Spotkania na trasie!

Zapraszamy do przedstawienia się oraz prowadzenia dyskusji związanych z motoryzacją i busami .
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sendula
Użytkownik
Użytkownik
Posty:148
Rejestracja:6 maja 2015, o 22:52
Samochód:Opel Movano/winda
Firma:Robi
Uprawnienia:b
Lokalizacja:Inowrocław/Europa
Re: Spotkania na trasie!

Post autor: Sendula » 20 kwie 2016, o 21:16

Iqlaczek dorósł; -)

Awatar użytkownika
Iglak
Użytkownik
Użytkownik
Posty:325
Rejestracja:11 lis 2014, o 19:50
Samochód:Superb
Firma:Własna
Uprawnienia:A, B
Lokalizacja:Łódź

Re: Spotkania na trasie!

Post autor: Iglak » 21 kwie 2016, o 09:16

Wolf: Prosze bardzo :) nawet moja Luba sie załapała :D ( jedyne wyjściowe jakie znalazłem )
Z każdym dniem rośnie liczba osób które mogą mnie pocałować w dupe!

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Spotkania na trasie!

Post autor: Wolf » 21 kwie 2016, o 19:40

Od razu lepiej ;)

Awatar użytkownika
ejaro
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:14 maja 2016, o 20:24
Samochód:Fiat Ducato
Uprawnienia:BC

Re: Spotkania na trasie!

Post autor: ejaro » 14 maja 2016, o 21:03

Zgadzam się z Iglakiem nt. młodzieży na szlaku. Jeżdżę po Europie od 2011 i widzę, że jest coraz gorzej. Coraz częściej mijamy się odwracając głowę, udając, że nie widzimy polskiego busa z naprzeciwka, a grucha też coraz bardziej zimna. Pozdrawiam z Francji :)

Awatar użytkownika
Sendula
Użytkownik
Użytkownik
Posty:148
Rejestracja:6 maja 2015, o 22:52
Samochód:Opel Movano/winda
Firma:Robi
Uprawnienia:b
Lokalizacja:Inowrocław/Europa

Re: Spotkania na trasie!

Post autor: Sendula » 16 maja 2016, o 11:47

Tak jak mowilam w którymś z innych działów-wszystkie inne narodowosci jakos bardziej sa dla siebie przyjaźni poza wlasnym krajem. Pozdrowienia na drodze ze strony naszych zdarzają sie sporadycznie. Jednak bardzo zaskoczyl mnie kierowca polskiej ciezarowki na Korsyce, z ktorym mijalam się wracajac z Ajaccio do Bastii, ktory na widok polskiego busika - łapka w górę :-) i nawet na radyjku zagadal :-)

Awatar użytkownika
bareks
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:17 maja 2016, o 14:05

Re: Spotkania na trasie!

Post autor: bareks » 17 maja 2016, o 14:07

Również w Karpaczu spotkałem kolege z forum ;)

Awatar użytkownika
Sendula
Użytkownik
Użytkownik
Posty:148
Rejestracja:6 maja 2015, o 22:52
Samochód:Opel Movano/winda
Firma:Robi
Uprawnienia:b
Lokalizacja:Inowrocław/Europa

Re: Spotkania na trasie!

Post autor: Sendula » 24 maja 2016, o 12:42

Ale tutaj chodzi o spotkania ludzi z Forum Sloneczko;-)

Awatar użytkownika
bambo
Posty:316
Rejestracja:26 lip 2013, o 13:04
Samochód:Renault Master
Uprawnienia:A,B

Re: Spotkania na trasie!

Post autor: bambo » 29 maja 2016, o 11:32

Tak to juz jest ogolnie wszedzie w kazdej branzy bo nie wszyscy znaja 11 przykazanie ktore czarna banda usunela z bibli a bzmi ono Nie badz hu.....m badz czlowiekiem ,a skoro ludzie nie wiedza to po co maja sie stosowac .Kiedys stalem w Vigo na plazy z Czlowiekiem narodowości Rumunii potem Dojechal Slowak Zwiedzalismy plaże siedzieli na internecie w mc.donalds 4 dni naprawde byly fajnie spedzonym milo czasem Rumun pojechał pierwszy na koniec usciskal mnie i powiedzial przyjacielu mam nadzieje ze sie jeszcze spotkamy .Szczerze mówiąc tak wzruszylem sie :) Ostatnio tez mily gest Czecha jechal chwile za mna widzial rejstracje wyprzedzajac mnie popatrzyl trabna i pozdrowil ręką od dluzszego czasu stoje sam ciagnac solówke bo za duzo F.E.S.T .....y. jezdzi i przebywa na parkingach , a wiadomo wiekszosc to nachlac sie syf zrobic wkołosiebie bo poco pety do sloika jak mozna kolo auta posprzataja przeciez zadko sie spotyka zeby ktos mial ochote pozwiedzać pochodzic nie mowiac o jakims wspólnym treningu .Nie tak dawno we Włoszech cwiczylem rozciagalem sie i podszsedl koles z duzego okazalo sie ze maratonczyk no i pobiegalismy i pocwiczyli .
Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwyciężają w walkach życia codziennego
Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości.
Człowiek może być biedny. Ale dopóki ma cel i usiłuje go osiągnąć... jest piękny


Masutatsu Ōyama

Awatar użytkownika
Wolf
Moderator
Moderator
Posty:1633
Rejestracja:18 lis 2013, o 11:18
Samochód:Fiat Ducato
Firma:PHU
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Re: Spotkania na trasie!

Post autor: Wolf » 29 maja 2016, o 12:07

bambo pisze:Tak to juz jest ogolnie wszedzie w kazdej branzy bo nie wszyscy znaja 11 przykazanie ktore czarna banda usunela z bibli a bzmi ono Nie badz hu.....m badz czlowiekiem ,a skoro ludzie nie wiedza to po co maja sie stosowac .Kiedys stalem w Vigo na plazy z Czlowiekiem narodowości Rumunii potem Dojechal Slowak Zwiedzalismy plaże siedzieli na internecie w mc.donalds 4 dni naprawde byly fajnie spedzonym milo czasem Rumun pojechał pierwszy na koniec usciskal mnie i powiedzial przyjacielu mam nadzieje ze sie jeszcze spotkamy .Szczerze mówiąc tak wzruszylem sie :) Ostatnio tez mily gest Czecha jechal chwile za mna widzial rejstracje wyprzedzajac mnie popatrzyl trabna i pozdrowil ręką od dluzszego czasu stoje sam ciagnac solówke bo za duzo F.E.S.T .....y. jezdzi i przebywa na parkingach , a wiadomo wiekszosc to nachlac sie syf zrobic wkołosiebie bo poco pety do sloika jak mozna kolo auta posprzataja przeciez zadko sie spotyka zeby ktos mial ochote pozwiedzać pochodzic nie mowiac o jakims wspólnym treningu .Nie tak dawno we Włoszech cwiczylem rozciagalem sie i podszsedl koles z duzego okazalo sie ze maratonczyk no i pobiegalismy i pocwiczyli .
I o to dokładnie w tym chodzi, dzięki niektórym naszym rodakom "kierowca zawodowy" kojarzy się z pijakiem i syfiarzem, a w czym problem pobiegać, wziąć do kabiny rolki czy piłkę, czy tez na pakę rower? odrobina ruchu jeszcze nikomu nie zaszkodziła, a samopoczucie po takim wysiłku jest na 100% lepsze niż po kilku głębszych i wzajemnym wciskaniu kitu.

Awatar użytkownika
Gosiunia4789
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:5 cze 2016, o 20:31
Uprawnienia:B

Re: Spotkania na trasie!

Post autor: Gosiunia4789 » 5 cze 2016, o 20:42

Widział Ktoś może chłopaka ma 29 lat, średniego wzrostu, ciemne włosy i broda, tatuaż na klatce piersiowej oraz na lewej ręcę. aktualnie znajduje się we Francji. Prawdopodobnie zaginął. Proszę o kontakt tel. 518-927-202. Chłopak nazywa się Sławek. nie ma z nim kontaktu. Proszę informować innych kierowców, może ktoś go widział. Również jak wy jeżdzi na busach.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólny”