wjkama by jezus

Opisy oraz galerie naszych Busów
Regulamin forum
1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu.
2. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Obsługiwane kierunki: -
3. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 2 są obowiązkowe.
4. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
5. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.
6. Nie używamy klawisza CAPS LOCK gdyż pisanie z jego użyciem wśród społeczności internetowej uznawane jest za krzyk, a tego nie chcemy na tym forum i w tym dziale.
7. NIE umieszczamy tematów technicznych, zapytań gdzie kupić, ogłoszeń kupię/sprzedam i tym podobnym. Tematy takie będą usuwane.
Awatar użytkownika
jezus
Posty:33
Rejestracja:17 cze 2013, o 14:42
Samochód:boxer 160hp
Uprawnienia:b c adr
wjkama by jezus

Post autor: jezus » 10 kwie 2014, o 22:28

Witam. Właśnie dostałem nowego busika. Ducato posiada serce 3.0 180 kucy Wyposażenie to : clima , tempomat, wielo-funkcujna kierownica , półka nad głową ,zintegrowane 2-wu dinowe radio , chłodnia termo-king'a 6-palet, i wejkama .... oto fotki :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

przebieg.. 540km
Obrazek

małe zakupy radio cb president johny III i antenka midland
Obrazek

mały kierowca

Obrazek


wiecej zdjęć niebawem 8-)

Awatar użytkownika
Mich@ł
Użytkownik
Użytkownik
Posty:47
Rejestracja:27 wrz 2013, o 17:40
Samochód:Opel
Firma:---
Uprawnienia:B

Re: wjkama by jezus

Post autor: Mich@ł » 11 kwie 2014, o 16:59

Nie wiem czemu ale za nic nie mogę się przekonać do tych nowych kabin sypilanych czy jak to ujać. Wyglądają te auta tak trochę kosmicznie. :mrgreen:

Awatar użytkownika
driver856
Użytkownik
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:13 cze 2013, o 09:30
Samochód:Fiat Ducato 160
Firma:-
Uprawnienia:-
Lokalizacja:~Grodzisk Wlkp~

Re: wjkama by jezus

Post autor: driver856 » 11 kwie 2014, o 22:34

Mich@ł pisze:Nie wiem czemu ale za nic nie mogę się przekonać do tych nowych kabin sypilanych czy jak to ujać. Wyglądają te auta tak trochę kosmicznie. :mrgreen:
Tak jak mówisz, jedynie te kabiny pasują do lawet, ze zwykłą zabudową wygląda kosmicznie :twisted: . Ale nie wygląda źle i dobrze że chłodnia, z tyłu tylko drzwiczki i heja .

Awatar użytkownika
jezus
Posty:33
Rejestracja:17 cze 2013, o 14:42
Samochód:boxer 160hp
Uprawnienia:b c adr

Re: wjkama by jezus

Post autor: jezus » 12 kwie 2014, o 09:21

driver856 pisze:
Mich@ł pisze:Nie wiem czemu ale za nic nie mogę się przekonać do tych nowych kabin sypilanych czy jak to ujać. Wyglądają te auta tak trochę kosmicznie. :mrgreen:
Tak jak mówisz, jedynie te kabiny pasują do lawet, ze zwykłą zabudową wygląda kosmicznie :twisted: . Ale nie wygląda źle i dobrze że chłodnia, z tyłu tylko drzwiczki i heja .

nie tylko bo dochodzi odpowiedzialnośc za temperature :D

Awatar użytkownika
TrawerCT
Użytkownik
Użytkownik
Posty:20
Rejestracja:31 sty 2014, o 23:50
Samochód:Master
Firma:Trawer Toruń
Uprawnienia:B

Re: wjkama by jezus

Post autor: TrawerCT » 12 kwie 2014, o 19:08

Kosmicznie czy nie ciekawe jak sie w tym czyms spi Ale zapewne kolega podzieli se z nami wrazeniami z pierwszej nocki :-) Narazoe plus tych kabin to taki ze wiadomo co sie w kabinie dzieje

Awatar użytkownika
xmati3
Użytkownik
Użytkownik
Posty:34
Rejestracja:27 lut 2014, o 16:55
Uprawnienia:B,C,KW

Re: wjkama by jezus

Post autor: xmati3 » 13 kwie 2014, o 14:39

Kolego pochwal się jak w tym się śpi? Wcale tak źle nie wygląda, a i pewnie opór jest mniejszy niż przy kurniku, więc i spalanie może się obniżyć ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze Busy”