Kalendarze 2015 - Lista chetnych

Awatar użytkownika
Dekker
Administrator
Administrator
Posty:416
Rejestracja:9 mar 2013, o 13:59
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Rzeszów
Kontakt:
Kalendarze 2015 - Lista chetnych

Post autor: Dekker » 14 wrz 2014, o 22:29

Kalendarze 2015 zbieramy zamowienia na kalendarze busiarskie na 2015 rok. Jeżeli ktos jest chetny prosze się ponizej wpisywac. Cena 30 zl. Format A4 pionowy
Pomogłem? Podziękuj http://www.facebook.com/pages/Busy-szyb ... 5746436100 <- Lubię to!
Czekamy na wasze wiadomości!
Zobacz również:
memyztransportu.pl - memy z transportu wzięte (typowy spedytor, Andrzej szofer kierowca zawodowy, widzimy sie na dżangłerze)
ebusiarze.pl - darmowe ogłoszenia o pracę dla busiarzy, kierowca międzynarodowy, kierowca krajowy, spedytor
odlotowe-skarpetki.pl - Kolorowe skarpetki,
Śmieszne skarpetki na prezent

Awatar użytkownika
pbyra
Użytkownik
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:14 wrz 2014, o 20:23
Samochód:Ducato 2012
Firma:Borma
Uprawnienia:B

Re: Kalendarze 2015 - Lista chetnych

Post autor: pbyra » 15 wrz 2014, o 07:47

Ja poproszę :)

Awatar użytkownika
rafalsky
Użytkownik
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:12 wrz 2014, o 18:18

Re: Kalendarze 2015 - Lista chetnych

Post autor: rafalsky » 15 wrz 2014, o 19:31

Ja tez

Awatar użytkownika
sebet
Użytkownik
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:16 sty 2014, o 22:08
Samochód:mercedes sprinter
Firma:Sebet
Uprawnienia:A,B,C,D:+E

Re: Kalendarze 2015 - Lista chetnych

Post autor: sebet » 17 wrz 2014, o 21:36

Sebet też jest chętny.

Awatar użytkownika
miczppp
Posty:77
Rejestracja:20 cze 2014, o 17:52
Samochód:Ducato
Firma:kontrans
Uprawnienia:b

Re: Kalendarze 2015 - Lista chetnych

Post autor: miczppp » 18 wrz 2014, o 14:33

Ja również

Awatar użytkownika
Dekker
Administrator
Administrator
Posty:416
Rejestracja:9 mar 2013, o 13:59
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Rzeszów
Kontakt:

Re: Kalendarze 2015 - Lista chetnych

Post autor: Dekker » 18 wrz 2014, o 19:06

Koszt kalendarza to 30 zł + wysyłka

Poniżej kilka zdjęć z projektu:
kal3.png
kal2.png
kal1.png
kalendarz.png

Okładka:
okladka.png
Do 10.10.2014 zbieram zamówienia, po tym czasie realizujemy zamówienia.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Pomogłem? Podziękuj http://www.facebook.com/pages/Busy-szyb ... 5746436100 <- Lubię to!
Czekamy na wasze wiadomości!
Zobacz również:
memyztransportu.pl - memy z transportu wzięte (typowy spedytor, Andrzej szofer kierowca zawodowy, widzimy sie na dżangłerze)
ebusiarze.pl - darmowe ogłoszenia o pracę dla busiarzy, kierowca międzynarodowy, kierowca krajowy, spedytor
odlotowe-skarpetki.pl - Kolorowe skarpetki,
Śmieszne skarpetki na prezent

Awatar użytkownika
SoCzek.
Użytkownik
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:21 kwie 2013, o 19:20

Re: Kalendarze 2015 - Lista chetnych

Post autor: SoCzek. » 19 wrz 2014, o 09:19

Ja również chętny

Awatar użytkownika
Mateusz20
Posty:25
Rejestracja:6 kwie 2013, o 21:03
Samochód:Renault Master 2.5 d
Lokalizacja:Żnin

Re: Kalendarze 2015 - Lista chetnych

Post autor: Mateusz20 » 19 wrz 2014, o 13:54

Moje autko akurat na lipcu, w miesiącu moich urodzin. Również proszę :D

Awatar użytkownika
orys
Użytkownik
Użytkownik
Posty:657
Rejestracja:19 sie 2014, o 02:13
Uprawnienia:B, C, Level D AFS,

Re: Kalendarze 2015 - Lista chetnych

Post autor: orys » 19 wrz 2014, o 15:06

Ja w sprawie formalnej jako autor proponowanych zdjęć.

Udostępniając swoje fotografie portalowi busiarze, oczywiście zaznajomiłem się z regulaminem, który przenosi majątkowe prawa autorskie do moich fotografii na portal i pozwala mu z nimi robić co mu się żywnie podoba. Oczywiście nie mam nic przeciwko temu.

Jednakże wydaje mi się, że autorzy kalendarza nie wzięli pod uwagę paru aspektów.
1. Choć jestem autorem zdjęcia, nie jestem autorem widocznych na nich zarejestrowanych znaków towarowych pewnej firmy. I o ile wysłanie zdjęcia busa który ma na burcie taki znak towarowy mieści się w dozwolonym użyciu to już wykorzystanie zdjęcia takiego busa w celach komercyjnych może naruszać prawa posiadacza takiego znaku. Dlatego zalecałbym jednak wyfotoszopowanie widocznych na zdjęciach logo i adresów firmy.
2. Choć przekazałem na rzecz portalu busiarze prawa autorskie do moich fotografii, są to tylko prawa majątkowe, ponieważ prawo autorskie jako takie jest niezbywalne. Mam zatem nadzieję, że to jest tylko kwestia tymczasowości makiety i że na oryginalnym kalendarzu autorzy zdjęć będą podpisani jak należy.
3. Jeśli w ostatecznej wersji kalendarza znajdą się moje zdjęcie a portal zdecyduje się na wyfotoszopowanie widocznych na nich logo nie należących ani do mnie, ani do portalu busiarze, będzie miała miejsce ingerencja w moje dzieło, na którą będzie potrzebna moja zgoda. Ja się oczywiście zgadzam, ale warto by było, żeby portal busiarze pamietał, że nie wystarczy napisać w regulaminie "jak nam dacie swoje zdjęcie, to ono jest nasze i możemy sobie z nim robić co nam się żywnie podoba" ale pamietało, że obowiazująca ustawa o prawie autorskim wciąż pozostaje nadrzędnym aktem prawnym w stosunku do regulaminu konkursu.

Piszę to tutaj zwyczajnie w trosce o to, żebyście chłopaki śpiesząc się i lecąc ze wszystkim na hurra nie popełnili jakiegoś babola, za którego potem musielibyście płacić ciężką kasę. Bo portal dla busiarzy to jest bardzo fajny pomysł, i byłoby fajnie gdyby jego działalnosć się szybko nie skończyła wraz z koniecznoscią zaspokojenia czyichś naruszonych praw autorskich.

A tak poza tym: czy autorzy zdjęć mogą liczyć na egzemplarz autorski kalendarza? :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Dekker
Administrator
Administrator
Posty:416
Rejestracja:9 mar 2013, o 13:59
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Rzeszów
Kontakt:

Re: Kalendarze 2015 - Lista chetnych

Post autor: Dekker » 19 wrz 2014, o 15:23

orys pisze:Ja w sprawie formalnej jako autor proponowanych zdjęć.

Udostępniając swoje fotografie portalowi busiarze, oczywiście zaznajomiłem się z regulaminem, który przenosi majątkowe prawa autorskie do moich fotografii na portal i pozwala mu z nimi robić co mu się żywnie podoba. Oczywiście nie mam nic przeciwko temu.

Jednakże wydaje mi się, że autorzy kalendarza nie wzięli pod uwagę paru aspektów.
1. Choć jestem autorem zdjęcia, nie jestem autorem widocznych na nich zarejestrowanych znaków towarowych pewnej firmy. I o ile wysłanie zdjęcia busa który ma na burcie taki znak towarowy mieści się w dozwolonym użyciu to już wykorzystanie zdjęcia takiego busa w celach komercyjnych może naruszać prawa posiadacza takiego znaku. Dlatego zalecałbym jednak wyfotoszopowanie widocznych na zdjęciach logo i adresów firmy.
2. Choć przekazałem na rzecz portalu busiarze prawa autorskie do moich fotografii, są to tylko prawa majątkowe, ponieważ prawo autorskie jako takie jest niezbywalne. Mam zatem nadzieję, że to jest tylko kwestia tymczasowości makiety i że na oryginalnym kalendarzu autorzy zdjęć będą podpisani jak należy.
3. Jeśli w ostatecznej wersji kalendarza znajdą się moje zdjęcie a portal zdecyduje się na wyfotoszopowanie widocznych na nich logo nie należących ani do mnie, ani do portalu busiarze, będzie miała miejsce ingerencja w moje dzieło, na którą będzie potrzebna moja zgoda. Ja się oczywiście zgadzam, ale warto by było, żeby portal busiarze pamietał, że nie wystarczy napisać w regulaminie "jak nam dacie swoje zdjęcie, to ono jest nasze i możemy sobie z nim robić co nam się żywnie podoba" ale pamietało, że obowiazująca ustawa o prawie autorskim wciąż pozostaje nadrzędnym aktem prawnym w stosunku do regulaminu konkursu.

Piszę to tutaj zwyczajnie w trosce o to, żebyście chłopaki śpiesząc się i lecąc ze wszystkim na hurra nie popełnili jakiegoś babola, za którego potem musielibyście płacić ciężką kasę. Bo portal dla busiarzy to jest bardzo fajny pomysł, i byłoby fajnie gdyby jego działalnosć się szybko nie skończyła wraz z koniecznoscią zaspokojenia czyichś naruszonych praw autorskich.

A tak poza tym: czy autorzy zdjęć mogą liczyć na egzemplarz autorski kalendarza? :)

Własnie wziąłem pod uwagę twoje spostrzeżenia.
Odnośnie pracy końcowej to na każdym zdjęciu bez względnie będzie widniał napis kto jest autorem zdjęci oraz wszelkie znaki towarowe będą zasłonięte.
Bardzo dziękuje za te cenne informacje. Przyznaje się bez bicia że faktycznie popełniłem błąd.
A tak poza tym: czy autorzy zdjęć mogą liczyć na egzemplarz autorski kalendarza?
Zobaczymy czy pozwolą na to fundusze forumowe, jeżeli nie to mogą liczyć na zniżkę.
Pomogłem? Podziękuj http://www.facebook.com/pages/Busy-szyb ... 5746436100 <- Lubię to!
Czekamy na wasze wiadomości!
Zobacz również:
memyztransportu.pl - memy z transportu wzięte (typowy spedytor, Andrzej szofer kierowca zawodowy, widzimy sie na dżangłerze)
ebusiarze.pl - darmowe ogłoszenia o pracę dla busiarzy, kierowca międzynarodowy, kierowca krajowy, spedytor
odlotowe-skarpetki.pl - Kolorowe skarpetki,
Śmieszne skarpetki na prezent

Zablokowany

Wróć do „Gadżety forumowe”