Iveco Daily 3.0 10ep VixIveco

Opisy oraz galerie naszych Busów
Regulamin forum
1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu.
2. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Obsługiwane kierunki: -
3. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 2 są obowiązkowe.
4. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
5. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.
6. Nie używamy klawisza CAPS LOCK gdyż pisanie z jego użyciem wśród społeczności internetowej uznawane jest za krzyk, a tego nie chcemy na tym forum i w tym dziale.
7. NIE umieszczamy tematów technicznych, zapytań gdzie kupić, ogłoszeń kupię/sprzedam i tym podobnym. Tematy takie będą usuwane.
Awatar użytkownika
VixIveco
Użytkownik
Użytkownik
Posty:3
Rejestracja:21 gru 2013, o 21:17
Samochód:Iveco Daily
Firma:GEFCO
Uprawnienia:B,C
Iveco Daily 3.0 10ep VixIveco

Post autor: VixIveco » 18 sty 2014, o 21:56

Iveco Daily 2009 aktualnie 190tyś. Warszawa-Garwolin-Puławy-Lublin-Zamość-Warszawa

Witam, serdecznie wszystkich. Długo przeglądałem forum i czytałem, aż w końcu zdecydowałem się puscić fotki i się poznać ze wszystkimi:) Jeżdżę dla GEFCO z częściami samochodowymi. Co noc robię jedno i to samo kółeczko ok. 650km, więc trochę takim nietoperzem jestem :mrgreen: Na swojej trasie mam 8 punktów rozładunkowych.

Iveco zostało nabyte w 2013 roku z przebiegiem ok 105 tyś. (czy kręcony..?niewiem) Autkiem jeżdżę codziennie tylko ja. Zabudowa plandeka z windą. Motor 3.0 wożę praktycznie do tony zatem fajnie lata. :D
Podstawowe wyposażenie + dołożone webasto. Firanki trochę burdelowy kolor zakladałem sam - planuje zmiane koloru hehe, ale po nocy 2h kimnąć trzeba dla zdrowotności 8-) Platforma multimedialna w postaci Tablet Goclever T46GPS z tunerem TV/DVBT z internetem mobilnym iPlus zapewnia mi rozrywkę podczas nocnej jazdy. Niestety nie mam kurnika, ale przy mojej trasie gdzie muszę do 8:30 rozwieźć cały towar, to dobrze, bo bym nie wstał. :lol:
Codziennie jestem na swoim kółku także kto pozna to krzyczeć na radyjku, zawsze jestem w eterze


Fotki robione telefonem, trochę nie najlepszej jakości, ale jak publiczność będzie chciała to zrobie aparatem :P
Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
AkSuw
Użytkownik
Użytkownik
Posty:46
Rejestracja:4 sty 2014, o 19:13
Uprawnienia:B, C

Re: Iveco Daily 3.0 10ep VixIveco

Post autor: AkSuw » 19 sty 2014, o 09:22

Siemano, ładny pomykacz ;). Sporo Ci pali z takim ładunkiem? Podejrzewam że w granicach 14?

Awatar użytkownika
VixIveco
Użytkownik
Użytkownik
Posty:3
Rejestracja:21 gru 2013, o 21:17
Samochód:Iveco Daily
Firma:GEFCO
Uprawnienia:B,C

Re: Iveco Daily 3.0 10ep VixIveco

Post autor: VixIveco » 19 sty 2014, o 09:52

AkSuw pisze:Siemano, ładny pomykacz ;). Sporo Ci pali z takim ładunkiem? Podejrzewam że w granicach 14?
W zimie w 13L się zmieszcze spokojnie, a jak będzie cieplo to jeszcze o litr zejde. Ja tam spokojnie jeżdże, nauczylem się na poprzednim aucie gdzie mialem kaganiec na 90km to i teraz tak noga jakoś sama stoi.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze Busy”