kobierski mt - proszę o opinie

Awatar użytkownika
busiarz123456
Użytkownik
Użytkownik
Posty:14
Rejestracja:4 gru 2016, o 20:46
Re: kobierski mt - proszę o opinie

Post autor: busiarz123456 » 1 lip 2017, o 19:04

ponadto Czy chciałbyś pracować z daleka od domu zrobić 10000 km przez miesiąc i tak naprawdę nic zarobić czy jako pracodawca chciałbyś tak pracować No chyba nie kolego Po prostu ludzie trzeba być ludzkim nie obliczone na cudzą krzywdę trzeba być człowiekiem

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: kobierski mt - proszę o opinie

Post autor: Dychu » 1 lip 2017, o 21:52

busiarz123456 pisze:u mnie w firmie dziennie robię 800 km czasami 1000 gdy nie mam sił proszę spedycję o krótszą trasę robię w tygodniu 4000 km 3,5 1000 km różnie to wygląda ale dniówkę mam płacone zawszejestem ciekaw czy wasi kierowcy przestrzegają czasu pracy kierowcy No bo jeśli na przykład u kobier skiego jeździ się trasę 1000 km ponad na drugi dzień znowu 1500 km i nie ma czasu na sen to czy to jest legalne
Kolego, moim zdaniem jak już napisałem w innym wątku, uczciwie dla firmy i dla nas, to 4.000 km tygodniowo i wtedy i firma zarobi i my mamy czas ażeby coś zjeść, wykąpać się, odpocząć. Firma nie może być niezadowolona bo robiąc 4.000 km w tygodniu, nie stoimy na parkingu tylko zarabiamy dla firmy. Inną sprawą jest czas pracy. Busik nie ma tacho więc zawsze będziemy jeździć ile się da, to zresztą specyfika tego rodzaju pracy i to wszyscy wiemy. Książeczki w Niemczech i Francji, to wiadomo, fikcja, wpisujemy tak jak powinno to wyglądać czyli 9 godzin jazdy, 6 inne prace i 9 godzin odpoczynku i wszystko jest OK. Legalne, nielegalne, jaka to różnica, przyjmując się na busa, wiemy jak wygląda ta praca więc godzimy się na takie warunki. Ja natomiast zawsze pytam o przebiegi miesięczne i podkreślam to co tu napisałem, jeśli firma to szanuje to jest szansa na owocną współpracę. Nigdy nie godzę się na przełądunki i to też zaznaczam na wstępie ażeby nie było później pretensji. Wiadomo, bywają często expresy ale i to jest do ogarnięcia jak po takiej dłuższej trasie, mamy dość odpoczynku ażeby znów zasuwać kolejny tysiąc, nigdy nie mówię nie jak jest to robione z sensem i poszanowaniem dla naszego życia. Co do kutra a kreta, to wiesz....jak się godzisz na kilometry to liczysz się z przeprawami za fee i załadunkami czyli jak czekasz na załadunek, rozładunek po 2-3 godziny to przecież na własną prośbę, sam się zgodziłeś na taką formę współpracy więc do kogo pretensje ? :-).

Awatar użytkownika
KobierskiAutoHandel
Użytkownik
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:28 gru 2013, o 13:33
Samochód:Master/Ducato/Jumper
Firma:Kobierski MT
Uprawnienia:A, B, C, C+E

Re: kobierski mt - proszę o opinie

Post autor: KobierskiAutoHandel » 13 lip 2017, o 12:16

Witajcie :)

Przepraszam że piszę ze starego konta (założone 28 gru 2013) ale znajomi podesłali nam linka do poczytania :)
Czasami fajnie dowiedzieć się czegoś nowego o swojej firmie, ale tak czy inaczej wszystkie opinie traktujemy ze sporym dystansem do siebie ;-)

Kolega busiarz123456 może się ujawni jak tak wszystko o nas wie :D?
Się uśmialiśmy w biurze :lol:

Pozdrawiam,
Szymon :)

P.S. Zainteresowanych zapraszam na pw, mamy wszystko do wglądu :)

Awatar użytkownika
busiarz123456
Użytkownik
Użytkownik
Posty:14
Rejestracja:4 gru 2016, o 20:46

Re: kobierski mt - proszę o opinie

Post autor: busiarz123456 » 19 lip 2017, o 15:11

Kobierski MT zmienia kierowcow tak czesto jak zuzyta rolke papieru toaletowego w ubikacji...

Awatar użytkownika
KobierskiAutoHandel
Użytkownik
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:28 gru 2013, o 13:33
Samochód:Master/Ducato/Jumper
Firma:Kobierski MT
Uprawnienia:A, B, C, C+E

Re: kobierski mt - proszę o opinie

Post autor: KobierskiAutoHandel » 21 lip 2017, o 12:33

Co najmniej od pół roku mamy pełną obsadę :)
Masz jeszcze jakieś wieści z serii science fiction :lol: :mrgreen: ?

Pozdrawiam,
Szymon.

Awatar użytkownika
Dychu
Użytkownik
Użytkownik
Posty:753
Rejestracja:21 cze 2017, o 11:44
Samochód:Master Wejkama
Uprawnienia:B,C,C+E, ADR, HDS

Re: kobierski mt - proszę o opinie

Post autor: Dychu » 22 lip 2017, o 19:37

KobierskiAutoHandel pisze:Co najmniej od pół roku mamy pełną obsadę :)
Masz jeszcze jakieś wieści z serii science fiction :lol: :mrgreen: ?

Pozdrawiam,
Szymon.
Aż tyle płacisz czy robisz im cotygodniowe weekendy ? :-). Nie wiele jest firm które mają pełną obsadę z wiadomych względów.

Pozdrawiam Szymonie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkopolskie”