Spotkania na trasie!

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
Awatar użytkownika
Eeb
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:23 cze 2016, o 19:43
Samochód:boxer
Re: Spotkania na trasie!

Post autor: Eeb » 23 cze 2016, o 20:04

Witam! Chciałabym prosić o pomoc! Mój narzeczony jest w tej chwili w Danii na autostradzie a dokładniej na parkingu piberhus vest. Utknął tam swoim Boxerem, bo wyładował mu się akumulator! Może byłby ktoś w okolicy i mu pomógł? Bardzo się o niego martwię! Dokładny adres: Sydmotorvejen 354 / E47
4690 Haslev

Awatar użytkownika
MichalW
Użytkownik
Użytkownik
Posty:3
Rejestracja:17 sie 2016, o 13:05
Samochód:M. Sprinter 519 3.0
Firma:własna działalność
Uprawnienia:A,B, C+E
Lokalizacja:Warszawa
Kontakt:

Re: Spotkania na trasie!

Post autor: MichalW » 17 sie 2016, o 13:22

A może by tak jakaś mała nalepka z logiem forum żeby móc się łatwiej rozpoznać w trasie? :)




Pozdrawiam, Michał
Polecam solidny montaż anten satelitarnych w Warszawie Białołęce - zniżki dla użytkowników forum
Ostatnio zmieniony 10 sty 2018, o 21:42 przez MichalW, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Dekker
Administrator
Administrator
Posty:416
Rejestracja:9 mar 2013, o 13:59
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Rzeszów
Kontakt:

Re: Spotkania na trasie!

Post autor: Dekker » 17 sie 2016, o 18:18

MichalW pisze:A może by tak jakaś mała nalepka z logiem forum żeby móc się łatwiej rozpoznać w trasie? :)
Są naklejki, podkładki pod tablice, koszulki - http://sklep.edostawcze.pl/49-busiarzecompl :)
Pomogłem? Podziękuj http://www.facebook.com/pages/Busy-szyb ... 5746436100 <- Lubię to!
Czekamy na wasze wiadomości!
Zobacz również:
memyztransportu.pl - memy z transportu wzięte (typowy spedytor, Andrzej szofer kierowca zawodowy, widzimy sie na dżangłerze)
ebusiarze.pl - darmowe ogłoszenia o pracę dla busiarzy, kierowca międzynarodowy, kierowca krajowy, spedytor
odlotowe-skarpetki.pl - Kolorowe skarpetki,
Śmieszne skarpetki na prezent

Awatar użytkownika
tomek.69
Użytkownik
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:3 lip 2016, o 08:03
Samochód:fiat ducato
Firma:TSL
Uprawnienia:abe
Lokalizacja:Karsin

Re: Spotkania na trasie!

Post autor: tomek.69 » 30 sie 2016, o 00:42

Fajnie by bylo pomyslcie o tym

Awatar użytkownika
Antonizdw_PL
Użytkownik
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:16 wrz 2016, o 13:49
Samochód:Renault Masters
Firma:Inter-Stef
Uprawnienia:B, A1

Re: Spotkania na trasie!

Post autor: Antonizdw_PL » 26 wrz 2016, o 17:02

Bedzie ktoś do jutra na południu francji w Lourdes? Jestem do jutra rano

Awatar użytkownika
Antonizdw_PL
Użytkownik
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:16 wrz 2016, o 13:49
Samochód:Renault Masters
Firma:Inter-Stef
Uprawnienia:B, A1

Re: Spotkania na trasie!

Post autor: Antonizdw_PL » 26 wrz 2016, o 17:05

Czesc, będę do jutra na poludniowej francji w Lourdes, jeżeli ktoś z Was planuje nocke w okolicy to zapraszam do odpowiedzi

Awatar użytkownika
tomwch80
Użytkownik
Użytkownik
Posty:10
Rejestracja:1 lis 2016, o 17:45
Uprawnienia:B

Re: Spotkania na trasie!

Post autor: tomwch80 » 4 lis 2016, o 20:26

Tak czytam te posty sprzed paru miesięcy... Jeżdżąc blaszką starałem się unikać parkingów uniwersyteckich. Raz mi się nie udało. Zasnąłem dopiero, jak się towarzystwo już fest napiło i poległo. A i na noce z reguły stawałem z dala od naszych, jeśli była taka opcja, chociaż parę razy trafiłem na porządnych kierowców.

Blaszka trochę mi pomagała w byciu wyalienowanym. Tak się zastanawiał, jak to będzie z plandeką.

Awatar użytkownika
czerwony
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:20 lis 2016, o 10:01
Samochód:Master 150 2.3dci
Firma:Dziad
Uprawnienia:B

Re: Spotkania na trasie!

Post autor: czerwony » 22 lis 2016, o 16:26

Towarzystwo sie napiło i poległo w zaspie śnieżnej na drodze włochy-francja. Podchodzi do nich policja i mówi:
- Ostro popili co? Droga zamknięta ,chodźcie z nami bo zamarzniecie!
- Co wy! Po Borygo?

Ja stroniłem od polaków w większych grupach, no chyba że 2-3 zawsze się przywitam można dowiedzieć się czegoś ciekawego ale na dłuższą metę przynosiło mi pecha. Większe grupy busików przyciągają kontrole itd. W grupie dobrze jedynie gdy się dłużej stacjonuje w niebezpiecznym miejscu albo na odludziu. Niemniej brakowało mi kontaktu radiowego. Tzn. nie tęskniło się za staniem obok ale za taką sytuacją gdy jesteś w mieście, wywołujesz przez radio i brak reakcji. To taka forma komunikacji w której można być wyalienowanym skupionym na swojej pracy, na odpoczynku itd. jednocześnie mając poczucie że ktoś w okolicy jest że w razie kłopotów nie jest się samemu

Awatar użytkownika
piotr3036
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:27 lis 2016, o 14:12
Samochód:scania
Firma:jakas
Uprawnienia:c+e

Re: Spotkania na trasie!

Post autor: piotr3036 » 27 lis 2016, o 14:15

Witam
Który z kolegów parkuje w Swieciu

Awatar użytkownika
jacek
Użytkownik
Użytkownik
Posty:21
Rejestracja:14 wrz 2016, o 11:01
Samochód:sprint-er
Firma:yesc-o
Uprawnienia:b

Re: Spotkania na trasie!

Post autor: jacek » 2 gru 2016, o 17:45

Całkiem niedawno poznałem Rafałka, któremu opowiadałem o moim różowym ręczniku i jak ludzie którzy widzą kiedy go używam patrzą z pogardą, a to tylko ręcznik!
Jechaliśmy z rafałem francja-sunderland (czyli anglosasy), gadaliśmy na radiu i dobrze nam było "razem", w sobote zrobiłem rosół z kury (takiej prawdziwej) i popiliśmy piwo a rano rozładunek i trzeba było jechać, szkoda że sympatyczno-lajtowych ludzi rzadko się widuje. Albo jebnięty, albo pijak albo fanatyk religii, PO, PIS albo [cenzura] wi co jeszcze, NIE MOŻECIE TAK PO PROSTU PO LUDZKU BIADOLIĆ GŁUPOT ZAMIAST SIĘ SPIERAĆ KTO MA LEPSZĄ FIRMĘ I KTO ILE ZARABIA ?
No chyba że jezdzicie wszyscy 2 tygodnie to wtedy ma znaczenie.

Pozdrowienia dla Rafałka <3 buziaczki, ręcznik czeka w gotowości, na każdym parkingu wywieszam na lusterku żebyś mnie przyuważył bop Ty przecież wiesz że ja [cenzura] co inni o mnie pomyślą, gej, pedał, ciota. Mnie to lotto :-)
Dalej będę jeździł i śmiał się i cieszył że jako jedyny hetero w 100% mam różowy ręcznik od ukochanej i codziennie mój piękny pysk w niego wycieram.

Przepraszam za przekleństwa. Zadzwonie rafał !
Z poważaniem Michał z TwinCAba ! orevuar

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”