VW Golf mk3 GT Special

Masz inny samochód niż Bus? Tutaj możesz go przedstawić.
Awatar użytkownika
selwas
Użytkownik
Użytkownik
Posty:104
Rejestracja:10 kwie 2013, o 20:22
Samochód:Boxer 3.0Hdi
Firma:P.H.Trans
Uprawnienia:B,C, HDS
Lokalizacja:Myślenice
VW Golf mk3 GT Special

Post autor: selwas » 13 paź 2013, o 17:21

Siemka!

Przedstawiam wam moją perełkę którą udało mi się wyhaczyć za naprawdę symboliczne pieniądze.
Może teraz trochę info na temat samego autka. ;)

Marka: VW
Model: Golf mk3
Rok Prod.: 1995
Silnik: 1.8 ADZ 90km z LPG
Kolor: Fioletowy Metalic LC5L
Przebieg: 261000 km
Nadwozie: Hatchback 2/3 drzwi.

Wyposażenie:
El. szyby, el. szyberdach, el. lusterka, regulacja wysokości fotela kierowcy, regulacja kierownicy, 2 poduszki powietrzne, ABS, wspomaganie kierownicy, pół-kubełkowe fotele, halogeny, autoalarm, centralny zamek z pilota, domykanie szyb z pilota, cb radio, radio cd z mp3, alufelgi, Instalacja LPG - butla w kole.

Poprzedni właściciel dość dobrze o niego dbał, dużo nowych części takich jak amortyzatory, kompletny wydech z katalizatorem, sonda lambda i wiele innych.
Dzięki instalacji LPG jest bardzo oszczędny, a z racji tego że dużo jeżdżę jest to dla mnie idealne rozwiązanie. Będę starał się utrzymać samochód w oryginalnym stanie lecz już na przyszły rok planuję lekkie mody zewnątrz jak i wewnątrz samochodu.
Po zakupie, z mojej strony zrobiłem w nim rozrząd, pasek wspomagania, łożyska w alternatorze, wyregulowałem instalacje LPG i wymieniłem silnik krokowy. Auto świetnie chodzi, pali na dotyk, spalanie PB 9l, LPG 10l-11l.

Z racji że dziś pogoda dopisała i można było cieszyć się Polską złotą jesienią wybrałem się na małą sesyjkę. ;) Fotograf zawodowy ze mnie żaden ale myślę że przyjemnie się będzie oglądało. Oto moje cacko: :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pozdrawiam. ;)

Awatar użytkownika
dominik1987
Posty:13
Rejestracja:29 kwie 2013, o 11:42
Samochód:Masterka

Re: VW Golf mk3 GT Special

Post autor: dominik1987 » 13 paź 2013, o 21:44

mialem taka sama niunie piekny wozek
:)

Awatar użytkownika
selwas
Użytkownik
Użytkownik
Posty:104
Rejestracja:10 kwie 2013, o 20:22
Samochód:Boxer 3.0Hdi
Firma:P.H.Trans
Uprawnienia:B,C, HDS
Lokalizacja:Myślenice

Re: VW Golf mk3 GT Special

Post autor: selwas » 25 maja 2014, o 16:55

Siemanko. ;)
Ostatnio mało mam czasu na ogarnianie forum - wybaczcie.
Chciałem wam pokazać aktual mojej furki. Powoli się modzi. Kilka rzeczy zostało jeszcze do zrobienia, aczkolwiek większość zrobiona. :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
selwas
Użytkownik
Użytkownik
Posty:104
Rejestracja:10 kwie 2013, o 20:22
Samochód:Boxer 3.0Hdi
Firma:P.H.Trans
Uprawnienia:B,C, HDS
Lokalizacja:Myślenice

Re: VW Golf mk3 GT Special

Post autor: selwas » 27 mar 2015, o 21:22

Dałem 2,400zł 2 lata temu, ale to było kiedyś. :D Teraz jest dołożone do auta drugie tyle jak nie więcej. :P Trochę pomodziłem z racji że już nie jeżdżę busami, głównie skupiłem się na wnętrzu, nowe radio, fotele recaro z gti, skórzana kierownica i lewarek zmiany biegów, biała alcantara na podsufitce. Przez 2 lata zrobiłem masę rzeczy od nagłośnienia, po rozrządy, hamulce, simmerblocki, konserwacja podłogi, polerka lakieru i wiele wiele szczegółów . :) Jak by ktoś był zainteresowany udzielam się na forum o tematyce golfów. ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pozdrawiam. ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne auta forumowiczów”