Fiat Ducato 3.0 180 KM 10EPal

Opisy oraz galerie naszych Busów
Regulamin forum
1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu.
2. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Obsługiwane kierunki: -
3. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 2 są obowiązkowe.
4. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
5. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.
6. Nie używamy klawisza CAPS LOCK gdyż pisanie z jego użyciem wśród społeczności internetowej uznawane jest za krzyk, a tego nie chcemy na tym forum i w tym dziale.
7. NIE umieszczamy tematów technicznych, zapytań gdzie kupić, ogłoszeń kupię/sprzedam i tym podobnym. Tematy takie będą usuwane.
Awatar użytkownika
dunita
Użytkownik
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:26 mar 2014, o 20:17
Samochód:fiat
Firma:fhu transporter
Uprawnienia:b
Re: Fiat Ducato 3.0 180 KM 10EPal

Post autor: dunita » 17 kwie 2014, o 18:43

Pigeon mam pytanko odnosnie cb radia jaki ma zasieg jestem wtrakcie kupna ducata w zabudowie jeggera a slyszlem ze zasiegiem jest slabo bo brakuje uziemnienia w kabinie sypialnej

Awatar użytkownika
toper
Posty:74
Rejestracja:21 cze 2013, o 18:15
Samochód:Sprinter
Firma:PTP-Trans
Uprawnienia:B,C

Re: Fiat Ducato 3.0 180 KM 10EPal

Post autor: toper » 17 kwie 2014, o 19:34

dunita pisze:Pigeon mam pytanko odnosnie cb radia jaki ma zasieg jestem wtrakcie kupna ducata w zabudowie jeggera a slyszlem ze zasiegiem jest slabo bo brakuje uziemnienia w kabinie sypialnej
zasięg 5 metrów na sypialce jeggerowskiej , piękne opowieści o fantastycznym uziemienu są tylko chwytem marketingowym jak też kilka innych bajek jakie Ci opowiedzieli przy zamawianiu ich zabudowy...

Awatar użytkownika
toper
Posty:74
Rejestracja:21 cze 2013, o 18:15
Samochód:Sprinter
Firma:PTP-Trans
Uprawnienia:B,C

Re: Fiat Ducato 3.0 180 KM 10EPal

Post autor: toper » 17 kwie 2014, o 19:38

szymonek pisze:no z tego co sie dowiedziałem to byłem pierwszy w firmie Jegger :D co mial założoną takir typu zbudowe, co do ceny to przeszło 100 tys póki co FGA Leasing jest właścielem, a jeżeli chodzi o ładowaność to 1510 kg :D nie wiem jak ale jest :)

wiem że jest wykonana w całości aluminium jedyne co drewniane to podłoga..
byłeś objęty akcją promocyjną "będziesz miał pierwszy na testy takie coś zamontowane" brałem udział w tej akcji pół roku wcześniej :)

ja mam ładowność 1655kg w papierach :)

Awatar użytkownika
dunita
Użytkownik
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:26 mar 2014, o 20:17
Samochód:fiat
Firma:fhu transporter
Uprawnienia:b

Re: Fiat Ducato 3.0 180 KM 10EPal

Post autor: dunita » 17 kwie 2014, o 20:54

Topet est faktycznie taki slaby zasieg? mozesz cos jeszcze napisac na temat zabudowy jeggera

Awatar użytkownika
toper
Posty:74
Rejestracja:21 cze 2013, o 18:15
Samochód:Sprinter
Firma:PTP-Trans
Uprawnienia:B,C

Re: Fiat Ducato 3.0 180 KM 10EPal

Post autor: toper » 18 kwie 2014, o 07:25

dunita pisze:Topet est faktycznie taki slaby zasieg? mozesz cos jeszcze napisac na temat zabudowy jeggera
antena przykręcona do laminatu nawet nikt nie postarał się o podciągnięcie kabla do masy a opowieści były o zatopionym metalu w laminacie :)
żeby porozmawiać musisz trzymać się zaraz za autem z ktorego kierowcą rozmawiasz, jeśli wyprzedzi kogoś to już go nie słychać.
Jeśli chodzi o zabudowę to jest taka sama jak wszystkie inne z ktorymi się spotkałem (poza ceną ktora tutaj jest o połowę wyższa ale za jakość trzeba zapłacic :) )
Możesz też zakupić u nich nadruk reklamy na plandece, zaprojektowałem sobie ładną reklamę, nadrukowali a już za kilka miesięcy sprzedali kolejnemu klientowi auto z moją grafiką na plandece tylko pozmieniali nazwę firmy i numery telefonów "bo klientowi spodobała się taka grafika"....

Awatar użytkownika
dunita
Użytkownik
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:26 mar 2014, o 20:17
Samochód:fiat
Firma:fhu transporter
Uprawnienia:b

Re: Fiat Ducato 3.0 180 KM 10EPal

Post autor: dunita » 18 kwie 2014, o 08:20

A ogolnie jestes zadowolony z tej zabudowy?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze Busy”