Renault Master 2.3 150KM "Red Złom"

Opisy oraz galerie naszych Busów
Regulamin forum
1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu.
2. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Obsługiwane kierunki: -
3. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 2 są obowiązkowe.
4. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
5. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.
6. Nie używamy klawisza CAPS LOCK gdyż pisanie z jego użyciem wśród społeczności internetowej uznawane jest za krzyk, a tego nie chcemy na tym forum i w tym dziale.
7. NIE umieszczamy tematów technicznych, zapytań gdzie kupić, ogłoszeń kupię/sprzedam i tym podobnym. Tematy takie będą usuwane.
Awatar użytkownika
FRONT242
Posty:650
Rejestracja:10 kwie 2014, o 20:30
Samochód:Sprinter 513
Firma:TRaNsTeRRoR
Uprawnienia:A B+E C
Lokalizacja:WaTyKaN
Re: Renault Master 2.3 150KM "Red Złom"

Post autor: FRONT242 » 14 maja 2014, o 13:10

Agencik - no ponoc tak jak firma robiaca kurniki to zabezpiecza to jest wystarczajace .
Po zamontowaniu kurnika przyjechalem do domu i sprawdzilem jak to wyglada z gory . Co drugi korek byl otwarty i bylo widac srobe , wiec zalalem do silikonem , zamknolem korek i jeszcze raz lekko zasilikonowalem z gory .
" Na zimne dmuchac " i pozniej nie miec zaplesnialej kabiny bo jest minimalny przeciek . Nie ma tu o czym dalej dyskutowac , ja uwazam ze 5 minut roboty i 15 zeta za silikon to nie jest wielkie przedsiewziecie . Firmy robia , montuja a ty sie dalej o to troszcz , ich to wali co i jak , zaplacone i nextone please .
"Każdy normalny człowiek ma od czasu do czasu ochotę splunąć w dłonie, zatrzeć ręce, wywiesić czarną flagę na maszcie i zacząć podrzynać gardła."
:Henry Louis Mencken:

Awatar użytkownika
agencik
Użytkownik
Użytkownik
Posty:42
Rejestracja:14 mar 2014, o 21:12
Samochód:Renault :(
Firma:Dar-Trans
Uprawnienia:B, tram, sztapl,
Lokalizacja:Szczecin

Re: Renault Master 2.3 150KM "Red Złom"

Post autor: agencik » 14 maja 2014, o 13:22

Racja racja, też w wejkamem miałem schody i w pierwszej trasie już musiałem połowę rozebrać bo instalacja nie działała i te cholerne jarzeniówki spadały ze ścian zanim do granicy na normalne drogi dojechałem.
Wszystko na sztukę, a żebym się nawet nie usiłował upominać to dali w aucie wielką kartkę z tym czego gwarancja nie obejmuje i tam właściwie wszystko jest wypisane.
Więc NAWET NIE PRÓBUJ NIC REKLAMOWAĆ - mogli spokojnie napisać zamiast drukować całą kartkę.
Okazało się, że wtyki instalacji miały powyginane styki trzeba było je rozłączyć, wyprostować, poprawnie zamontować wtyk w gniazdo, a lampy chwycić punktowo kropelką i nie urywają się już z listew.
O niedogodnościach leżanek już nie będę pisał choć i je trzeba przerobić bo ktoś kto to zaprojektował (dam se palca obciąć) nigdy jednej nocy w tym nie spędził.
Sie cita, sie wie.
Sie pyta, sie wie jeszcze więcej ;)
https://plus.google.com/107920073629536521308/about

Awatar użytkownika
raptownywaldek
Użytkownik
Użytkownik
Posty:25
Rejestracja:31 lip 2013, o 18:06
Samochód:Renault

Re: Renault Master 2.3 150KM "Red Złom"

Post autor: raptownywaldek » 24 lut 2016, o 17:19

Wilgoć w kurniku pod materacem spowodowana jest złym albo brakiem przewietrzania wnętrza.Kupić należy wkłady absorbcyjne pochłaniające wilgoć i zamiast pic na weekendach wyciągnąć materac i wysuszyć jeszcze wtedy gdy nie jest to wstyd zrobić.Spać na zapleśniałym materacu z grzybem to paranoja.
Kratki wentylacyjne nie są dla ozdoby a wszelakie zaklejanie ich prowadzi,że wilgoć się skrapla.

Awatar użytkownika
Sendula
Użytkownik
Użytkownik
Posty:148
Rejestracja:6 maja 2015, o 22:52
Samochód:Opel Movano/winda
Firma:Robi
Uprawnienia:b
Lokalizacja:Inowrocław/Europa

Re: Renault Master 2.3 150KM "Red Złom"

Post autor: Sendula » 12 kwie 2016, o 22:29

A ja dzis przezylam ostatnie pozegnanie z moją babcia (2013 marzec). Jutro zostaje sprzedana :-(
Byla ze mna od listopada i nigdy nie zawiodla. Dzis przywiozla mnie z Europy i trzeba było zabrać wszystkie swoje rzeczy. Teraz wolne do czasu odbioru NOWEGO Opla Movano, ktory bedzie gotow na początku tygodnia.
Zal, bo naprawde wdzieczne autko było. Klimatronik, fotel na biegunach i wszysko inne poza tempomatem.

Awatar użytkownika
JaroBusiarz
Użytkownik
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:26 kwie 2016, o 18:19

Re: Renault Master 2.3 150KM "Red Złom"

Post autor: JaroBusiarz » 26 kwie 2016, o 18:21

Ładny nawet. Podoba mi się kolor.

Awatar użytkownika
Sendula
Użytkownik
Użytkownik
Posty:148
Rejestracja:6 maja 2015, o 22:52
Samochód:Opel Movano/winda
Firma:Robi
Uprawnienia:b
Lokalizacja:Inowrocław/Europa

Re: Renault Master 2.3 150KM "Red Złom"

Post autor: Sendula » 2 maja 2016, o 00:29

Ja zwracam uwage na stan techniczny i komfort :-), jak to kobieta ;-) kolor ma duzo mniejsze znaczenie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze Busy”