Sensowna firma w wielkopolsce

Awatar użytkownika
toshiba
Użytkownik
Użytkownik
Posty:71
Rejestracja:11 gru 2014, o 12:08
Sensowna firma w wielkopolsce

Post autor: toshiba » 14 lut 2016, o 13:20

Witam.
Jak w temacie, czy zna ktoś firmę która oferuje sensowne warunki pracy i sensowną płacę?
Najlepiej rejon północny wielkopolski.
Chodzi mi o klasyczny schemat, że szef daje auto, etc. Nie chodzi o spedycje dla własnego auta.
Wiem, że dla pojęcie sensowna pensja i sensowne warunki pracy znaczą coś innego, ale myślę, że z grubsza wiadomo o co chodzi.
Oczywiście odpowiedz może też być na priv.

Awatar użytkownika
kajos
Użytkownik
Użytkownik
Posty:86
Rejestracja:21 lut 2015, o 00:06
Samochód:Pastuch
Firma:ujowa
Uprawnienia:wszystkie
Lokalizacja:Chodzież

Re: Sensowna firma w wielkopolsce

Post autor: kajos » 20 lut 2016, o 18:07

brak sensownych firm
wiekszosc 3/1 a niektorzy 4/1 (to sobie barany niech sami jezdza )

jak ktos umie dobrze liczyc to system 4/1 jest jak najmniej oplacalny nawet jak by placili 1 tys wiecej

Awatar użytkownika
gniezno
Użytkownik
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:28 lut 2016, o 21:21
Samochód:Boxer 2014
Uprawnienia:B

Re: Sensowna firma w wielkopolsce

Post autor: gniezno » 28 lut 2016, o 21:56

Siemka.
Szukając pracy postaw sie na miejscu pracodawcy. Nie oczekuj, że na przerzutach w ciemno da Ci 5-6 z przodu skoro nie znasz angielskiego i niemieckiego (tak twoj szef traci zlecenia bo nie znasz języka) i najchetniej przejechalbyś 5000km przez miesiąc. Biznes musi zarabiać żeby starczyło na twoją pensję i nie tylko;).
Weź pod uwage fakt, że na wyjeździe z PL i powrocie szef zarabia mniej stąd głupi system 3/1 lub dłużej. Żeby pracodawca mógł zaoferować Ci 3500zl do reki z zusem itp. musisz przejechać minimum 11000km. Fajnie sie liczy ile szefowi wpłynie za twoje ciezko przejechane kilometry, ale to szef buli za auto, paliwo, twoje ubezpieczenie i ubezpieczenie auta i firmy, księgową, podatki, wyposażenie auta czy naprawy i milion innych. Unikaj ofert z "kilometrówkami" albo innymi nielegalnymi sposobami rozliczeń. Jeśli widzisz oferte pracy wyślij CV i zadzwoń po godzinie-dwóch. Potencjalny szef potraktuje Cie poważniej słysząc przez telefon, że wysłałeś CV. Tylko dzwoniąc masz znikome szanse na dostanie pracy. Jeśli szukasz pracy w tej branży pracy przez kilka miesięcy bez powodzenia to odpuść i szukaj roboty na magazynie w gądkach przez pośrednika. Na pewno tam dobrze zarobisz. Pozdro;)

Awatar użytkownika
kajos
Użytkownik
Użytkownik
Posty:86
Rejestracja:21 lut 2015, o 00:06
Samochód:Pastuch
Firma:ujowa
Uprawnienia:wszystkie
Lokalizacja:Chodzież

Re: Sensowna firma w wielkopolsce

Post autor: kajos » 29 lut 2016, o 03:26

gniezno pisze:Siemka.
Szukając pracy postaw sie na miejscu pracodawcy. Nie oczekuj, że na przerzutach w ciemno da Ci 5-6 z przodu skoro nie znasz angielskiego i niemieckiego (tak twoj szef traci zlecenia bo nie znasz języka) i najchetniej przejechalbyś 5000km przez miesiąc. Biznes musi zarabiać żeby starczyło na twoją pensję i nie tylko;).
Weź pod uwage fakt, że na wyjeździe z PL i powrocie szef zarabia mniej stąd głupi system 3/1 lub dłużej. Żeby pracodawca mógł zaoferować Ci 3500zl do reki z zusem itp. musisz przejechać minimum 11000km. Fajnie sie liczy ile szefowi wpłynie za twoje ciezko przejechane kilometry, ale to szef buli za auto, paliwo, twoje ubezpieczenie i ubezpieczenie auta i firmy, księgową, podatki, wyposażenie auta czy naprawy i milion innych. Unikaj ofert z "kilometrówkami" albo innymi nielegalnymi sposobami rozliczeń. Jeśli widzisz oferte pracy wyślij CV i zadzwoń po godzinie-dwóch. Potencjalny szef potraktuje Cie poważniej słysząc przez telefon, że wysłałeś CV. Tylko dzwoniąc masz znikome szanse na dostanie pracy. Jeśli szukasz pracy w tej branży pracy przez kilka miesięcy bez powodzenia to odpuść i szukaj roboty na magazynie w gądkach przez pośrednika. Na pewno tam dobrze zarobisz. Pozdro;)
jezeli mnie chcesz uczyc o dzialanosciach to zly adres :lol:
znam to od podszewki i to w kilku dziedzinach

Awatar użytkownika
gniezno
Użytkownik
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:28 lut 2016, o 21:21
Samochód:Boxer 2014
Uprawnienia:B

Re: Sensowna firma w wielkopolsce

Post autor: gniezno » 29 lut 2016, o 10:08

Porada była dla Toshiby. (Nie mam oczywiście zamiaru wskazywać mu gdzie sie ma lub może zatrudnić), nie do osła, który na forum umie tylko narzekać;) Ja osobiście podziwiam Cie kajos, że liczysz za szefa co mu sie bardziej opłaca, ale wywnioskowałem, że od podejmowania decyzji nie jesteś. Trzeba znać swoje miejsce gdziekolwiek się jest.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
toshiba
Użytkownik
Użytkownik
Posty:71
Rejestracja:11 gru 2014, o 12:08

Re: Sensowna firma w wielkopolsce

Post autor: toshiba » 29 lut 2016, o 15:09

Dzięki Gniezno za rady na co zwracać uwagę w ogłoszeniu i za wyjaśnienie, co szef musi zapłacić i że jeszcze musi też jemu coś zostać.
Ogłoszenia bywają piękne, rozmowy jeszcze piękniejsze a realia już nie koniecznie.
Pytałem, raczej konkretnie, że np w firmie xxx jeździ kolega, zięć, wujek, etc i sobie chwali.
Post jeśli chodzi o mnie nieaktualny, prace już mam, ale może komuś się przyda.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkopolskie”