kobierski mt - proszę o opinie

Awatar użytkownika
toshiba
Użytkownik
Użytkownik
Posty:71
Rejestracja:11 gru 2014, o 12:08
kobierski mt - proszę o opinie

Post autor: toshiba » 14 gru 2015, o 12:50

Jak w temacie, zna ktoś? Pracował? Słyszał coś?

Awatar użytkownika
kajos
Użytkownik
Użytkownik
Posty:86
Rejestracja:21 lut 2015, o 00:06
Samochód:Pastuch
Firma:ujowa
Uprawnienia:wszystkie
Lokalizacja:Chodzież

Re: kobierski mt - proszę o opinie

Post autor: kajos » 6 sty 2016, o 03:45

a skad oni sa ?

Awatar użytkownika
kajos
Użytkownik
Użytkownik
Posty:86
Rejestracja:21 lut 2015, o 00:06
Samochód:Pastuch
Firma:ujowa
Uprawnienia:wszystkie
Lokalizacja:Chodzież

Re: kobierski mt - proszę o opinie

Post autor: kajos » 21 sty 2016, o 12:15

to moze pomoge ;)
jesli to z ok Chodziezy to lepiej dac sobie luz

jako ze kiedys bylem tam na rozmowie,na robocie mi nie zalezalo na szybko to sobie odpuscilem
proponowali zarobki od 3100 do 3600 na reke za 3/1 do mozliwosci przeciagniecia na 4 tyg (jak znam zycie to w praktyce na 4 tyg by wyjazdy byly)
auto nie stale tylko zawsze inne bo wlasciciel twierdzi ze przez tydz nie moze stac tylko zarabiac
dal mi do zrozumienia ze jak bym pracowal to o zarobkach nie mam rozmawiac z innymi kierowcami z firmy bo on z kazdym oddzielnie sie umawia i placi :lol:
smiech na sali a smrod z tego ze w miescie jeszcze czulem

aha
i oczywiscie samozatrudnienie ale on oplaca wszystko
uczac sie z zycia to by spoznial sie z oplatami az na koncu by nazbieralo sie oplat (tak firmy robia )
ja jestem za cwany na te numery juz bo w zawodzie juz 15lat jestem na wszystkich pojazdach

ogolnie firma nie godna polecenia
zreszta non stoper oglaszaja sie na OLXie

teraz pracuje na duzym aucie ale w wolnej chwili przegladam oferty
wiekszosc firm ma brak kierowcow a bedzie jeszcze gorzej
sam mam propozycje pracy ale narazie za tak marne grosze ze sie tylko smieje :P

Awatar użytkownika
busiarz123456
Użytkownik
Użytkownik
Posty:14
Rejestracja:4 gru 2016, o 20:46

Re: kobierski mt - proszę o opinie

Post autor: busiarz123456 » 25 cze 2017, o 19:25

Dziad trans placi kilometrowke ktora jest w Pl nielegalna. Weekend 50zl . Wykorzystuje kierowcow.

Awatar użytkownika
niedzwiedz123
Użytkownik
Użytkownik
Posty:160
Rejestracja:27 lut 2016, o 12:02

Re: kobierski mt - proszę o opinie

Post autor: niedzwiedz123 » 25 cze 2017, o 23:40

Na jakiej podstawie twierdzisz ze kilometrowka jest nielegalna?

Awatar użytkownika
Ucho Prezesa
Użytkownik
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:23 sty 2017, o 11:41

Re: kobierski mt - proszę o opinie

Post autor: Ucho Prezesa » 27 cze 2017, o 20:20

Chcialbys praciOwac na kilometrowki majac rodzine na utrzymaniu? Stojac po kilka dni gdy dwieta sa? Taki dziad trans nigdy nie będzie miał dobrego kierowcy i na stałe kierowcy jeżdżąc w święta wielorazowBoże Narodzenie stawka rośnie dwukrotnie trzykrotnie nikt ci nie wyjedzie na kilometrówkę wykorzystujecie Ukraińców nieświadomych Polaków Chcecie sami jeździcie porządne firmy płacą dniówki bo nie ma cię w domu nie ma cię z rodziną Nie ma cię z dziećmi To jest twój czas pracy należy być uczciwym panowie. nie zapłacicie dniówki mądry kierowca pomimo waszych dpGps-ów na paliwie i tak sobie dorobić 1000 1500 zł miesięcznie panowie uczciwe firmy dają bonus za niskie spalanie nie trzeba kombinować trzymają pracowników po 2 po 5 lat ludzie pracują ataki dziad Trans nigdy niczego się nie dorobi po Włoszech jeździ landówka i tak dalej i tak dalej Im mniejsze miasto tym większe dziad transy. z

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: kobierski mt - proszę o opinie

Post autor: Dychu » 28 cze 2017, o 09:20

Tak samo uważam jak kolega Ucho Prezesa i tu nie trzeba jakiś wyliczeń, wykresów bo nie da się tego zrobić. Każdy fracht to inna bajka i każde miejsce gdzie jedziesz też. W jednym się wypakujesz w 15 minut, w innym będziesz stał 4 godziny i co, za free ? . Pomyśl o przeprawach na wyspy, pomyśl ile czasu tracisz czekając na kolejny fracht, to wszystko przy takiej polityce masz za free więc spokojnie możesz otworzyć swoją działalność i nazwać ją...Czerwony Krzyż New :-).
Miałem wiele ofert po 30 groszy od km...olełem wszystkie.
Pozdrawiam,
Andrzej

Awatar użytkownika
busiarz123456
Użytkownik
Użytkownik
Posty:14
Rejestracja:4 gru 2016, o 20:46

Re: kobierski mt - proszę o opinie

Post autor: busiarz123456 » 29 cze 2017, o 19:47

kobierskiego ciągle są ekspresynigdy nie poda godziny załadunku wyładunku tylko wszystko jest na wczoraj tak naprawdę on dobrze wie jakie są godziny załadunku rozładunku do której firma pracuje tyle że kierowcy nie powie kierowca zajeżdża normalne firmy tego nie robią

Awatar użytkownika
niedzwiedz123
Użytkownik
Użytkownik
Posty:160
Rejestracja:27 lut 2016, o 12:02

Re: kobierski mt - proszę o opinie

Post autor: niedzwiedz123 » 30 cze 2017, o 16:30

Moze jeszcze raz rozwine - na jakiej podstawie prawnej kilometrowka jest nielegalna? Ucho prezesa napisal, ze w Polsce kilometeowka jest nielegalna, wiec pasowaloby to uzasadnic, a nie mowic ze nie powinienem miec prawa podpisac z pracodawca umowy jaka mi sie podoba.

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: kobierski mt - proszę o opinie

Post autor: Dychu » 30 cze 2017, o 18:12

niedzwiedz123 pisze:Moze jeszcze raz rozwine - na jakiej podstawie prawnej kilometrowka jest nielegalna? Ucho prezesa napisal, ze w Polsce kilometeowka jest nielegalna, wiec pasowaloby to uzasadnic, a nie mowic ze nie powinienem miec prawa podpisac z pracodawca umowy jaka mi sie podoba.
Czepiasz się niedźwiedziu jeden kolegi :-), co za różnica czy jest to prawne czy nie, ważne, że to wyzysk i dymanie nas, kierowców. Jeśli mam tylko jeździć, OK, wchodzę w to ale jak mam się przeprawiać na wyspy, czekać jak mnie jaśniepan wózkowy załaduje i stracić wiele godzin czyli w sumie...ładując się, przeprawiając się, robimy to gratis dla firmy bo to nie kilometry :-).

Pozdrawiam Niedźwiedziu i odpuść koledze, zagotował się jak woda w chłodnicy i nie dziwie mu się, tyle, że ja już do takiego kurews... przywykłem bo to PL.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkopolskie”