Peugeot Boxer 3.0

Opisy oraz galerie naszych Busów
Regulamin forum
1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu.
2. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Obsługiwane kierunki: -
3. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 2 są obowiązkowe.
4. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
5. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.
6. Nie używamy klawisza CAPS LOCK gdyż pisanie z jego użyciem wśród społeczności internetowej uznawane jest za krzyk, a tego nie chcemy na tym forum i w tym dziale.
7. NIE umieszczamy tematów technicznych, zapytań gdzie kupić, ogłoszeń kupię/sprzedam i tym podobnym. Tematy takie będą usuwane.
Awatar użytkownika
Kamil-94
Użytkownik
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:15 cze 2014, o 09:46
Samochód:Peugeot Boxer
Firma:Ered
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Gdańsk
Peugeot Boxer 3.0

Post autor: Kamil-94 » 15 cze 2014, o 10:21

Witam chciałbym Wam przedstawić auto którym od niedawna poruszam się po Europejskich drogach. Jak na gościa który chwilę ma prawo jazdy myślę że lepiej nie mogłem trafić. Ale dobra dość gadania przejdźmy do konkretów. Marka: Peugeot Model: Boxer Rok produkcji: 2013 Przebieg: 54636 km Silnik: 3.0 HDI 180 km Wyposażenie: tempomat,radio fm cd,radio cb,webasto,siedzenia pokryte materiałem z niewiem czego to dokładnie ale taka niby eko skóra,pneumatyczne zawieszenie na tylnej osi,kurnik Lamico. Kierunki: Obsługuję nim całą Europę czyli poprostu tam gdzie jest ładunek tam jadę. Plany jakie mam do auta to zakup długiej półki i to chyba na tyle i ewentualnie jakaś niebieska lampka do kabiny. Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
LisTruck
Użytkownik
Użytkownik
Posty:76
Rejestracja:11 lut 2014, o 22:17
Samochód:Omega, Transit TDDI
Uprawnienia:B, CE

Re: Peugeot Boxer 3.0

Post autor: LisTruck » 15 cze 2014, o 11:19

Przyjemny Boxerek, idealny motorek, przebieg nie wielki więc autko nie zjeżdżone, fajnie że ma firankę ;)
W jakim systemie jeździsz? Najważniejsze żeby praca się podobała i kasa żeby się zgadzałą :) Miłego zwiedzania europy i szerokości :)

Awatar użytkownika
Kamil-94
Użytkownik
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:15 cze 2014, o 09:46
Samochód:Peugeot Boxer
Firma:Ered
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Gdańsk

Re: Peugeot Boxer 3.0

Post autor: Kamil-94 » 15 cze 2014, o 11:33

Sprawa systemu wygląda tak umownie mam 2 tygodnie w trasie i weekend w domu. Ale jak mam ochotę no to siedzę 3 tygodnie w kabinie.

Awatar użytkownika
symyrytyfy
Użytkownik
Użytkownik
Posty:78
Rejestracja:17 gru 2013, o 11:33
Uprawnienia:B,C,C+E

Re: Peugeot Boxer 3.0

Post autor: symyrytyfy » 15 cze 2014, o 11:38

Firany sam robiłeś czy kupowane? Jak ze stelażem do firan?

Awatar użytkownika
Kamil-94
Użytkownik
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:15 cze 2014, o 09:46
Samochód:Peugeot Boxer
Firma:Ered
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Gdańsk

Re: Peugeot Boxer 3.0

Post autor: Kamil-94 » 15 cze 2014, o 11:40

Kupowane na allegro. 150 zł i na przedniej falbanie mam wyhaftowany napis Peugeot i logo. A stelażu do firanek nie mam po prostu mam je na rzepy najtańsze i też dobre rozwiązanie.

Awatar użytkownika
TranSal-Express
Użytkownik
Użytkownik
Posty:22
Rejestracja:22 kwie 2015, o 11:24
Uprawnienia:B

Re: Peugeot Boxer 3.0

Post autor: TranSal-Express » 22 kwie 2015, o 11:44

Kolego jak się spisuje ten silnik ? Dużo Ci spala przy ładunku np. 1,5 tony ? Jak z awaryjnością? Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze Busy”