Mercedes Sprinter 324

Opisy oraz galerie naszych Busów
Regulamin forum
1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu.
2. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Obsługiwane kierunki: -
3. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 2 są obowiązkowe.
4. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
5. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.
6. Nie używamy klawisza CAPS LOCK gdyż pisanie z jego użyciem wśród społeczności internetowej uznawane jest za krzyk, a tego nie chcemy na tym forum i w tym dziale.
7. NIE umieszczamy tematów technicznych, zapytań gdzie kupić, ogłoszeń kupię/sprzedam i tym podobnym. Tematy takie będą usuwane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
toper
Posty:74
Rejestracja:21 cze 2013, o 18:15
Samochód:Sprinter
Firma:PTP-Trans
Uprawnienia:B,C
Re: Mercedes Sprinter 324

Post autor: toper » 23 kwie 2014, o 08:33

LisTruck pisze:Coraz bardziej mnie kusi ten Sprinterek żeby przejechac się na Miejską Górkę ;)
Zapraszam :) w tym tygodniu się nigdzie nie wybieram, chociaż to też zawsze kwestia jednego niespodziewanego telefonu od klienta i jedziemy :)

Awatar użytkownika
grzesio70
Użytkownik
Użytkownik
Posty:14
Rejestracja:15 maja 2014, o 22:17
Samochód:Sprinter 313, Multiv
Firma:na swoim;)
Uprawnienia:A,B

Re: Mercedes Sprinter 324

Post autor: grzesio70 » 15 maja 2014, o 23:54

Widać że właściciel ma fioła na punkcie busów i doposażaniem ich w fajne sprawy. Autko zrobione ze smakiem i kunsztem no a ta benzynowa V-szóstka to po prostu rewelacja. Zadowolenia z autka[up].

Awatar użytkownika
toper
Posty:74
Rejestracja:21 cze 2013, o 18:15
Samochód:Sprinter
Firma:PTP-Trans
Uprawnienia:B,C

Re: Mercedes Sprinter 324

Post autor: toper » 16 maja 2014, o 13:00

Troszkę czasu znowu znalazłem między wyjazdami no i autko znowu zarobiło na kolejne gadżety tak więc udało się zamontować:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

orurowanie dachowe oczekuje jeszcze na halogeny dalekosiężne chromowane z ringami, pewnie w poniedziałek dojdzie przesyłka to zabiorę się za montaż w wolnej chwili a tymczasem powycinam otwory pod obrysy w kwasówce.

Awatar użytkownika
LisTruck
Użytkownik
Użytkownik
Posty:76
Rejestracja:11 lut 2014, o 22:17
Samochód:Omega, Transit TDDI
Uprawnienia:B, CE

Re: Mercedes Sprinter 324

Post autor: LisTruck » 16 maja 2014, o 21:28

Miło zobaczyc że dochodzi rureczków i innych bajereczków :P , Najgorsze jest to że spada Ci ładownośc ale jakoś chyba Cię to nie martwi :lol: No to nic tylko czekamy namiętnie na przesyłkę z halogenami i foto efekt po zamontowaniu ;)

Awatar użytkownika
Mich@ł
Użytkownik
Użytkownik
Posty:47
Rejestracja:27 wrz 2013, o 17:40
Samochód:Opel
Firma:---
Uprawnienia:B

Re: Mercedes Sprinter 324

Post autor: Mich@ł » 17 maja 2014, o 08:51

Mam dziwne wrażenie,że na 4 zdj ten sprinter wygląda jak jakiś hmm robot może przez to że jest taki inny niż wszystkie. :E

Awatar użytkownika
toper
Posty:74
Rejestracja:21 cze 2013, o 18:15
Samochód:Sprinter
Firma:PTP-Trans
Uprawnienia:B,C

Re: Mercedes Sprinter 324

Post autor: toper » 17 maja 2014, o 09:01

LisTruck pisze:Miło zobaczyc że dochodzi rureczków i innych bajereczków :P , Najgorsze jest to że spada Ci ładownośc ale jakoś chyba Cię to nie martwi :lol: No to nic tylko czekamy namiętnie na przesyłkę z halogenami i foto efekt po zamontowaniu ;)
Ładowność to mały problem i tak śmigam z małymi szybkimi przesyłkami :) nie muszę codziennie jeździć tylko okazjonalnie tak więc mogę wybierać co chcę wozić :)
A druga sprawa że przy tym silniku i z dodatkowymi butlami z gazem to i tak ładowność ma już fabrycznie nie 1200kg jak dizle sprintera tylko 925kg

Awatar użytkownika
toper
Posty:74
Rejestracja:21 cze 2013, o 18:15
Samochód:Sprinter
Firma:PTP-Trans
Uprawnienia:B,C

Re: Mercedes Sprinter 324

Post autor: toper » 17 maja 2014, o 09:03

Mich@ł pisze:Mam dziwne wrażenie,że na 4 zdj ten sprinter wygląda jak jakiś hmm robot może przez to że jest taki inny niż wszystkie. :E
no tak właśnie się zastanawiałem po zrobieniu fotek że z bliska na zdjęciu troszkę dziwnie wygląda :) ale ciekawiej wyszło jak przymiarkę orurowania dachowego zrobiłem to już jakoś to połączyło w całość. Jeszcze zderzaki i listwy boczne muszę na biało siknąć to też trochę inaczej będzie kontrastowało.

Awatar użytkownika
LisTruck
Użytkownik
Użytkownik
Posty:76
Rejestracja:11 lut 2014, o 22:17
Samochód:Omega, Transit TDDI
Uprawnienia:B, CE

Re: Mercedes Sprinter 324

Post autor: LisTruck » 18 maja 2014, o 11:21

No wiem wiem że ładownośc to drugorzędna sprawa przy Twoim Sprintku ;)
Po prostu jedni szefowie kupują i pakują kasiorkę w Dogde Ram-y a Ty wybrałeś praktycznego i bajernckiego busika. Widzę że haka nie masz a masz wbite w dowodzie ile mógłby w tym silniku pociągnąc :?:
Pisałeś że chcesz kupic szyby do drugiego rzędu a fotele też chcesz wstawiac :?:
Pozdro

Awatar użytkownika
toper
Posty:74
Rejestracja:21 cze 2013, o 18:15
Samochód:Sprinter
Firma:PTP-Trans
Uprawnienia:B,C

Re: Mercedes Sprinter 324

Post autor: toper » 18 maja 2014, o 12:06

LisTruck pisze:No wiem wiem że ładownośc to drugorzędna sprawa przy Twoim Sprintku ;)
Po prostu jedni szefowie kupują i pakują kasiorkę w Dogde Ram-y a Ty wybrałeś praktycznego i bajernckiego busika. Widzę że haka nie masz a masz wbite w dowodzie ile mógłby w tym silniku pociągnąc :?:
Pisałeś że chcesz kupic szyby do drugiego rzędu a fotele też chcesz wstawiac :?:
Pozdro
Jakoś tak się przywiązałem do sprinterków i w mniejszym aucie źle się czuję :)
Z amerykańców to poluję tylko na Freightlinera sportchassis z naczepą, jak bede duży to sobie kupię ;)
Odnośnie przyczepy z hamulcem to w dowodzie sobie wpisali standardowo bez zaglądania w homologację 2000kg ale faktycznie mogę zgodnie z obowiązującymi przepisami ciągnąć jak każdy busior z DMC 3500kg przyczepę o DMC 2630kg czyli o 33% lżejszą od pojazdu ciągnącego, w zasadzie to tyle co mercedes S-klasa :)
Fotele na tył mam już nawet zakupione, 5szt wygodnych "kapitańskich" z V-klasy z podłokietnikami i każdy z pasami (takie jak zamontowali w sprinterku zespołu Muchy ludziki z MTV) niestety tak kombinowali z przepisami że wykombinowali i tylko jeden rząd do odliczeń się kwalifikuje w furgonach więc posiadam 5 ładnych fotelików do sprzedania.. ale plan był taki żeby zrobić ścianę grodziową przesuwaną na kółkach i prowadnicach a fotele są wpinane w 4 otwory każdy więc miejsca by prowadnice nie zabierały i ładunek można by było po pace ciągać bez problemu. Ale coś wymyślę ;)

Awatar użytkownika
mateo737
Posty:36
Rejestracja:27 paź 2013, o 21:21
Samochód:Ducato 2,8JTD i Boxe
Firma:Własna
Uprawnienia:B
Lokalizacja:Namysłów, Opolskie

Re: Mercedes Sprinter 324

Post autor: mateo737 » 18 maja 2014, o 21:53

Witam, może jakieś fotka jak się prezentuje po zachodzie słońca?

ogółem mówiąc bardzo ładny sprinterek... pozdrawiam
Moje cudeńka:)

Ducato 2,8 JTD Power 05r---> 142kucy
Boxer 2,8 HDI 02r ---> 128kucy
Ducato 2,3MJ 13r---> 150kucy
Ducato 3.0 MJ 15r---> 180kucy

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze Busy”