B.WEBER Sp. z o, Poznań

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS
B.WEBER Sp. z o, Poznań

Post autor: Dychu » 27 sie 2017, o 11:24

Witam Was,
Czy ktoś z obecnych, pracuje lub pracował, miał doczynienia z Poznańską firmą B.Weber Sp. z o.o. ?
Mają chłodnie i całkiem sensownie rozmawiało mi się z bossem no ale wiadomo, telefonicznie wszystkie bossy są przekonywujące :-).
Będę wdzięczny za informację.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Zoltek
Użytkownik
Użytkownik
Posty:77
Rejestracja:28 paź 2016, o 17:41
Samochód:Renault Master
Firma:ZolTrans
Uprawnienia:T,B,B+E,C,C+E,KK,KO
Lokalizacja:małopolskie
Kontakt:

Re: B.WEBER Sp. z o, Poznań

Post autor: Zoltek » 1 wrz 2017, o 13:57

Miałem okazję współpracować z tą firmą. Było to co prawda tylko jedno zlecenie ale współpraca bez najmniejszego problemu, płatność terminowa bez konieczności przypominania się czy dopytywania na kiedy przewidywany jest przelew. Ogólnie jestem zadowolony ze współpracy i na dzień dzisiejszy mogę polecić.

Natomiast nie mam pojęcia jak wygląda współpraca długoterminowa. Jeśli wyłącznie na zasadzie zleceń to można zaryzykować.

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: B.WEBER Sp. z o.o Poznań

Post autor: Dychu » 1 wrz 2017, o 15:01

Zoltek pisze:Miałem okazję współpracować z tą firmą. Było to co prawda tylko jedno zlecenie ale współpraca bez najmniejszego problemu, płatność terminowa bez konieczności przypominania się czy dopytywania na kiedy przewidywany jest przelew. Ogólnie jestem zadowolony ze współpracy i na dzień dzisiejszy mogę polecić.

Natomiast nie mam pojęcia jak wygląda współpraca długoterminowa. Jeśli wyłącznie na zasadzie zleceń to można zaryzykować.
Dzięki wielkie kolego za rzeczowe informacje bo jak wiesz, nie często piszę się o dobrych firmach, wszyscy narzekają, że każdy boss to oszust itd., a przecież obaj wiemy jacy są też kierowcy :-).

Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkopolskie”