Switch to full style
Odpowiedz

Re: Spotkania na trasie!

28 mar 2016, o 15:08

Kango napisał(a):Ja ja przyznam że dwa razy udało mi się kogoś spotkac

Kogo spotkałeś ?

30 mar 2016, o 10:06

A ja staram się nie robić postojów tylko zasuwać :D

30 mar 2016, o 12:07

Nigdy jeszcze mi się nie zdarzyło zatrzymać się i pogadać z kimś. Jedynie na kanale radia :)

4 kwi 2016, o 10:29

Coraz wiecej gowniarzeri jezdzi zaraz po prawku i nie znaja naszych obyczajow typu machanie i mruganie dlugimi..

4 kwi 2016, o 14:57

Tez to zauwazylam, ze zwyczaje zanikaja, choc nie jeżdżę za dlugo, a gruszka od cb az parzy...

4 kwi 2016, o 21:46

Iglak napisał(a):Coraz wiecej gowniarzeri jezdzi zaraz po prawku

Zapomniał Wół jak cielęciem był.

5 kwi 2016, o 04:35

symyrytyfy napisał(a):
Iglak napisał(a):Coraz wiecej gowniarzeri jezdzi zaraz po prawku

Zapomniał Wół jak cielęciem był.

Prawko od 11/2009 przygoda busem od 11/2014 do 09/2015. Szanowny kolego czy to odrazu po prawku?

5 kwi 2016, o 11:51

Moje słowa kierowane są tylko do cytowanego tekstu, a nie całej Twojej wypowiedzi. Jak zrobiłeś uprawnienia też byłeś gówniarzerią - tyle tylko że Ty być może zdobywałeś doświadczenie w prowadzeniu pojazdów na autach osobowych, a inni wolą wyzwania i zbierają doświadczenie od razu na busach.
Poza tym ja osobiście też nigdy nie mrugałem i nie machałem każdemu jednemu napotkanemu busowi - mało tego, jak była możliwość to unikałem parkingów z większą ilością busów, bo wolałem odpocząć i wyspać się a nie imprezować całą noc.

5 kwi 2016, o 12:20

I te wlasnie wyzwania koncza sie czesto po rowavh i na pijackich burdach, przez co miejscowek dla nas coraz mniej... Wyrwie sie taki spod skrzydelek staruszkow i jest krolem życia.

20 kwi 2016, o 16:35

20/04/2016 Szybka kawusia z Sendulą (Milenka) instalacja dodatkowego zbiornika paliwa do Movano w Zgierzu/k Łodzi.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Odpowiedz