rejestracja:6 maja 2015, o 22:52
Samochód:Opel Movano/winda
Firma:Robi
Uprawnienia:b
Lokalizacja:Inowrocław/Europa

Re: Irlandia

Post autor: Sendula » 20 sty 2016, o 03:50

Nie - jak pani chce za darmo ,tylko - jak szefostwo każe darmowe parkingi z podstawowa wygoda, jaką jest toaleta. Proste. 99% firm jeździ landami i bezplatnymi autostradami, wiec docinki pod moim adresem są zbyteczne. Szerokosci, przyczepnosci i dużo szczescia na drodze życzę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Irlandia”