Teraz jest 24 mar 2017, o 08:18

Spotkania na trasie!

• Autor
  • Wiadomość

Wolf

• Podziękował : 214 razy
    Otrzymał podziękowań: 116 razy
  • Blog: Wyświetl Bloga (0)
  • Samochód: Fiat Ducato
  • Firma: PHU
  • Uprawnienia: B

Re: Spotkania na trasie!

Post29 maja 2016, o 12:07

bambo napisał(a):Tak to juz jest ogolnie wszedzie w kazdej branzy bo nie wszyscy znaja 11 przykazanie ktore czarna banda usunela z bibli a bzmi ono Nie badz hu.....m badz czlowiekiem ,a skoro ludzie nie wiedza to po co maja sie stosowac .Kiedys stalem w Vigo na plazy z Czlowiekiem narodowości Rumunii potem Dojechal Slowak Zwiedzalismy plaże siedzieli na internecie w mc.donalds 4 dni naprawde byly fajnie spedzonym milo czasem Rumun pojechał pierwszy na koniec usciskal mnie i powiedzial przyjacielu mam nadzieje ze sie jeszcze spotkamy .Szczerze mówiąc tak wzruszylem sie :) Ostatnio tez mily gest Czecha jechal chwile za mna widzial rejstracje wyprzedzajac mnie popatrzyl trabna i pozdrowil ręką od dluzszego czasu stoje sam ciagnac solówke bo za duzo F.E.S.T .....y. jezdzi i przebywa na parkingach , a wiadomo wiekszosc to nachlac sie syf zrobic wkołosiebie bo poco pety do sloika jak mozna kolo auta posprzataja przeciez zadko sie spotyka zeby ktos mial ochote pozwiedzać pochodzic nie mowiac o jakims wspólnym treningu .Nie tak dawno we Włoszech cwiczylem rozciagalem sie i podszsedl koles z duzego okazalo sie ze maratonczyk no i pobiegalismy i pocwiczyli .

I o to dokładnie w tym chodzi, dzięki niektórym naszym rodakom "kierowca zawodowy" kojarzy się z pijakiem i syfiarzem, a w czym problem pobiegać, wziąć do kabiny rolki czy piłkę, czy tez na pakę rower? odrobina ruchu jeszcze nikomu nie zaszkodziła, a samopoczucie po takim wysiłku jest na 100% lepsze niż po kilku głębszych i wzajemnym wciskaniu kitu.

Gosiunia4789

Użytkownik

Użytkownik

• Podziękował : 0 raz
    Otrzymał podziękowań: 0 raz

Post5 cze 2016, o 20:42

Widział Ktoś może chłopaka ma 29 lat, średniego wzrostu, ciemne włosy i broda, tatuaż na klatce piersiowej oraz na lewej ręcę. aktualnie znajduje się we Francji. Prawdopodobnie zaginął. Proszę o kontakt tel. 518-927-202. Chłopak nazywa się Sławek. nie ma z nim kontaktu. Proszę informować innych kierowców, może ktoś go widział. Również jak wy jeżdzi na busach.

Eeb

Użytkownik

Użytkownik

• Podziękował : 2 razy
  • Samochód: boxer

Post23 cze 2016, o 20:04

Witam! Chciałabym prosić o pomoc! Mój narzeczony jest w tej chwili w Danii na autostradzie a dokładniej na parkingu piberhus vest. Utknął tam swoim Boxerem, bo wyładował mu się akumulator! Może byłby ktoś w okolicy i mu pomógł? Bardzo się o niego martwię! Dokładny adres: Sydmotorvejen 354 / E47
4690 Haslev

MichalW

Użytkownik

Użytkownik

• Samochód: M. Sprinter 519 3.0
  • Firma: własna działalność
  • Uprawnienia: A,B, C+E

Post17 sie 2016, o 13:22

A może by tak jakaś mała nalepka z logiem forum żeby móc się łatwiej rozpoznać w trasie? :)

Dekker

Administrator

Administrator

• Podziękował : 114 razy
    Otrzymał podziękowań: 46 razy
  • Samochód: Citroën Berlingo
  • Firma: Brak

Post17 sie 2016, o 18:18

MichalW napisał(a):A może by tak jakaś mała nalepka z logiem forum żeby móc się łatwiej rozpoznać w trasie? :)

Są naklejki, podkładki pod tablice, koszulki - http://sklep.edostawcze.pl/49-busiarzecompl :)

Za ten post autor Dekker otrzymał podziękowanie od
Wolf(30 sie 2016, o 08:43)
Ocena:6.25%

tomek.69

Użytkownik

Użytkownik

• Podziękował : 4 razy
  • Samochód: fiat ducato
  • Firma: TSL
  • Uprawnienia: abe

Post30 sie 2016, o 00:42

Fajnie by bylo pomyslcie o tym

Antonizdw_PL

Użytkownik

Użytkownik

• Samochód: Renault Masters
  • Firma: Inter-Stef
  • Uprawnienia: B, A1

Post26 wrz 2016, o 17:02

Bedzie ktoś do jutra na południu francji w Lourdes? Jestem do jutra rano

Antonizdw_PL

Użytkownik

Użytkownik

• Samochód: Renault Masters
  • Firma: Inter-Stef
  • Uprawnienia: B, A1

Post26 wrz 2016, o 17:05

Czesc, będę do jutra na poludniowej francji w Lourdes, jeżeli ktoś z Was planuje nocke w okolicy to zapraszam do odpowiedzi

tomwch80

Użytkownik

Użytkownik

• Podziękował : 3 razy
    Otrzymał podziękowań: 2 razy

Post4 lis 2016, o 20:26

Tak czytam te posty sprzed paru miesięcy... Jeżdżąc blaszką starałem się unikać parkingów uniwersyteckich. Raz mi się nie udało. Zasnąłem dopiero, jak się towarzystwo już fest napiło i poległo. A i na noce z reguły stawałem z dala od naszych, jeśli była taka opcja, chociaż parę razy trafiłem na porządnych kierowców.

Blaszka trochę mi pomagała w byciu wyalienowanym. Tak się zastanawiał, jak to będzie z plandeką.

czerwony

Użytkownik

Użytkownik

• Samochód: Master 150 2.3dci
  • Firma: Dziad

Post22 lis 2016, o 16:26

Towarzystwo sie napiło i poległo w zaspie śnieżnej na drodze włochy-francja. Podchodzi do nich policja i mówi:
- Ostro popili co? Droga zamknięta ,chodźcie z nami bo zamarzniecie!
- Co wy! Po Borygo?

Ja stroniłem od polaków w większych grupach, no chyba że 2-3 zawsze się przywitam można dowiedzieć się czegoś ciekawego ale na dłuższą metę przynosiło mi pecha. Większe grupy busików przyciągają kontrole itd. W grupie dobrze jedynie gdy się dłużej stacjonuje w niebezpiecznym miejscu albo na odludziu. Niemniej brakowało mi kontaktu radiowego. Tzn. nie tęskniło się za staniem obok ale za taką sytuacją gdy jesteś w mieście, wywołujesz przez radio i brak reakcji. To taka forma komunikacji w której można być wyalienowanym skupionym na swojej pracy, na odpoczynku itd. jednocześnie mając poczucie że ktoś w okolicy jest że w razie kłopotów nie jest się samemu
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Irlandia